Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 30 gru 2014, 16:39
Kochane bardzo Was proszę, pomódlcie się za moją kotkę. Rentgen nie wykazał przerzutów do płuc, natomiast jest woda w płucach, którą weterynarz będzie dzisiaj ściągał, żeby mogła lepiej oddychać.
Możliwe, że to po prostu kamienie nerkowe, a nie nowotwór, chociaż u kotów ciężko to stwierdzić. Ja dziś pół dnia przepłakałem , teraz zjadłem obiad, dziwnie się czuje od 2 dni jestem bardziej ociezaly niz zwykle, boje sie ze to bialaczka albo rak.

przez martini123 30 gru 2014, 17:07
witam Was :). mnie ciągle kłuje w brzuchu, pod lewym żebrem non stop, ale dzisiaj jestem spokojniejsza. glowa nie boli, ciarki przechodzą ale rozmawiałam z siostrą i chłopakiem i im też sie tak zdarza, co tez mnie troche uspokoiło. mam silnie postanowienie - zdrowa dieta i treningi od nowego roku. musze sobie z tym poradzic, bo na psychotropy nie moge sobie pozwolic - pracuje w laboratorium i musze byc caly czas skupiona. Nefretis mialam podobny ubaw jak ostatnio czytalam moj stary pamietnik i bylo tam napisane ze chyba mam hipochondrie, bo co mnie cos zaboli to mysle, ze to rak. najbardziej mnie rozesmialo, jak napisalam, ze mam dziure w nodze w miesniu i na pewno mam zanik miesni albo raka miesni i poszlam nawet do lekarza z takim stwierdzeniem. bylo to 8 lat temu. a nie pamietalam w ogole, ze juz kiedys na to chorowalam.

przez fuzzystone 30 gru 2014, 19:29
sinister napisał(a):Kochane bardzo Was proszę, pomódlcie się za moją kotkę. Rentgen nie wykazał przerzutów do płuc, natomiast jest woda w płucach, którą weterynarz będzie dzisiaj ściągał, żeby mogła lepiej oddychać.
Możliwe, że to po prostu kamienie nerkowe, a nie nowotwór, chociaż u kotów ciężko to stwierdzić. Ja dziś pół dnia przepłakałem , teraz zjadłem obiad, dziwnie się czuje od 2 dni jestem bardziej ociezaly niz zwykle, boje sie ze to bialaczka albo rak.

Sinister, być może nie będzie tak zle i kocica przeżyje. Czy wykonałeś USG nerek?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez D@ri@nk@ 30 gru 2014, 19:30
martini123, a bierzesz Debutir ?? Mnie bardzo pomógł a dośc krótko go biorę
Co do psychotropów to możesz spróbować. Mnie escitalopram w ogóle nie otępia, jeżdżę autem w pracy i tez muszę być nadzwyczaj skoncentrowana

sinister, trzymam kciuki za kotka, tym bardziej ze sami mamy dwa (jeden po ciężkim złamaniu jeszcze nie chodzi dobrze) i wiem jak to martwi. Będzie dobrze
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez martini123 30 gru 2014, 20:32
D@ri@nk@, nie biore, a to jest na receptę? ja próbowałam już psychotropów - zoloft. czułam sie okropnie, jakbym miała zaraz dostać zawału. nie chcę tego brać na razie. biore hydroksyzynę i trochę pomaga ale mam gorsze dni.

przez D@ri@nk@ 30 gru 2014, 21:23
martini123, Debutir bez recepty, pomogło na problemy jelitowe, kłucia, bóle, burczenie itp
No jak nie chcesz psychotropów to nie namawiam na siłe.. ;)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez martini123 30 gru 2014, 22:31
D@ri@nk@, kupie sobie w takim razie ten lek. a z resztą poczekam, może nie będę musiała po nie sięgać, zobaczymy :) dziękuje Ci bardzo za rady :)

przez malenstwo31 30 gru 2014, 23:14
sinister, jak Kotka?????
kochane teraz sobie przypomniałam co uspokiło moje probelemy z jelitami.
Chlorella:) brałyście kiedyś?? ja spróbowałam po namowie jednego z lekarzy. sam zrobił doswiadczenie na swojej maie. Nigdy nie wierzył w coś co nie jest specyfikiem z twradej medycyny. Miała zawsze wysoki chloesterol. po 3 miesiacach brania chlorelli spadł jej o 30%. ja zawsze miałam wbc w granicy 12-14 ostatnio jak rrałam chlorelle po 3 miesiącach miałam 8,8. podobno czytałam ,ze bardzo pomoga na układ inmunologicznym. Teraz po chorbie znowu zaczełam brać. zobaczymy:)

przez Alice in wonderland 30 gru 2014, 23:32
Życzę Wam MOi Drodzy jak najwiecej zdrówka w Nowym Roku! Głównie tego :* !!!!!!!!!!!!!!!

Sinister, tulę Twoja kocicę. Kocham koty, sama mam jednego, smutne co piszesz.....

Nefretis, no ja mam ta flegme i przełykam tak samo tylko ze nie moge tego zniesc i mnie to dławi. Co tu zaradzic ?? :bezradny:
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez Cognac 31 gru 2014, 01:26
Alice in wonderland, dziękuję Ci za posta! Zbadam sobie to CRP.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez nefretis 31 gru 2014, 12:16
Potwierdzam, Debutir to bardzo dobry preparat na jelita. jestem wdzieczna bodajze malenstwu, ze podzieliła się wiedzą o tym leku.

A ta chlorella bardzo mnie zainteresowała, musze pocztać, ciekawe czy ma jakieś uboczne.

-- 31 gru 2014, 14:31 --

*****Nie będzie mnie wieczorem więc moi Drodzy, zyczę Wam szampańskiej zabawy i przede wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2015, Obyśmy byli zdrowi, szczęsliwi, radośni i pełni życia i energii.
Buziaki serdeczne
***** ;)

p.s. wczoraj czułam się dobrze psychicznie, bóli było mniej ale dziś znowu lekkie pobolewania z prawej str. żeber i brzucha i znowu psuje mi się nastrój. Cały czas pocieszam się tymi moimi postami, które znalazłam sprzed 8 lat - że miałam takie same bóle pod żebrem a potem nawet nie wiem kiedy, przeszły. Oby tak było.

przez D@ri@nk@ 31 gru 2014, 21:27
Obrazek

Najleszpszego Kochani aby w Nowym Roku jak najwięcej z Nas pokonało nerwicę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

przez evvelinka 01 sty 2015, 15:37
Witam po dłuższej przerwie. Piszę ze szpitala, oddział neurologii. Trafiłam tu po wizycie u neurologa w piątek.. babka kazała się szybko zgłosić, bo coś zaczyna się bardziej intensywnie u mnie dziać jak to ujęła. W święta straciłam czucie temperatury w nodze i połowie ciała od łuku żebrowego w dół.. dotknięcie zimnym czy bardzo ciepłym powoduje ból. Poza tym ta połowa ciała jest cały czas taka jakby ciepła. Jak idę na dwór to nie czuję w niej zimna kiedy jest mróz tak, jak w drugiej nodze. Myślałam, że to z nerwów, ale neurolog mówi, że te objawy nie są nerwicowe. W szpitalu na podstawie zwykłego badania stwierdzili nieprawidłowości w odruchach.. podejrzewają rzut SM. Dostałam już leki w kroplówce bez badań i do niedzieli mam je przyjmować.. nie pomogły mi jednak na razie po tych dwóch wlewach. Wczoraj miałam rezonans kręgosłupa (jamy syringomeliczne) i głowy - zmiany demielizacyjne, jutro mają mi robić punkcję i potwierdzać ostatecznie to SM. Nie podoba mi się to wszystko, że tak ochoczo dają mi sterydy bez wyników badań, ale co zrobić. Twierdzą, że na tym etapie trudno powiedzieć, czy moje problemy są od procesów demielizacyjnych czy od jam w rdzeniu, ale raczej stawiają na to drugie i stąd nie chcą opóźniać leczenia. Ja bardziej stawiam na to pierwsze, ale zobaczymy.. lekarka, która się mną zajmuje będzie dopiero jutro. Na boreliozę też mają mnie badać, ale jak już stąd wyjdę to chyba położę się do zakaźnego żeby sprawdzili dokładnie czy to nie jakaś neuroinfekcja no chyba, że pojawiły mi się we łbie jakieś nowe zmiany, są aktywne albo powiększyły się jamy.

W każdym razie chciałam powiedzieć, że jestem jedną z osób, której wmawiano przez lata nerwicę, a jest chora.

Aaa no i szczęśliwego.. ja oglądałam w tym roku fajerwerki z okien szpitala :)

przez Alice in wonderland 01 sty 2015, 15:43
Evvelinko, bardzo mi przykro z powodu tego co przechodzisz. Jednczesnie przerazilo mnie to .....Najbardziej boje sie wlasnie ze lekarze wmawiają ludziom nerwicę gdy oni naprawdę na coś są chorzy... :(
Dobrze ze trafiłas na dobra lekarke, która nie zbagatelizowała sprawy...
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

Sortuj wg