Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alice in wonderland 05 sty 2015, 22:46
Hej, u mnie krótko i na temat: IDZIE ZWARIOWAĆ Z FLEGMĄ !!! :why: Jeszcze tylko 10 dni do TK zatok.....

Sinister, bardzo jestem ciekawa Twoich wyników.

Evvelinko,
to zupełnie naturalne, że napisałaś tu o Twoich wynikach. Ja niedługo idę na Tk, jeśli moje uciski w szyi i flegma okażą się jakimś "dziadostwem" w zatokach a nie nerwicowym objawem też napewno się tym tutaj podzielę.
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez bmm 05 sty 2015, 23:16
evvelinka póki nie ma konkretnej diagnozy nic się nie nakręcaj. Z tego co piszesz sytuacja jest poważna. Ale nic sami jeszcze nie wiedzą. U mnie rodzinie też była dziewczyna, która miała objawy wskazujące w 90% na sm, 2 tyg. leżała w szpitalu bo musieli ją doprowadzić do normalnego stanu. Też coś miała z połową ciała( nie wiem dokładnie co) w każdym bądź razie nic w badaniach nie wyszło. Wyszła ze szpitala jako zdrowa osoba a chyba nikt w rodzinie nie wierzył że tak będzie. Głowa do góry.
bmm

przez mala_mi_93 05 sty 2015, 23:25
Ja sie bałam, że mi się robaki zalęgną w brzuchu, ale już tego nie mam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 06 sty 2015, 14:04
Widzę, każdego cos trapi.
U mnie niby zaczyna działać Bioxetin, mam za sobą kilka dni gdzie czułam się bdb psychicznie, miałam duzo energii, pozytywnego myslenia, chęć do działania, trochę mniej bóli.
Nawet byłam na wielkich zakupach w galeriach, obkupiłam się (oczywiście gdzieś z tyłu głowy był lęk "a może mam raka a teraz po prostu czuję się lepiej chwilowo")
Niestety lęk poranny jest nadal, ze szczękościskiem i bulgotaniem w brzuchu, dziś czuję się źle, jestem zmęczona, kręci coś w jelitach, znowu strach przed najgorszym, znowu mierzenie temp., ważenie się, napiecie mięsni, przykre uczucie , że czeka mnie coś niedobrego.
Dziś skończyłam pierwsze op. leku (30 tab) może jeszcze się poprawi.
Niestety pobolewa mnie w brzuchu, czasem stawy, jakby nerka, pachwina ale nie mocno. Miewam zawroty głowy. Tak więc wy czujący się źle - nie jesteście sami...

przez evvelinka 06 sty 2015, 15:01
Ja się od rana czuję jakbym zaraz miała umrzeć i wyobrażam sobie najgorsze.. bardzo zimno mi w nogi, bolą.. wypiłam sobie kieliszek koniaku, bo już nie wyrabiam. Kurde już zapomniałam jak to jest czuć, że się umiera, a teraz znowu.. chyba za dużo stresu przeżyłam.

przez *Wiola* 06 sty 2015, 15:16
evvelinka napisał(a):. borelioza w płynie mózgowym nie wykryta, w krwi też nic :/

-
sm mam niepotwierdzone, ale przemawia za tym prawdopodobnie przebyte niedawno pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego, brak odruchów brzusznych i wzmożone pozostałe oraz zmiany w głowie. co prawda zmian jest mniej i nie są aktywne, ale oni nadal biją na sm.. czekam tylko na wyniki szczegółowe PMR. co do jam w rdzeniu syringomelia jak dla mnie jest chyba gorsza niż sm.. mniej znana, ale jakże masakryczna. a w połączeniu.. to i to równa się załamanie totalne.. nie wiem czy może być gorzej.

.

Evvelinka Chyba nie jestem w temacie co się aktualnie u Ciebie dzieje. . ale wiem , że dawno Cię o tę borelkę cisnęłam. Badanie PMR nie wyklucza boreliozy , bo w płynie bardzo ciężko trafić na przeciwciała. czy bakterie. Jakie badanie z krwi na bb robiłaś? Te wszystkie objawy mogą swiadczyć również o boreliozie. Nie upieram się bo może to być coś innego , ale myślę , że dobrze ją wykluczyć na 90 % zanim zaczną pakowac Ci sterydy , bo w takim wypadku moga one narobić wiecej szkody niż pożytku :?
Moderator

przez D@ri@nk@ 06 sty 2015, 15:46
nefretis, fajnie ze się lepiej czułaś :) A te przemijające objawy może sa po prostu skutkiem ubocznym brania leku... Nikt o tym nie myśli tylko zaraz o najgorszym :twisted:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez malenstwo31 06 sty 2015, 17:21
nefretis, bardzo się cieszę ,ze lepiej się czujesz. a to co z Toba się dzieje to skutki uboczne leków, coś za coś:)
Ja znowu cierpie z powodu lewej ręki jakbym miała przeciązoną. :why: :why: a widomo z tyłu głowy SM

przez evvelinka 06 sty 2015, 18:03
*Wiola* napisał(a):
evvelinka napisał(a):. borelioza w płynie mózgowym nie wykryta, w krwi też nic :/

-
sm mam niepotwierdzone, ale przemawia za tym prawdopodobnie przebyte niedawno pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego, brak odruchów brzusznych i wzmożone pozostałe oraz zmiany w głowie. co prawda zmian jest mniej i nie są aktywne, ale oni nadal biją na sm.. czekam tylko na wyniki szczegółowe PMR. co do jam w rdzeniu syringomelia jak dla mnie jest chyba gorsza niż sm.. mniej znana, ale jakże masakryczna. a w połączeniu.. to i to równa się załamanie totalne.. nie wiem czy może być gorzej.

.

Evvelinka Chyba nie jestem w temacie co się aktualnie u Ciebie dzieje. . ale wiem , że dawno Cię o tę borelkę cisnęłam. Badanie PMR nie wyklucza boreliozy , bo w płynie bardzo ciężko trafić na przeciwciała. czy bakterie. Jakie badanie z krwi na bb robiłaś? Te wszystkie objawy mogą swiadczyć również o boreliozie. Nie upieram się bo może to być coś innego , ale myślę , że dobrze ją wykluczyć na 90 % zanim zaczną pakowac Ci sterydy , bo w takim wypadku moga one narobić wiecej szkody niż pożytku :?

no niestety już za późno, bo sterydy wzięłam :( sama robiłam sobie wb, a teraz w szpitalu zrobili mi pewnie elisę no i ten płyn badali.. wszędzie nic. od rana bolą mnie mięśnie i kości nóg, czuję takie dreszcze i przepływanie prądu w nogach, rano czułam się bardzo słabo, ale tarczyca też może mieć wpływ.

przez hipochondryczka98 06 sty 2015, 18:25
Witajcie

Chcialam sie poradzic bo sie znowu martwie .. :cry:

No bo czy te objawy somatyczne moga powodowac wzdecia , gazy i zmiane czasu wyproznien ?

przez malenstwo31 06 sty 2015, 18:34
hipochondryczka98 napisał(a):Witajcie

Chcialam sie poradzic bo sie znowu martwie .. :cry:

No bo czy te objawy somatyczne moga powodowac wzdecia , gazy i zmiane czasu wyproznien ?

oczywiście:) mój pierwszy objaw nerwicy to były wzdęcia, jak lekarz powiedział mi wtedy ,ze to nerwica to wyśmiałam go a pól roku póxniej miałam pierwszy ostry atak

przez hipochondryczka98 06 sty 2015, 18:40
Bo mam dopiero 16 lat i od dziecka sie martwie np. sprawdzalam nalogowo puls

Ale czy objawy somatyczne wystepuja tylko gdy sie zaczne tym przejmowac czy przez caly czas dopoki sobie nie uswiadomie ze to nic powaznego?

przez *Wiola* 06 sty 2015, 18:43
evvelinka, prezepraszam, ale nie pamiętam , to Wb było zupelnie ujemne?
Moderator

przez malenstwo31 06 sty 2015, 18:47
hipochondryczka98 napisał(a):Bo mam dopiero 16 lat i od dziecka sie martwie np. sprawdzalam nalogowo puls

Ale czy objawy somatyczne wystepuja tylko gdy sie zaczne tym przejmowac czy przez caly czas dopoki sobie nie uswiadomie ze to nic powaznego?

im dłużej o tym myslisz tym dłużej są i mogą być silniejsze.

Sortuj wg