Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Krwiozercza_Mysz 19 gru 2014, 09:35
Alice ja też właśnie tam siedziałam często i załamała mnie historia BLUESY nie wiem czy może o tym czytałaś co była w ciąży i dostała raka nosogardziela, ale ja byłam u 3 laryngologów miałam endoskopem i wziernkiem badane więc na razie się tego nie obawiam, bardziej mnie martwi ta bolesność podniebienia jakbym sobie je starła , ide dzisiaj do internisty niech zobaczy czy nie mam jakiegoś owrzodzenia to tak idiotyczna sprawa że nie wiem czy nie wyrzuci mnie z gabinetu , nie wiem jak mu przedstawić mój problem. Jakbym nie miała nerwicy pewno bym to zlała bo miewałam takie podrażnienia tygodniowe a teraz panikuje właśnie przez tą BLUeSY . Jej historia mnie dobiła .. Ludzie proszę wesprzyjcie mnie bo od wczoraj jestem przerażona :(

-- 19 gru 2014, 09:37 --

Chyba swoim lękiem przebiłam nefretis.. Tez kazałam oglądać mojemu chłopakowi moje podniebienie :P

-- 19 gru 2014, 09:39 --

Byłam u stomatologa obejrzał mi dziąsła i wszystko oka.. Podniebienie już nie bo głupio mi było spytać.. Powiedział że takie historie jak raki jamy ustnej to naprawdę głównie przez palenie są , ale wcale mnie tym nie pocieszył :/
Krwiozercza_Mysz

przez fuzzystone 19 gru 2014, 11:24
Krwiozercza_Mysz ja weszłam na to przeklęte forum spirospero i jestem przerażona. Boję się, że zmiana na języku - oprócz pleśniawek zrobiła mi się taka duża brodawka - to rak.

przez Krwiozercza_Mysz 19 gru 2014, 11:30
fuzzy Z tego co wiem owrzodzenie na języku powinno być podejrzane.. a nie brodawka... Ja muszę zablokować to forum bo ono mnie wykańcza.. Po prostu za dużo naczytałam się i od 3 dni jestem drętwa...
Krwiozercza_Mysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paulag24 19 gru 2014, 11:59
Ja nie wchodzę juz na spiro spero, bo tam moje leki osiągają apogeum, znam wątek bluesy ona właśnie miała przerzuty na kosci strAszne ja wróciłam właśnie z jasełek z przedszkola ale i tak myślami gdzie indziej udało mi sie przełożyć wizyte u neurologa na dzis i ide na 18.20 tak sie boje co on powie, podświadomie szukAm zaprzeczenie mmoich podejrzeń ale niestety teraz nie ma zaprzeczenie fakty sa jasne objawów neurologicznych raz silne zawroty glowy, zapominanie słów, raz uczucie depesonalizacji, prądy dretwienie dloni, punktowe bole glowy plus wglebienie w czaszce, za duzo tych objawów czy zdarza wam sie zapominanie słów??

przez Alice in wonderland 19 gru 2014, 12:05
Ja dziś załamka nieco bo od 5 rano mam boleści brzucha i strasznie bolące wzdęcia, ból w plecach, jakby nerki... Od 5 do 6 siedziałam na wc i próbowałam się załatwic bo t czesto pomaga. Ból taki, że trzymałam się umywalki i brakowało mi tchu. Znam te bóle. Czasem je mam i nienawidzę ich. Moim zdaniem to rozdęcia jelit i gazy tak bolesne. Nie wiem co na to wziąć bo no spa zazwyczaj nie pomagała. Nie spotkałam sie z czyms takim zeby ludzie mieli az tak bolesne wzdecia. Ból porównuję do I fazy porodu, serio.

Krwiozercza Mysz, napewno nie masz raka nosogardzieli. Ja juz nie czytam tych forów. Podniebienie masz starte od goracego pewnie, podraznilas sobie, mowie Ci. A moze paste do zębów zmienilas? Spokojnie Mysz...A oglądanie ciała przez męża też przerabiałam. Ja tam w sumie nie widze nic złego w tym. To najblizsze nam osoby ;)
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez fuzzystone 19 gru 2014, 12:15
Alice in wonderland napisał(a):.A oglądanie ciała przez męża też przerabiałam. Ja tam w sumie nie widze nic złego w tym. To najblizsze nam osoby ;)

ja nie mówię o oglądaniu ciała, tylko o pokazywaniu - za przeproszeniem - kupy w sedesie...

paulag24

Jak dla mnie, to wszystkie objawy które wymieniasz to NERWICA A NIE RAK!!!
Ostatnio edytowano 19 gru 2014, 12:19 przez fuzzystone, łącznie edytowano 3 razy

przez Krwiozercza_Mysz 19 gru 2014, 12:15
Tak mi się tez zdarzało zapominać słów .. Do dzisiaj mam mrowienia w dłoniach i czasami 3 tygodniowe bóle głowy. Mrowienie w czole .. Byłam u 3 neurologów .. Wszyscy dali mi skierowanie na rezonans ale to olałam bo badania młotkiem i zamkniętymi oczami wychodziły super... Od dziecka miałam migreny, nauczyłam się z tym żyć...

Co do wzdęć alice ja miałam czasem takie że mi się chwilowo słabo robiło i pot na czole z bólu.. Biore ten debretin i na razie jest oka....
Krwiozercza_Mysz

przez paulag24 19 gru 2014, 12:22
Dziękuje za wsparcie, bo od tego macania boli mnie juz to wglebienie w głowie, to co wyczyniam widzę nie jest normalne, mężowi juz nie mowię o moich niepokojących objawach nie mam serca glowy mu juz zawracać, nie mowię tez o tym ze ide dzis do lekarza bo wysmialby mnie... Wiecie co czasami myśle zeby uzbierać kase na badanie pet i jeśli wyzzlibh dobrze skończyłoby sie na zawsze moja hipochondria gorzej jeśli wyszloby cos nie tak, panicznie boje sie badań, stanąć twarzą w twarz z rzezywistym stanem swojego zdrowia ,planowałam isc zbadać markery ale oczami wyobraźni widzę wynik i boje sie, takie dziecinne podejscie

-- 19 gru 2014, 11:23 --

Dziękuje za wsparcie, bo od tego macania boli mnie juz to wglebienie w głowie, to co wyczyniam widzę nie jest normalne, mężowi juz nie mowię o moich niepokojących objawach nie mam serca glowy mu juz zawracać, nie mowię tez o tym ze ide dzis do lekarza bo wysmialby mnie... Wiecie co czasami myśle zeby uzbierać kase na badanie pet i jeśli wyzzlibh dobrze skończyłoby sie na zawsze moja hipochondria gorzej jeśli wyszloby cos nie tak, panicznie boje sie badań, stanąć twarzą w twarz z rzezywistym stanem swojego zdrowia ,planowałam isc zbadać markery ale oczami wyobraźni widzę wynik i boje sie, takie dziecinne podejscie

przez Krwiozercza_Mysz 19 gru 2014, 12:24
A co to jest ta PET? Markery nie radzą robić bo nic nie dają...

-- 19 gru 2014, 12:42 --

Paulag24 na to PET to żaden lekarz skierowania Ci nie da...
Krwiozercza_Mysz

przez paulag24 19 gru 2014, 12:51
W pobliskim centrum onkologi prywatnie nie trzeba mieć skierowania to badanie to przegląd całego ciała

przez Krwiozercza_Mysz 19 gru 2014, 12:52
A ile kosztuje?
Krwiozercza_Mysz

przez paulag24 19 gru 2014, 13:12
Jest b drogie ok 5 tys zl

przez nefretis 19 gru 2014, 13:50
zrobiłabym sobie takie badanie ale to nigdy nie da 100% spokoju bo nie wykrywa innych rzeczy
ja własnie jestem po lekturze bloga o Crohnie i czytałam jakąś prace doktorską na ten temat, całą.

Wynajduje u siebie objawy od nowa, a miałam dac spokoj - nudności, wzdęcie z prawej strony jelita i pobolewania pod żebrem. Mam poza tym jakieś dziwne parcie na stolec, uczucie niepełnego wypróznienia (biegunka ucichła). Moze to nie jest IBS. Do tego stały niepokój, zaciśnięte szczęki ze strachu.

Paula ja tez boje sie badań, wole gdybać w domu niż zaplanować i czekać. Ostatecznie idę z zaskoczenia, nagle umawiam wizyte i musi być na ten sam dzień lub za góra 2 dni. Nie jestem w stanie oczekiwać, mam wtedy biegunkę, jestem nie do życia, snuje czarne scenariusze i planuje moj pobyt w szpitalu.

przez paulag24 19 gru 2014, 14:02
A ja czytam właśnie o badania u neurologicznych w gabinecie i bardzo boje sie dzisiejszej wizyty dzien cały mam z glowy

Sortuj wg