Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 09 sty 2015, 14:25
no to mamy podobnie...

przez hipochondryczka98 09 sty 2015, 14:31
Dziekuje wam za wsparcie...
Tylko wy mnie możecie zrozumieć bo wiecie przez co przechodzę, inni myślą ze to wszystko to takie proste i latwo jest przestac o tym myslec, rzeczywistosc bywa jednak inna

przez pralinka1 09 sty 2015, 14:46
hipochondryczka98, Pisałaś wcześniej, że bierzesz jakiś lek od psychiatry. Od kiedy go bierzesz ? Leki tego typu na początku brania sprawiają, że objawy się nasilają i czujemy się gorzej. Do tego dochodzą jeszcze skutki uboczne. Być może u Ciebie jest to chwilowe zaostrzenie objawów i już niedługo poczujesz znaczną poprawę.
Wizytę u lekarza masz już za kilka dni, opowiedz mu dokładnie o wszystkim.
A poza tym to Cię dziewczyno podziwiam !!! Boks to moje ciche marzenie, ale jestem takiej postury, że mocniejszy podmuch wiatru daje sobie ze mną radę. Sport to wspaniałe lekarstwo na rozładowanie stresu. Jeśli jeszcze do tego jest Twoją pasją to zapewniam Cię, że nawet się nie obejrzysz a będziesz zdrowa ! I jeszcze jedno, czy przypadkiem nie brałaś ( jak to czasem w sporcie bywa ) jakiegoś dopingu, bo obawiam się, że takie środki mogą dawać objawy nerwicy czy depresji. A może masz jakieś kłopoty ???
Jak będziesz miała doła odezwij się, mój Syn Cię rozbawi. :D
Głowa do góry, wszyscy tutaj jesteśmy z TOBĄ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hipochondryczka98 09 sty 2015, 14:50
Jakoś od 20 października biore lek Asertin i magnez, nie niestosowalam dopingu jedynie co to jakieś 5 miesięcy temu BCAA czyli aminokwasy ale one nie,szkodzą bo nawet lekarze go zalecają przy nadmiernym wysilku.

przez sinister 09 sty 2015, 15:29
Ja p*erdolę... Przepraszam za przekleństwo, ale chyba oszaleje. Morfologi - książkowa, Glukoza - książkowa, Cholesterol - książkowy, TSH zwiększone z 1,22 na 1,55 od ostatnich badań, zostało tylko usg 16 stycznia tarczycy. I gdzie tu białaczka albo rak kości ?

przez Jasmina88 09 sty 2015, 16:11
sinister napisał(a):Ja p*erdolę... Przepraszam za przekleństwo, ale chyba oszaleje. Morfologi - książkowa, Glukoza - książkowa, Cholesterol - książkowy, TSH zwiększone z 1,22 na 1,55 od ostatnich badań, zostało tylko usg 16 stycznia tarczycy. I gdzie tu białaczka albo rak kości ?

SUPER!!!!
Miałam wczoraj tak samo :D
Też odbierałam wyniki na gumowych nogach - a okazało się rewelacyjnie! Pocieszyłam się 10 minut, a potem zaczęłam się zastanawiać - jakie badanie w takim razie jeszcze?
stukot w mojej głowie

przez malenstwo31 09 sty 2015, 16:47
sinister napisał(a):Ja p*erdolę... Przepraszam za przekleństwo, ale chyba oszaleje. Morfologi - książkowa, Glukoza - książkowa, Cholesterol - książkowy, TSH zwiększone z 1,22 na 1,55 od ostatnich badań, zostało tylko usg 16 stycznia tarczycy. I gdzie tu białaczka albo rak kości ?

Czyli to tylko albo aż nerwica. Nic Ci nie ma to wpływ nerwów i leków które bierzesz. Leki które bierzemy to nie witaminy

przez martini123 09 sty 2015, 16:51
nefretis, no właśnie, nawet po prawej stronie zaczęło mnie kłuć tak jak Ciebie. nasze nerwice mogą sobie przybic piątkę .. :P

sinister bardzo sie cieszę z wyników. widzisz nie masz białaczki ani raka kości. wszystko z Tobą dobrze i teraz możesz być już tego pewny:)

przez sinister 09 sty 2015, 17:10
No kochane, jakbym zrobil znow za 2 miesiace morfologie to bylbym debilem, tylko to usg tarczycy i spokoj, ehh ciezka przeprawa z nerwica mnie czeka...

przez evvelinka 09 sty 2015, 18:40
Ja dziś dzwoniłam do szpitala po wynik ft4 i jest w górnej granicy normy.. 1,67 przy normie od 0,8 do 1,7. Pmra jeszcze nie mają. Ech zazdroszczę wam, że jesteście zdrowi. Jeszcze koleżanka znowu mnie opieprzyła, że się nie angażuję w ogóle.. ciekawe czy wielu ludzi by się nie stresowało i potrafiło skupić wiedząc, że mogą mieć sm i jamistość rdzenia i skończą na wózku jeśli tak.. wiem, że użalam się nad sobą i robię z siebie ofiarę.. jestem żałosna. Wkurzyłam się, bo ona potrafi panikować i odwoływać spotkanie, bo kawałek plomby w zębie jej się ukruszył, a mnie się czepia kiedy ja jeszcze nie doszłam do siebie po szpitalnych sterydach, punkcji lędźwiowej i ciągłym stresie związanym z zaburzeniem czucia temperatury po prawej stronie ciała.. nie życzę tego nikomu, ale ludzie mogliby być bardziej wyrozumiali czasami.

przez paulag24 09 sty 2015, 19:16
Ostatnio czesto mylę i zapominam slow, czy wam zdarza sie to również na tle nerwicowym? Bo te objawy pasują do tego czego tak sie obawiam, np chce cos powiedzieć a mowię jakieś inne słowo,nie zdanie. Ciagle myśle i tych niepokojących bólach, jak tak Żyć?

przez evvelinka 09 sty 2015, 19:23
Ja mam duże problemy z pamięcią już od jakiegoś czasu, ale zdrowa nie jestem, więc się nie wypowiadam czy to może być tylko z nerwów. Ostatnio w na wspólnej bohaterka oślepła nagle i okazało się, że to niby z nerwów, więc może z nerwów wszystko jest możliwe.

Zaczęłam się stresować okiem.. widzę gorzej/ mniej kontrastowo, a kolory są mniej nasycone w lewym oku i już myślę czy to zapalenie nerwu wzrokowego mi jednak nie zostało po ostatnim razie. Znowu się boję..

przez paulag24 09 sty 2015, 19:27
Te objawy mnie wykończą, juz sie boje nocy, i tego czy obudzę sie z bólem.. Evelinka, duzo przeszłas, ale i tak jestes b dzielna, pomodle sie za CIebie, aby ta sytuacja TWoja pomyślnie sie rozwiązała...

przez muffinka25 09 sty 2015, 20:55
Witam dziś, ostatnie 3 dni miałam bardzo stresujące....siostra miała wypadek, zasłabła w mieście karetka przyjechała zbadała ją i odjechali zostawiając ją samą 15km od domu....jestem wstrząśnięta........mam spłycony oddech, zimne stopy, wewnętrzne drgania i jakieś bóle w całym ciele a do tego jestem ociężała......Eh, Czuwałam przy niej do 3 rano, dopiero jak wzięłam trittico o tej 3 to usnęłam ....staram się ogarnąć i wiem że mi to przejdzie, jutro idę po meliskę :) Pozdrawiam :roll: :zonk: :lol:
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

Sortuj wg