Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alice in wonderland 20 gru 2014, 23:06
Przepraszam za kilka postów naraz ale system coś zepsuł :/
Ostatnio edytowano 20 gru 2014, 23:10 przez Alice in wonderland, łącznie edytowano 1 raz
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

Uwaga, uwaga, jest moc!

Obrazek

nie umiem skasować tych postów :(
Ostatnio edytowano 20 gru 2014, 23:10 przez Alice in wonderland, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fuzzystone 20 gru 2014, 23:06
Moja hipochondria/nerwica jest wynikiem popapranych (nie mam na myśli alkoholizmu lub przemocy) układów rodzinnych z dzieciństwa, które ciągną się za mną nadal i z których nie potrafię wybrnąć. Terapeutka twierdzi, że pozytywnym objawem jest to, że zdobyłam się na przyjście na terapię.

Bardzo chciałabym dożyć momentu, w którym uwolnię się chociaż od części tego ciężaru i uda mi się żyć normalnie z kimś normalnym...

przez Alice in wonderland 20 gru 2014, 23:08
Kurcze, mialam wstawic jeden maly post a tu mi kilka zrobiło :(((( Przepraszam, to wina systemu, jakaą awaria, moze uda mi sie usunac ....

przez pralinka1 21 gru 2014, 00:46
Kochani pomóżcie - macie jakieś sprawdzone przepisy na ból gardła. Pod koniec listopada miałam zapalenie krtani i tchawicy leczone bez antybiotyku. Całkowicie straciłam wtedy głos. Lekarz zalecił inhalacje, coś tam ssałam i tyle. Głos wrócił ale została zalegająca w gardle wydzielina. Rano odkasływałam. Kilka dni temu znów wodnisty katar, wydzielina ściekająca po tylnej ściance gardła powodująca drapanie w gardle i coraz gorszy kaszel. Rano zapchany nos i pobolewanie gardła. Wczoraj miałam uczucie zdrapanego gardła od kaszlu. Dzisiaj boli mnie już cały dzień gardło przy przełykaniu po jednej stronie. To takie uczucie jakbym miała to gardło czymś oblepione. Nie mogę być chora na święta.!!! Mam tyle pracy i chore dziecko.
Pewnie mnie zaraziło. Poradźcie coś bo jak wpisałam w wyszukiwarke: ból gardła po jednej stronie od razu wyskoczył mi artykuł o raku albo ropniu. Nie czytałam ale się zatrzęsłam ze strachu. Wiem, że to głupie, że to zwykła infekcja ale BOJĘ SIĘ.
W poniedziałek mam wizytę u lekarza, ale muszę jakoś do tego poniedziałku dotrwać ... i nie zwariować.
Martwi mnie, że znów jestem chora.

przez D@ri@nk@ 21 gru 2014, 00:50
pralinka1, co ty znowu o jakimś raku? :evil: Zagladałaś w gardlo? masz cokolwiek nalotu tam gdzie boli? może zwykła angina?
Na ból polecam domowe sposoby - płukanie woda z solą działa rewelacyjnie bo ściaga każdy stan zapalny. A jak nie chcesz soli to psikaj lub płucz czyms na stany zapalne - tantum verde w aerozolu, albo nawet zwykła szałwia, krople na stan zapalny zębów lub dziąseł na pewno coś znajdziesz w apteczce.

Alice in wonderland, ja nie widze żadnych wieluuuu postów ;) Za mało wypiłaś i coś ci się z wzrokiem powaliło ;)

Zdrówko :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

-- 20 gru 2014, 23:55 --

A w ogole gdzie jest nefretis? Już dobę jej nie ma... Chyba jej się wczoraj tak spodobało że znów siedzi z mężem , sączy drineczka i cieszy wolnością od nerwicy :D Oby.... :D :D :D
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez pralinka1 21 gru 2014, 00:57
D@ri@nk@ Mój Tata ma raka krtani - dlatego się boję ... Wiem, że to zwykła infekcja, być może zapalenie zatok ale i tak się trzęsę.

przez D@ri@nk@ 21 gru 2014, 00:59
pralinka1, nie umiem ci inaczej pomóc, nie mysl po prostu Plizzzz :(
Zagraj w kulki http://gry-dladzieci.pl/gry-kulki/gra-p ... ,5395.html mnie pomaga na odmóżdżenie :mrgreen:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez fuzzystone 21 gru 2014, 01:09
pralinka1 napisał(a):Kochani pomóżcie - macie jakieś sprawdzone przepisy na ból gardła. Pod koniec listopada miałam zapalenie krtani i tchawicy leczone bez antybiotyku. Całkowicie straciłam wtedy głos. Lekarz zalecił inhalacje, coś tam ssałam i tyle. Głos wrócił ale została zalegająca w gardle wydzielina. Rano odkasływałam. Kilka dni temu znów wodnisty katar, wydzielina ściekająca po tylnej ściance gardła powodująca drapanie w gardle i coraz gorszy kaszel. Rano zapchany nos i pobolewanie gardła. Wczoraj miałam uczucie zdrapanego gardła od kaszlu. Dzisiaj boli mnie już cały dzień gardło przy przełykaniu po jednej stronie. To takie uczucie jakbym miała to gardło czymś oblepione..

Możesz płukać gardło i całą jamę ustną roztworem wody utlenionej: pół szklanki wody "zwykłej" plus łyżka stołowa wody utlenionej.

Ja jestem przerażona rakiem nosogardzieli i języka (w ramach infekcji wirusowej 10 dni temu wyszło mi coś na języku, a ja boję się że to rak)

przez jasaw 21 gru 2014, 01:16
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez pralinka1 21 gru 2014, 01:31
Dziękuję, jesteście Kochani. Najlepiej zrobie jak po prostu pójde spać. W poniedziałek jestem zapisana do lekarza. Wezmę sobie do łóżka Tantum Verde do ssania.
Jestem taka samotna ... w tej swojej nerwicy.
Aby do poniedziałku

przez jasaw 21 gru 2014, 01:34
pralinka1, tabletki do ssania wysuszaja śluzówkę, trzeba ograniczyć ich stosowanie...chora wymaga nawilżenia.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez D@ri@nk@ 21 gru 2014, 01:52
jasaw napisał(a):pralinka1, tabletki do ssania wysuszaja śluzówkę, trzeba ograniczyć ich stosowanie...chora wymaga nawilżenia.

Dokładnie dlatego napisałam wyraźnie ze w aerozolu

Sortuj wg