Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez pralinka1 16 gru 2014, 01:32
Dziewczyny mam 39,5 lat. Lekarka zrobiła mi dopochwowe usg. Nic o jajnikach nie mówiła. U mnie zmiany widać gołym okiem na wargach sromowych. Skóra jest bardzo delikatna, cienka i jaśniejsza. Do tego dochodzi suchość.
Szkoda mi paulag24, chociaż po tamtym poście byłam na nią zła. Sama wiem jak to jest, gdy człowiek spanikowany i się trzęsie ze strachu.
Usypiając dziecko sama padłam i spałam do północy. Za dużo emocji, ginekolog, potem wieczorem jeszcze psychoterapia.
Obudziłam się na siłę z bólem żołądka i mdłościami. Do tego jeszcze dokucza mi jakaś flegma w gardle pobudzając do kaszlu. To chyba jeszcze pozostałość po zapalenie krtani i tchawicy, które przechodziłam 3 tyg. temu. Od tamtej pory cały czas coś mi siedzi w gardle i nie mogę tego odkasłać. Czuję się jakoś potwornie zmęczona i padnięta. Nastrój do dupy ... Najchętniej to bym cały ten czas do świąt i nowego roku przespała.
Przez to, że się zdrzemnęłam teraz pewnie nie będę mogła usnąć ...

przez Prakseda 16 gru 2014, 01:37
braksił22, jesteś :papa: Kopa lat :mrgreen: Pamiętasz, mieliśmy codziennie ćwiczyć, wywiązałeś się? :lol:

A przypadkiem WB nie robią tylko w warunkach hospitalizacyjnych?

Nie. Mnie dwa razy robiono ambulatoryjnie, z poradni.

Współczuję Ci borelki (bo z tego co pamiętam, ją masz), ale wierzę, że sobie z nią poradzisz :)

Dziękuję :P Zawiłość sytuacji polega na tym, że ani ja, ani lekarze nie wiemy, czy poza ową borelką nie mam jeszcze innej choroby :?

A jak tam u Ciebie? Co z Twoimi nagłymi napadami gorączki? Mogą pochodzić od choroby Crohna? Cieszę się, że w końcu trafiłeś do profesjonalnego lekarza:)

przez pralinka1 16 gru 2014, 01:52
Spadek estrogenów to zjawisko charakterystyczne dla okresu menopauzy, który wiąże się ze zmniejszeniem funkcji endokrynnej jajników.

Warto jednak zauważyć, że choć większość tych zmian rzeczywiście ma miejsce między 45 a 70 r. życia, menopauza to nie jedyny możliwy powód. Atrofia pochwy może się pojawić także w przypadku młodszych kobiet, u których nastąpił spadek produkcji estrogenów. Czynnikami, zwiększającymi jej ryzyko są: zaburzenia hormonalne, karmienie piersią, długotrwałe przyjmowanie leków, leczenie chirurgiczne, chemioterapia czy zwyczajny stres.
JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYM OBRAZKU STRES MA WPŁYW NA WSZYSTKO

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krwiozercza_Mysz 16 gru 2014, 09:31
grzesium zmęczyłeś mnie :P

paulag24 masz straszny atak nerwicy z paniką.. Bierzesz jakieś leki? Nie wiem czy leki pomogą raczej solidna psychoterapia. Ja swojej głowy jeszcze nie macałam i wole nie macać bo nie wiadomo co tam znajdę :P

sinister Daj se spokój z boreliozą, nie tak dawno była białaczka. Chodź na randki i ciesz się czasem spędzonym z dziewczyną a nie tu mi jakieś boreliozy wymyślasz :nono:

d@ri@nk@ moje jelita też świrują ale ja biore inny lek od was. Nazywa się debretin. Ktoś coś słyszał o nim?

-- 16 gru 2014, 09:33 --

A tak w ogóle idą święta :P
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 16 gru 2014, 10:22
paulag24, Kochana Twoja nerwica naprawdę jest zaawansowana. nie psuj sobie bardziej Świat tylko umów się jak nakjszybciej do psychiatry, bo naprawdę Twoje zachowanie i objawy SMOATYCZNE zameczą Cie

przez paulag24 16 gru 2014, 10:24
Wiecie co zal mi samej siebie, przez ta cholerne wglebienie w głowie nie spałam pol nocy... Jest to taki podłużny rowek ma ok 3 cm i głębokość 0,5 cm prędzej tego nie czułam...i mnóstwo mysli w głowie postanowiłam ze do lekarza z tym nie pójdę chyba ze strach mnie tak przyciśnie ze pójdę to zbadać ale prosze wyperswadujcie mi to bo tyle kasy wydałam ostatnio na badania i lekarzy ze miałabym Za to prezenty dla dzieci i całe święta wyprawila

przez malenstwo31 16 gru 2014, 10:26
Krwiozercza_Mysz, moja mama miała ten lek, nawet ostanio go brała. naprawde jej pomógł.miała coś z jelitami i nadkwasote więc miała ten lek i jeszcze jakiś po 3 dniach fruwała:)nic jej nie dolegało. tyle ,ze moja mam bardzo mało leków bierze, w sumie to poza Tamksifenem to nic.

-- 16 gru 2014, 10:30 --

[b]paulag24, po raz kolejny powtórze! idz do psychiatry!!!!!!! nic Ci nie jest z głową! nie wmawiaj sobie. nie bądz ciężarem dla dzieci tylko zacznij walczyć o siebie i idź do psychiatry. chcesz ,żeby dzieci patrzyły na Ciebie taką jak teraz?????[/b]

-- 16 gru 2014, 10:39 --

Prakseda napisał(a):
D@ri@nk@ napisał(a):A badania na borelioze są do dupy te na nfz (przekłamuja w obie strony) a te prywatne sa cholernie drogie.

Western Blotty są okej;) <również robione w ramach NFZ> :)

chyba,że trafisz na oddzial zakaźny a normalnie robiąc płacisz chyba cos koło 100 zł.
na NFZ jest tylko Elisa i jest do dupy

przez Prakseda 16 gru 2014, 10:50
Krwiozercza_Mysz, ja brałam Debretin :P

malenstwo31, WB jest na NFZ - ambulatoryjnie zlecony od zakaźnika. Miałam nawet w tym roku.

przez wiejskifilozof 16 gru 2014, 10:55
Ja chyba nie jestem hipochondrykiem.

przez Krwiozercza_Mysz 16 gru 2014, 11:05
Jest poprawa po tym Debretinie , nie mam już tak ściśniętych i obolałych jelit :) Niestety nadal rano budzę się z ściśniętym przełykiem i nudnościami :/
Krwiozercza_Mysz

przez bmm 16 gru 2014, 11:07
Paulag24 a jesteś pewna, że wcześniej tego nie miałaś i czy jest to w okolicy gdzie dzieci mają ciemiączko, tam gdzie schodzą się te kości?????? Mój syn miał tak kiedyś miał ok 4 lata pojechałam do lekarki, ale mnie uspokoiła, że to ślad po ciemiączku, było b duże i został się ślad. Powiedziała wtedy że dorośli też tak czasem mają. Pokaż to nie wiem mężowi czy komuś innemu w domu, bo ty widzę nie jesteś w stanie racjonalnie tego określić. My hipochondrycy tak mamy.
bmm

przez marta80 16 gru 2014, 11:42
hi:)

paulag24 takie wglabienie mam chyba od dziecka....po prawej stronie taki rower...kiedys sie tym przejemowalam..ale mialam i TK glowy i rezonans...i wiesz co jest o tym napisane...zwapienie....neurlog powiedzial ze to normlane...masa ludzi ma takie....nawet o tym nie mysle...wiec spokojnie...glowa do gory :yeah: :yeah:

za to ja akcja jelita dalej....albo trzustka...poprostu woda z pupy((:jestem zalamana....dzis kolezanka mi przywiezie z pl te tabletki o ktorych pisalyscie,,,

Krwiorzercza Mysz ja bralam debretin...bylo ok..tylko te wszystkie leki maja to do siebie ze efekt jest widoczny po dluzszym czasie ich brania....

przez sinister 16 gru 2014, 14:31
3 ci dzień jeitówki, już nie wymiotuję i nie latam co chwila do wc, ale jestem strasznie osłabiony,boję się, że to przez jakiegośraka albo hiv niedajboże, chociażrobiłem badanie we wrześniu na hiv tez.

przez Krwiozercza_Mysz 16 gru 2014, 14:43
Osłabienie w jelitówce to normalna rzecz... Nie masz się czym przejmować. HIV nie możesz mieć skoro miałeś wynik negatywny. Myśl logicznie.
Krwiozercza_Mysz

Sortuj wg