Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez martini123 14 sty 2015, 21:34
czesc kochani. ja mam dzisiaj zły dzień, okropny. martwi mnie głowa, nie boli ale czuje ucisk z lewej strony, takie uwieranie, do tego przechodzą mi ciarki, te ciarki przechodzą też w trakcie robienia kupy za przeproszeniem, nie wiem co mam robić.

-- 14 sty 2015, 19:12 --

powiedzcie proszę co o tym myślicie, bo zwariuje

co myslicie o tej mojej głowie?

Sinister-ja też różnie reaguje na ciepło, mam uderzenia gorąca.

Evelinka - trzymam kciuki za same dobre wyniki!

przez malenstwo31 14 sty 2015, 21:37
martini123 napisał(a):czesc kochani. ja mam dzisiaj zły dzień, okropny. martwi mnie głowa, nie boli ale czuje ucisk z lewej strony, takie uwieranie, do tego przechodzą mi ciarki, te ciarki przechodzą też w trakcie robienia kupy za przeproszeniem, nie wiem co mam robić.

-- 14 sty 2015, 19:12 --

powiedzcie proszę co o tym myślicie, bo zwariuje

co myslicie o tej mojej głowie?

Sinister-ja też różnie reaguje na ciepło, mam uderzenia gorąca.

Evelinka - trzymam kciuki za same dobre wyniki!

ja miałam to samo!!!!!!!!!!!!nie uwierzysz hahha myslałam,że tylko ja dlatego tu o tym nie pisałam :) dlatego też robiłam TK. wierz mi to na tle nerowym na bank

przez martini123 14 sty 2015, 21:46
malenstwo31, naprawdę? ale jaja :). przy wypróżnianiu się też? też myślałam, że na pewno nikt tak nie ma. chciałam się zapisać do neurologa ale bardzo się boję. myślisz, że nie muszę?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta80 14 sty 2015, 21:53
hejoooo :papa: :papa:

nefretis jak sie masz??

martini123
ja wcz tez mialam taki bol glowy...tzn bolala mnie prawa str glowy...czulam jakis ucisk...i dretwienie..mrowienie policzka az do wargi(((:juz kiedys mialam takie akcje..TK glowy i rezonanas za mna....
martwi mnie to...choc pojawia sie raz na jakis czas....

przez nefretis 14 sty 2015, 21:57
marta, u mnie róznie dzis miałam biegunke (z emocji) i pobolewało, raz boli raz nie, to tak pokrótce
a co u ciebie???? jak Twoj brzuch, bóle z prawej, polepszylo sie jak lekarz sugerował IBS?

przez malenstwo31 14 sty 2015, 21:57
martini123 napisał(a):malenstwo31, naprawdę? ale jaja :). przy wypróżnianiu się też? też myślałam, że na pewno nikt tak nie ma. chciałam się zapisać do neurologa ale bardzo się boję. myślisz, że nie muszę?

możesz się zapisać ale ja z doświadczenia wiem ,że to nerwowe. :)

-- 14 sty 2015, 21:58 --

sinister teraz przeczytałam,że bóle stawów i mięsni to tez może być objaw zakwaszenia organizmu!

przez martini123 14 sty 2015, 22:02
marta80, jeśli miałaś badania to nie masz się czym martwić :). ja nie miałam dlatego się denerwuje, ale skoro już druga osoba tutaj tak ma to trochę mnie to uspokaja

malenstwo31, przepraszam, że tak Cię dręczę, ale chodzi mi dokładnie o to czy przy wypróżnianiu też Ci to dokuczało, bo kiedyś na głupim forum przeczytałam, że jak są jakieś dolegliwości od strony głowy właśnie przy oddawaniu kału to może być guz czy coś i dlatego się denerwuję

ale bardzo dziękuję za słowa otuchy :)

przez malenstwo31 14 sty 2015, 22:08
martini123 napisał(a):marta80, jeśli miałaś badania to nie masz się czym martwić :). ja nie miałam dlatego się denerwuje, ale skoro już druga osoba tutaj tak ma to trochę mnie to uspokaja

malenstwo31, przepraszam, że tak Cię dręczę, ale chodzi mi dokładnie o to czy przy wypróżnianiu też Ci to dokuczało, bo kiedyś na głupim forum przeczytałam, że jak są jakieś dolegliwości od strony głowy właśnie przy oddawaniu kału to może być guz czy coś i dlatego się denerwuję

ale bardzo dziękuję za słowa otuchy :)

Tak dokładnie. Jak kichalam tez mnie bolała głowa no to dopiero się nakręciłam.potem zacząłem czytać o odruchach neurologicznych to cały czas stawałam na jednej nodze to na drugiej

przez martini123 14 sty 2015, 22:12
malenstwo31, ja też przerabiałam stawanie na jednej nodze i trafianie palcem do nosa. dziękuję, uspokoiłaś mnie bardzo :)

-- 14 sty 2015, 21:22 --

malenstwo31, a tym staniem na jednej nodze, bo własnie, rzecz jasna to zrobiłam, jak mam zamknięte oczy się się chwieję. nie padam na glebę ale trochę tracę równowagę, może tak być czy to już coś niepokojącego?

przez malenstwo31 14 sty 2015, 22:25
Zamkniętym oczami jest trudniej i im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi ;-)

-- 14 sty 2015, 22:28 --

Zamkniętym oczami jest trudniej i im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi ;-)

przez D@ri@nk@ 14 sty 2015, 22:28
malenstwo31, evvelinka, martini123, platek rozy, fuzzystone, muffinka25, Prakseda, nefretis, sinister, marta80, pozdrawiam Was wszystkich. Przeczytałam ale nie mam siły odpisać, zresztą nic mądrego nie mam do powiedzenia ;)
Trzymam za Was kciuki i życze żebyście się czuli tak jak ja dzisiaj, czyli normalnie :yeah: :yeah: :yeah:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez martini123 14 sty 2015, 22:31
malenstwo31, dziękuję za rady, mam nadzieję, że się uspokoję :)

D@ri@nk@, też Cię pozdrawiamy!! :)

przez malenstwo31 14 sty 2015, 23:05
Oglądam teraz serial na sygnale i jest o kobiecie co ma hipochondrie jakbym siebie widziała

przez evvelinka 15 sty 2015, 00:46
malenstwo31 napisał(a):
evvelinka napisał(a):Dzięki za wsparcie i słowa otuchy wszystkim wam tu. Będę was na bieżąco informować. Na razie mam spokój do jutra, do wizyty u neurochirurga i rozmowie o moich jamach w rdzeniu, bo ktoś mi musi wreszcie powiedzieć czy się powiększyły czy nie. W piątek może zadzwonię do szpitala i odbiorę wyniki pmr, które ostatecznie potwierdzą co z tym SM. Wyniki KKI nie wiem kiedy, pewnie za 2-3 tygodnie, ale czekam.

Na razie dostałam jakiegoś powera do działania. Wymyśliłam, że zapiszę się na kurs. Kurs trwa 2-3 miesiące i polega na zjazdach co weekend i siedzeniu tam 8 godzin od 8 do 16. Ale teraz zaczynam się bać czy dam radę tam wysiedzieć. Muszę to zrobić, chcę bardzo, ale się boję. Już raz zrezygnowałam, ale wtedy miałam co chwilę atak paniki i nie byłabym w stanie. Teraz czuję się bardziej na siłach.. no cóż najwyżej stracę 5000, ale będę mogła sobie powiedzieć, że próbowałam. Może będzie fajnie. Muszę myśleć o przyszłości, non stop coś robić żeby się nie załamać, nie zamknąć w czterech ścianach i nie zgnić.

jestem z Tobą cały czas! jesteś niesamowita i jestes moją idolką ,pomimo tak cięzkich przejśc masz takie pozytywne nastawienie. Bardzoooooooo pozytywnie na mnie to działa jesteś wielka! :uklon: :uklon: :uklon: :uklon:

Nie wiem czy takie pozytywne. Mam okropne wahania nastroju przez swoje kłopoty. Dziś np. Byłam w kinie i w drodze w trakcie spaceru niestety znowu źle się czułam.. zamroczony i tak jakbym nie miała całkowitej kontroli nad nogami i dołem ciała. Miałam wrażenie, że niedługo się przewrócę. Nie jest to budujące i ciężko tak planować przyszłość. Tak dużo sobie zaplanowałam, a boję się, że nie dam rady i będzie mi tylko przykro. Nie myślę o mojej prawej nodze, ale niestety straciłam czucie temperatury w niej.. właśnie byłam pod prysznicem i niestety jak polewam lewą nogę od razu czuję ciepło i zimno, jak polewam prawą nie jestem w stanie określić temperatury, czuję tylko, że to woda. Martwię się, że to jednak jamistość rdzenia i boję się, że z moich planów nici i nic nie zdołam zrobić, a na taki kurs jak się zapiszę to muszę tam siedzieć 8 godzin w sobotę i 8 w niedzielę i tak przez 2 miesiące, a skąd mam pewność czy w międzyczasie nic niespodziewanego mi się nie stanie? Ostatnio nic nie jest dla mnie pewne.

Myślicie, że powinnam ißć na ten kurs?

Sortuj wg