Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lili121 11 sty 2015, 17:19
Czesc kochani. Troszke mnie tu nie bylo. Robilam kolejne badania. Bylam na jednodniowym pobycie w MSWiA gdzie mi zrobili wszystkie mozliwe badania jakie mogly byc z krwi i kalu. No i powiem wam ze wg wynikow jestem zdrowa jak ryba. Z wazniejszych to profil watrobowy i trzustkowy w normie. Crp 0. Ob -6. Nawet nie mam leukocytow podwyzszonych. A bolec mnie dalej boli. Mimo ze od miesiaca biore duspastlin retard. W miedzyczasie przeleczylam sie pyrantelem na owsiki bo dziecko przynioslo i wyszedl mi przerost candidy ale dr mowil ze te bole nie od tego. Ale profilaktycznie dal mi nystatyna 4x2 na piec dni. jutro koncze branie. Wpadlam jeszcze na pomysl ze moze to endometrioza. Wiec zrobilam marker ca125. Jutro odbieram wyniki. Lekarze twierdza ze moj bol z prawej strony to ZJD. Ehh a ja nie moge przestac o tym myslec no bo jak nie myslec jak Cie boli czlowieku.:/
Początek dołączenia do klubu nerwicowców: maj 2010r, z przerwami.
Elicea 10mg, hydroksyzyna doraźnie (3 lata) . Chyba czas na zmianę.

przez evvelinka 11 sty 2015, 17:25
nefretis napisał(a):pralinka , super wywiad. doszłam z męzem do wniosku, ze mam osobowość histeryczną.

A ja chwiejną.

-- 11 sty 2015, 17:27 --

pralinka1 napisał(a):Wiem, ale bardzo źle się czuję.

Przykro mi :( Ja miałam jak wróciłam ze szpitala. Już ci lepiej?

przez nefretis 11 sty 2015, 19:35
lili121 gdzie dokładnie Cie boli z tej prawej i jakie są wszystkie Twoje objawy?

-- 11 sty 2015, 18:46 --

evvelinka, jak się czujesz? ja jestem cały czas dobrej mysli, ze nie masz żadnego SM, mi kiedyś półtora roku drętwiała prawa noga, traciłam czucie, była cały czas zimna, pamietam nawet jak moczyłam stopy w gorącej wodzie i kazałam co chwila sprawdzać męzowi oraz kupiłam sobie wełniane grube skarpety, ta zimna noga byłą moja obsesją, bolały mnie stawy, miałam drętwienia w palcach rąk, zawroty głowy, problemy ze wzrokiem, z widzeniem (zamazany obraz, drgania obrazu, bóle gałek ocznych, zawirowania, zawroty głowy). Miałam ogólną słabość mięsni, podczas chodzenia podpierałam się ściany, nie dawałam rady wchodzić po schodach. Byłam pewna SM. Jednak od tamtego czasu minęło 8 lat, te objawy znikły a są nowe, inne. Teraz wiem, ze nie było to żadne SM tylko bardzo silna nerwica lękowa, która trwa zreszta do dzis.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 11 sty 2015, 20:02
nefretis, mi dretwienie ręki tez przeszło jak znowu zlapalam przeziębienie :( teraz dodatkowo bolo mnie noga w stawie biodrowym ale olewam to, doodatkowo mam kulke na ślinance chyba kamień z zębow mi ja zablokował, jutro będę dzwonic do dentystki.
Katar mi nie daje żyć, coraz bardziej wydaje mi się,że to wina zatok.
ale nie poddaje się.
Nerwica , jeszcze nasza hipochondryczna, to jakas maskara. ale chyba da się to jakoś pokonac bo przejrzałam prawie cały nasz tamat, ludziom tez się cuda działy a skoro już nie pisza to pewnie zaczęli w jakis sposób normalnie żyć
P.S miałyście kiedyś taka kulkę na ślinace pod językiem???

przez D@ri@nk@ 11 sty 2015, 21:16
lili121, masz super wyniki, nie martw się :)

evvelinka, ty miałaś zmiany demielizacyjne w RM?

malenstwo31, taką kulke to chyba każdy z nas ma ;)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez sinister 11 sty 2015, 21:27
Sprawdźcie sobie poziom witaminy b12, bo niedobór też powoduje stany nerwicowe. Mnie dziś bolą kości i mięśnie. Samopoczucie w miarę, jak od wczoraj biorę dzienną dawkę B12 w tabletkach, to nie jestem taki senny. W piatek to usg tarczycy

przez Stokrotk@ 11 sty 2015, 22:06
Dzisiaj znów zaczął mnie uwierać stanik :P Co psychika robi z człowiekiem... ;-) Ale rzucam się w wir pracy, niebawem sesja, więc mam co robić :D

przez D@ri@nk@ 11 sty 2015, 22:11
Stokrotk@, idź kupić staniki jakies nowe ;)

sinister, a nie bierzesz żadnych witamin?

Ja kupiłam sobie Ale zestaw witamin i minerałów. Naprawdę świetny bo mam to czego potrzebuję Witaminy z grupy B 200% zalecanego spozycia dziennego więc szybko się uzupełnia. Tylko magnez biorę dodatkowo bo jest mało jak na moją ilość wypitej kawy ;)
http://www.doz.pl/apteka/p109140-ALE_Nu ... szt_na_noc
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez Stokrotk@ 11 sty 2015, 22:25
D@ri@nk@, właśnie zaczęły uwierać mnie wszystkie - i te nowe, z października, i takie sprzed roku, i taki sprzed dwóch lat, stąd obstawiam, że to objawy somatyczne hipochondrii ;-)

przez malenstwo31 11 sty 2015, 22:29
sinister napisał(a):Sprawdźcie sobie poziom witaminy b12, bo niedobór też powoduje stany nerwicowe. Mnie dziś bolą kości i mięśnie. Samopoczucie w miarę, jak od wczoraj biorę dzienną dawkę B12 w tabletkach, to nie jestem taki senny. W piatek to usg tarczycy

Dla nas nerwowych :)wskazane jest brać witaminy z grupy B. Mi kiedyś lekarz przepisał witaminę b1 potem miałam fajny lek miligamma to wszystkie witaminy z grupy B. Obecnie wszystko mi się skończyło i jem sama witaminę B6 i do tego magnez. Wspomagam się też chlorella i czystkiem

przez D@ri@nk@ 11 sty 2015, 22:30
Stokrotk@,
A próbowałaś takie bezuciskowe sportowe? Ja je uwielbiam bo nie czuję że coś w ogóle noszę

cos takiego http://ws2-media3.tchibo-content.de/new ... czarny.jpg

Kupuję w Pepco tanie i fajne

przez lili121 11 sty 2015, 22:48
Boli mnie po prawej stronie tak jakby na wysokości pępka. zdecydowanie dalej niż jajniki. Dr mówił że tam jest najcieńsza część jelita i jak się rozciąga to boli. Ale mnie tam pobolewa cały czas. Tylko w nocy nie boli. W zasadzie to tak jakby mnie tam uwierało coś.Z innych objawów to: w głowie mi się kręci, mam wrażenie powiększonych węzłów chłonnych przy szyi, ciągle zmęczona jestem. W MSWiA zrobili mi nawet badanie kalprotektyny, które wyszło poniżej 100. Więc tak jakby stan zapalny jelit wykluczyli. Nawet jak się nie denerwuję to czuję ten brzuch. :/
Początek dołączenia do klubu nerwicowców: maj 2010r, z przerwami.
Elicea 10mg, hydroksyzyna doraźnie (3 lata) . Chyba czas na zmianę.

przez martini123 11 sty 2015, 23:06
lili121, mnie i nefretis też cały czas w brzuchu uwiera, to są dolegliwości powszechnie tutaj znane ;)

przez malenstwo31 11 sty 2015, 23:08
lili121, ja też przez to przechodziłam, bolala mnie raz chyba ponad miesiąc. przeszłam kilka usg i nic czysto:) jedynie bardzo gazują mi sie jelita ale na to mam sposob deputir.
Kochana to "tylko" nerwica:)

-- 11 sty 2015, 23:23 --

http://www.dziennik.com/publicystyka/ar ... ochondryka
i wszytsko jasne:) "pod żebrami":)

Sortuj wg