Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 31 sty 2015, 15:38
dla mnie duzy sklep od zawsze byl problemem, ale nie bylo to tak nasilone jak teraz... w kolejce do kasy czesto mam ochote kucnac, bo serce mi wali jak oszalale i zawsze mysle ze zaraz padne...kasjerki pewnie mysla, ze mam cos z glowa, bo jak place to rece trzesa mi sie niemilosiernie ... :roll: :roll:
widze, ze mamy wiele wspolnego...
ale co do badan to ja jestem maniaczka, mieszkam w UK, ale jak przylatuje do Polski to zostawiam fortune w laboratoriach a i tak nie znajduje przyczyny mojego zlego samopoczucia..i szukam dalej ..bo tak ciezko uwierzyc, ze to tylko/az nerwica :roll: :roll:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez interleukina 31 sty 2015, 16:01
Jestem kasjerką, uwierz nawet nie zerkam na klientów stojących w kolejce. Wydaje mi sie, że oni wszyscy patrzą na mnie. Spróbowałam parę razy zerknąć na nich, ONI wcale nie patrzą.
Nie stresuj się tym....

przez malenstwo31 31 sty 2015, 16:04
D@ri@nk@, zyczenia dla córci:)
Mili89, jaczasmi normalnie funkcjonuje na 100% a czasami mam dni kiedy mam lęk przed lękiem. Np mam miec impreze firmową i myslę wtedy "oo super ale, żebym nie dostała ataku.." albo boję się iśc na fitness ,że nagle mnie złapie coś.
nefretis, Kochana niewinny banan:) tylko Ci się wydaje. ja np w diecie mialam zabronione banany, w ogole owoce na noc to bomba cukrowa wg dietetyków, warzywa owszem , owoce stanowczo NIE.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martini123 31 sty 2015, 16:05
nefretis, ja dzien w dzien chodzę w nocy siusiu, i to nie raz tylko 2-3, jak wypije herbate wieczorem to ide około 5 razy. mam tak odkąd pamiętam. śluz w kale też mam. nie przejmuj sie, nic Ci nie dolega

przez malenstwo31 31 sty 2015, 16:23

przez Mili89 31 sty 2015, 17:08
a mi znow tak slabo i dziwnie jakbym miala upasc..mierzylam puls i mialam 90 :O teraz troche sie uspokoilam i 81 ...eh.. lyknelam proprananol... tylko czy to aby napewno same nerwy ?:( przeciez niczym sie nie stresuje:( tzn stresuje sie tym, ze bede sie tak czula i to wraca jak bumerang :(

przez martini123 31 sty 2015, 17:45
Mili89, moje tętno zazwyczaj wynosi 90-100, spoczynkoe a też niby sie niczym nie denerwuje. to są nerwy a że myślisz o tym, że nie chcesz sie tak czuć, boisz się, to to powoduje objawy, która masz. zajmij sie czymś co lubisz, nie myśl.

przez Stokrotk@ 31 sty 2015, 18:58
Przeziębiłam się - czuję się okropnie, katar, opuchnięte wszystko co możliwe - uszy i nos + ból gardła, ale reszta bóli ustała :DDD

przez Mili89 31 sty 2015, 20:07
martini123, a bierzesz jakis lek na obnizenie tetna ? czy tez masz tak, ze robi Ci sie slabo (ale nie ma krecenia w glowie) ?

ja biore proprananol 40mg i wtedy tetno spada do 65.

Stokrotk@, to kuruj sie szybciutko! zdrowka:* przynajmniej na chwile skupisz sie na realnym problemie (chociaz wiem, ze to zadne pocieszenie)

przez malenstwo31 31 sty 2015, 20:19
Stokrotk@, Kochana 2 tygodnie temu to przechodziłam. Pij herbatkę z imbirem wodę z cytryna i witaminy.
Mili89] tętno Ci tak skacze przez leki. Ja przez setaloft bardzo źle się czuje. Niczym się nie denerwuje a mam takie lęki ze chyba wezmę afobam.

przez Mili89 31 sty 2015, 20:44
malenstwo31, a ile czasu go bierzesz??
ja sie ratuje Cloranxenem przed jakims wyjsciem albo jak juz nie wyrabiam, a tak to proprananol :(

przez martini123 31 sty 2015, 20:49
Mili89, nie biorę nic, czasami jest mi słabo, muszę się położyć, ale nie mam zawrotów głowy, mam ucisk i ból ale bez zawrotów. akurat z tętnem nie byłam nigdy u lekarza, obiecałam sobie, że odpuszcze

przez malenstwo31 31 sty 2015, 20:50
Mili89, ja mam tylko afobam. Jeszcze do tego moja siostra mi podnosi ciśnienie swoimi pretensjami. Dziś nie wezmę setaloftu. 9 idę do lekarza. Zmieniam psychiatre. Zastanawiam się nad zmianą psychologa. Ten juz chyba na tyle co mógł to mi pomógł. Czas na zmiany

przez nefretis 31 sty 2015, 21:08
Mili tez dostałam propranolol ale nie biore bo się boje tego leku:( Biorę Milocardin czasami. Staraj sie robic wszystko powoli, jakby w zwolnionym tempie mi to pomagalo na wysoki puls. Albo wyciszanie się na siłe, klade sie na podłodze, i próbuję, czasem pomaga

martini dzięki , musze przestac sie od nowa nakręcać, a jak tam Twoj brzuch??

Musiałam sobie wypić czerwonego wina wole to niż tabletka Sedamu, bo boje sie uzaleznienia, alkohol tez uzaleznia ale juz mam wszystko gdzieś :?

Sortuj wg