Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 16 gru 2014, 15:16
Eh wiem, wiem tymbardziej, ze moja mama i brat mieli jelitowke i te same objawy, mame nawet oslabienie trzymalo 5 dni. Dzis ide na randke mam to w d, juz w niedziele musialem przez to odwolac, jestem oslabiony, ale nie bede randek non stop odwolywac, bo sie potencjalnie fajny zwiazek posypie.

przez nefretis 16 gru 2014, 15:36
Witajcie Towarzysze Niedoli :lol:
U mnie nic nowego, wczoraj sie wykąpałam z infekcją i dziś zdycham podwójnie. Drapanie w gardle, nudności, połykanie śliny, wielki katar.
Do tego jak zwykle jakies wzdęcia, bóle jelitowe, na szczęście bez biegunki 2 dzień. Doszły wyraźniejsze pobolewania w plecach, na żebrach, głównie po prawej.
ALe widzę, ze każdy ma "coś" więc nie jestem samotna.

przez Stokrotk@ 16 gru 2014, 16:27
U mnie było lepiej, chodzę do psychologa, ale od prawie deoch tygodni boli mnie prawa strona ciala... Zaczelo sie pod zebrami, przeszlo potem w bok, po tygodniu dołączyła lopatka i teraz glownie ona mi doskwiera. Jednoczesnie przejmuje sie moimi pieprzykami i obawiam sie, ze lopatka i zebra to przerzuty do kosci lub wątroby... Mama mowi, ze to os kręgosłupa i mam za malo sportu i do od stresu ale ja schizuje ;( na dzisiaj jestem umówiona D dermatolog na dermatoskopem, boje sie,mze skieruje mnie do wycięcia,mieszczę prsed swietami, a ja nigdy nie badalam pieprzykow, a dwa mi sie posobaja; jeden ma nierówne brzegi, a drugi ma ciemnobrązowe kropki i lekkie szare zabarwienie... Mam i od lat, ale i tak panikuje :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez D@ri@nk@ 16 gru 2014, 17:30
paulag24, ja mam dłuższe to wgłębienie. Mówię ci nic złego. Moja córka za to ma wypukłość i tak jak pisze marta80, sa to zwapnienia

Prakseda, mozliwe że już miała WB bo inne badania wczesniej wykazały boreliozę Generalnie nie ma tego badania na liście badań refundowanych. A WB samo w sobie też nie zawsze daje 100% pewności

Krwiozercza_Mysz, ja słyszałam, ponoc tak samo dobry tyle że na receptę, a ja do lekarza już nie idę, mam dość na ten rok lekarzy, nadrobiłam zaległości za 38 lat :roll:

sinister, rak hiv ?? No nie żartuj ;)

nefretis, kuruj się i wracaj do życia, święta za pasem :D

Stokrotk@, nie panikuj, zobaczysz że lekarz powie że wszystko ok :)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez pralinka1 16 gru 2014, 17:55
A ja mam /cenzura/ tego wszystkiego dosyć !!! Nie mam zamiaru dłużej się bać i wymyślać sobie choroby. /cenzura/.

-- 16 gru 2014, 17:00 --

Za świętami specjalnie nie przepadam, ale postaram się jakoś je przeżyć. Natomiast na sylwestra wybieram się do knajpy i już tym żyję. Zamówiłam sobie doczepiane kłaki, fryzjera, kępki rzęs i czuję się jak nastolatka. Mąż pyta po co mi to wszystko, że chyba mi odbija a mam na wszystko wyjebane.
Trzeba korzystać z życia ...

przez nefretis 16 gru 2014, 18:01
Pralinka :great:

przez fuzzystone 16 gru 2014, 18:18
pralinka1 napisał(a):A ja mam /cenzura/ tego wszystkiego dosyć !!! Nie mam zamiaru dłużej się bać i wymyślać sobie choroby. /cenzura/.

-- 16 gru 2014, 17:00 --

Za świętami specjalnie nie przepadam, ale postaram się jakoś je przeżyć. Natomiast na sylwestra wybieram się do knajpy i już tym żyję. Zamówiłam sobie doczepiane kłaki, fryzjera, kępki rzęs i czuję się jak nastolatka. Mąż pyta po co mi to wszystko, że chyba mi odbija a mam na wszystko wyjebane.
Trzeba korzystać z życia ...

No ale chyba jako mężczyzna powinien być zadowolony, że się odstrzelisz :)

przez braksił22 16 gru 2014, 19:22
Prakseda napisał(a):braksił22, jesteś :papa: Kopa lat :mrgreen: Pamiętasz, mieliśmy codziennie ćwiczyć, wywiązałeś się? :lol:

A jak tam u Ciebie? Co z Twoimi nagłymi napadami gorączki? Mogą pochodzić od choroby Crohna? Cieszę się, że w końcu trafiłeś do profesjonalnego lekarza:)

Ćwiczyć to nie ćwiczę, ale aktywnie teraz spędzam czas :) A to pomogę w remoncie fundacji, która powstaje u mnie w mieście, a to wyskoczymy gdzieś ze znajomymi. Już nie siedzę przed lapem po 10 godzin dziennie :)
Gorączki chyba już ustały. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem, bo nawet nie sprawdzam :)
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez martini123 16 gru 2014, 20:12
Witajcie :) od razu przepraszam za moje pytanie, ale znowu mi sie sieczka w głowie robi. czy dwa stolce dziennie to jest normalne czy to jest biegunka? w necie wyczytałam, że zdrowo jest 3-7 na tydzień a u mnie wychodzi 14.
P.S. liczyć własne stolce? - naprawdę wątpie w moje zdrowie psychiczne

przez D@ri@nk@ 16 gru 2014, 20:35
martini123, to nie jest biegunka. Biegunka to powyżej 3 rzadkich lub wodnistych stolców
Ja mam tak cały czas od 8 tygodni 2 czasem 3 wodniste na dobę. Nawet probiotyk i węgiel nie pomógł.
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez martini123 16 gru 2014, 21:04
D@ri@nk@, dzięki :). ogólnie z moim wkręcaniem o wiele lepiej, jednak są jeszcze momenty, gdy coś mnie strzeli w głowe i wymyślam bzdury

przez grzesiuum 16 gru 2014, 22:03
A mi wszystko przeszlo, moze to z nerwow bylo :)?

przez martini123 16 gru 2014, 22:04
grzesiuum, przecież wszyscy Ci to pisali! dobrze, że minęło :)

przez Stokrotk@ 16 gru 2014, 22:12
D@ri@nk@ napisał(a):
Stokrotk@, nie panikuj, zobaczysz że lekarz powie że wszystko ok :)

D@ri@nk@, dziękuję! Pani doktor powiedziała, że mam bardzo ładne znamiona, więc po strachu ;-) Na ból pod łopatka i pod żebrem wzięłam Voltaren, a jutro i pojutrze idę na fitness :)

Sortuj wg