Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 05 lut 2015, 08:58
ooo dzień mnie nie było taki ruch:) witam dziewczyny alu, eN85, tu_i_teraz.
evvelinka, bardzo sie cieszę z Twoich wyników. :great: :great: :great: . ale też wiem jak problemy rodzinne potrafią dołowac.
Ja wczoraj pokłociłam się z moją siostra. Zaczeło ja coś łamac w kościach , więc dalam jej leki. a ona zaczęła gadkę ,że ja to jestm chora od świąt i w ogóle ,że jak mam tylko katar to już umieram. Powiedziałam jej ,że to nie zwykły katar a zawalone zatoki. poza tym nie wie co to nerwica więc lepiej żeby nie komentowała tego faktu i nie osądzała mnie, bo nie życzę jej takiego stanu.
Masakara!!! jak mnie wkurzyła.

-- 05 lut 2015, 11:12 --

Mili89, nie dośc ,że obie jemy Setaloft, to mamy z zatokami. Ja tez mam takie odczucia:) ale od wczoraj chodze na angielski. zmusilam sie wyjśc i nie żaluję. w pracy totalny spokój to tam przynajmniej popracuje mój mózg:)

przez Mili89 05 lut 2015, 14:37
malenstwo31, u mnie tez mysla ze przeciez mam zwykly katar i o co mi wogole chodzi ...
a ja juz wymyslam ropnie i inne sprawy...nikt nie zrozumie dopoki go nerwica nie dopadnie- chociaz nikomu nie zycze :(
jeszcze ten Setaloft- przez niego mam straszne uczucie suchosci w ustach, a przez ten katar musze w nocy oddychac ustami i jak sie budze jest masakra .... :/:/

i nadal jak siedze puls- 70-80 jak stoje 120- moze ja sie wtedy bardziej stresuje? nie wiem jak wytlumaczyc taki skok ... raz jak sie uspokoilam byl 98 :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 05 lut 2015, 15:07
Mili89, ja mam jak leże puls 85-90:) ale wydaje mi się,ze skacze Ci tak przez stres bo myslisz o tym.
Przerabialiście faze chłoniaka? ostatnio cięzko mi sie oddycha, mam krosty w koło szyi i przeczytała wywiad z siatkarzem, Grzegorzem Boćkiem u którego objawem były duszności.... i wszystko w temacie już wiecie :zonk: :zonk:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stokrotk@ 05 lut 2015, 17:36
malenstwo31 napisał(a):Mili89, ja mam jak leże puls 85-90:) ale wydaje mi się,ze skacze Ci tak przez stres bo myslisz o tym.
Przerabialiście faze chłoniaka? ostatnio cięzko mi sie oddycha, mam krosty w koło szyi i przeczytała wywiad z siatkarzem, Grzegorzem Boćkiem u którego objawem były duszności.... i wszystko w temacie już wiecie :zonk: :zonk:

Ja! Wymacywalam sobie węzły chłonne, jak nic mnie nie bolało, no i prawie dwumiesieczne pokaslywanie tez traktowałam jako bardzo niepokojący objaw :D

Teraz martwię sie barkiem, pobolewa mnie od stycznia, jesli nie grudnia... Prawdopodobnie to nerwy i kręgosłup - mama zauważyła, ze mam ten prawy bark centymetr niżej niz lewy, w dodatku od kilku dobrych lat nosze na nim torebkę, korzystam z tableta i myszki prawa ręka. Ja juz mam wizje jakiegoś guza, nowotworu, bo boli mnie tez czasem pod pacha, a czasem łokieć :P przeraziłam sie, bo Google wykazało jakiegoś raka oskrzela - guza Pancoasta, objawy sie zgadzają == ale staram sie byc spokojna. Tym bardziej, ze faktycznie jestem leniem i mało sie ruszam.

A we wtorek jadę ze znaomymi i chłopakiem na narty :)

przez Mili89 05 lut 2015, 17:56
ja dzisiaj wpadlam w jakis szal sprzatania i wysprzatalam cale mieszkanie od podlog po kaloryfery drzwi..wszystko szorowalam, a jak juz skonczylam to zaczelam sie zastanawiac skad u mnie taki przyplyw energii i ze czesto ludzie ciezko chorzy maja taki przyplyw energii przed.. :( :shock:
i odrazu zaczelo sie- awroty glowy, slabo mi, ale puls po takim maratonie - 86.
wzielam Cloranxen i czekam az to minie...zwariowac mozna :((

chloniaka jescze nie przerabialam, a mam taka gulke z tylu na karku ale podobno to zyla taka odstajaca - no nie wiem... :roll:

przez Stokrotk@ 05 lut 2015, 18:30
Teraz martwię sie mama... Od pół roku ma czerwone dziąsło w okolicach korony nazębnej. Dentystka powiedziała, ze prawdopodobnie to przez koronę, zleciła lekarstwo, kazała dokładnie nitkowac, a jesli nic sie nie zmieni - "dalsza diagnostyka". Oczywiście umieram z niepokoju, ze to rak dziasla ;((((

przez malenstwo31 05 lut 2015, 19:50
Stokrotk@, moja mama też to miała. Brała witaminę A plus e. Do tego piła czystek. Dopiero po miesiącu jej zeszło bo bez koronki nie umiała się uśmiechnąć :) do tego dobrze jest kupić eludrill i płukać kilka razy dziennie

przez muffinka25 05 lut 2015, 19:52
Stokrotk@ napisał(a):Teraz martwię sie mama... Od pół roku ma czerwone dziąsło w okolicach korony nazębnej. Dentystka powiedziała, ze prawdopodobnie to przez koronę, zleciła lekarstwo, kazała dokładnie nitkowac, a jesli nic sie nie zmieni - "dalsza diagnostyka". Oczywiście umieram z niepokoju, ze to rak dziasla ;((((

To na 100% tylko od tej korony , nie martw się wszystko świetnie sie skończy :)

Moje samopoczucie dziś nawet dobre. Nie licząc szumu w uszach, 4 dzień antybiotyku a węzeł chłonny do końca sie nie wessał i jak go docisnę to boli :/ Dodatkowo dzisiaj miałam isć do dentysty na założenie plomby ale oczywiście wiadomo że muszę sie wstrzymać conajmniej do poniedziałku..... Jeszcze zaległa cytologia, na którą od pół roku się wybieram ^^Dzisiaj musiałam wykonać pewne wysiłkowe drobne prace w piwnicy i serce łupało mi jak oszalałe.Myśli od razu ze pewnie zaraz umrę na jakiś zawał....Masakra jak z tym żyć i sobie nie nabijać głowy :/
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez Mili89 05 lut 2015, 19:53
na takie stany zapalne i podraznienia dobry jest Dentosept :) napewno to nic groznego- pewnie podraznienie...

ja dzis 20 dzien na Setalofcie i 0 roznicy :( moze jeszcze za krotko, a moze te zatoki mnie tak dopadly, ze czuje sie gorzej :(

-- 05 lut 2015, 20:07 --

Obrazek

przez nefretis 05 lut 2015, 20:37
Witajcie,
byłam dziś u psychiatry.
Myślałam, że po 2 miesiącach zmieni mi lek lub podniesie dawkę Bioxetinu, jednak on powiedział, że nie ma na świecie "pigułki szczęscia" której szukam i żadna tabletka nie wyciągnie mnie w 100% z tego stanu.
Mam zatem dalej brać 20mg Bioxetinu zresztą on twierdzi, po dokłądnej rozmowie, że jest poprawa. Ja sama nie wiem...może jest ale dolegliwosci fiz. nadal są. Będę chodzić na psychoterapię,
Ale najgorsza jest myśl
że może nie zmieniał dawki, ani leku bo podejrzewa, że może mam jakąs chorobę somatyczną i TO JUŻ NIE MA SENSU.
Myslicie, ze to mozliwe? Żeby tak zrobił :( :?:

przez alu 05 lut 2015, 20:39
nefretis, raczej jakby coś podejrzewał to zleciłby dodatkowe badania, albo właśnie zmienił leki/dawki żeby się upewnić, że objawy nie ustępują. Skoro kontynuuje leczenie to na pewno widzi w tym sens, głowa do góry!
alu

przez Mili89 05 lut 2015, 20:48
nefretis, przestan juz wymyslac ! :nono: :nono:
psychiatra ma duze doswiadczenie, wiesz ilu pacjentow z podobnymi objawami przyjmuje ?
ja tez bylam w szoku, ze na to jak zachowywalam sie w gabinecie moja lekarka powiedziala, ze to klasyczne objawy nerwicy i ze w tej chwili mam atak leku :shock: a ja myslalam ze tam upadne na podloge, sucho w ustach mi bylo nie moglam usiedziec spokojnie...... :roll:
takze glowka do gory! a ile bierzesz ten lek ?

przez malenstwo31 05 lut 2015, 20:53
nefretis, świetny pomysł z terapią. Lekarz się na pewno nie myli. Zobaczysz terapia Ci pomoże.tam możesz się wygadac bez wyrzutów sumienia ze znowu Cię coś boli i nikt Cię nie rozume

przez Stokrotk@ 05 lut 2015, 21:02
Dzięki, dziewczyny :*

nefretis
, będzie dobrze - mnie psycholog pomógł. Kiedyś takie lęki miałam codziennie, a teraz - raz na jakiś czas zamartwię się chorobą jak teraz, ale szybko wracam do pionu :)

Sortuj wg