Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez martini123 10 gru 2014, 16:18
nefretis, bałaś się raka żołądka, przełyku - nic Ci nie jest, podobnie będzie z jelitami. to wszystko przez nerwicę. zrobisz kolonkę, wynajdziesz coś innego, inną dolegliwość. musisz skupić się na psychoterapii

-- 10 gru 2014, 15:19 --

sinister, rak aż tak szybko sie nie rozwija. rak kości bardzo boli, baaaardzo. przy białaczce miałbyś trzy cyfrową liczbę limfocytów, nie miałbyś siły napisać postu na forum. nie umierasz

-- 10 gru 2014, 15:24 --

a kości i mięśnie też mnie bolą, dziś rozmawiałam z lekarką, kazała mi ćwiczyć, biegać pływać cokolwiek byle się ruszać. zastój przed komputerem - od tego bolą mięśnie i kości. białaczki nie mam, miałam usg, morfologię, byłam u hematologa. ja zaczynam ćwiczyć, brak sportu robi swoje, działa negatywnie na ciało i umysł

przez D@ri@nk@ 10 gru 2014, 18:36
martini123 napisał(a):witajcie kochani, jestem po gastro. nie wykryli mi nic poważnego, jedynie te bakterie pylori. czeka mnie kuracja antybiotykowa i po sprawie. pytalam o trzustke - jesli jest cos z nia nie tak to bol jest nie do zniesienia, wiec tez juz sie nie martwie. mam nadzieje, ze za chwile nie wymysle sobie nic innego. ale mam pytanie - jesli boli mnie za mostkiem przy przelykaniu, a z przelykiem jest wszystko ok to co mnie tam boli? nerwica? :)

Super wiesci :D :D :D

Ten ból dzisiaj spowodowany jest badaniem a ogólnie jak ci HP wykryli to moga byc objawy bakterii, po leczeniu miną :smile:

"Około 80% zakażeń nie daje objawów. Pozostała część powoduje objawy podobne do zatrucia pokarmowego. Objawy obejmują przede wszystkim bóle brzucha, nudności, zgagę, odbijanie, czasem utratę łaknienia, chudnięcie"

Ja na HP mam w domu test do zrobienia, ale jakoś tak się dobrze czuję, ze lezy już miesiąc w szufladzie :lol: :lol: :lol: :lol:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez paulag24 10 gru 2014, 18:37
Proszę napiszcie czy tez wam sie kiedyś zdarzyła dezorientacja miejsca jaka miała miejsce w moim wypadku gdy jechałam wieczorem autem co dzis opisałam bo poprostu jestem wrakiem bojąc sie przerzutowych guzow na mozfu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez martini123 10 gru 2014, 18:44
D@ri@nk@, teraz od badania jest mi niedobrze, boli wszystko. ale za przełykiem bolało już od wczoraj dlatego sie zastanawiałam co to skoro nie przełyk, no pewnie nerwy. czytałam juz o tych bakteriach. moga byc upierdliwe, ale na szczescie to nic poważnego :)

przez paulag24 10 gru 2014, 18:46
Prosze o wasze doswiadczenia czy ktoś takie cos mial

przez D@ri@nk@ 10 gru 2014, 19:01
paulag24, jak ktoś miał to na pewno napisze. Widocznie te osoby które czytały dotychczas twój post nie miały ;)

-- 10 gru 2014, 18:01 --

martini123, nie leczone moga być groźne nie tylko upierdliwe, dobrze że wykryto u ciebie.
Chyba zrobię swój domowy test jednak :roll:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez martini123 10 gru 2014, 19:29
D@ri@nk@, jeśli masz to zrób, chwila i będziesz wiedziała. ja dostałam trzy antybiotyki, więc chyba nie aż tak łatwo się ich pozbyć. czytałam co mogą wywołać i że większość ludzi je ma i nawet nie wie, bo nie dają objawów. najchętniej to bym teraz całą moją rodzinę wysłała na badania :P ja mam tylko nadzieję, że nie zechcą mnie zbadać jeszcze raz (gastro), żeby sprawdzić czy sie wyleczyłam.

przez pralinka1 10 gru 2014, 19:52
paulag 24
ja tak miałam, nawet kilka razy w bardzo silnym stresie ( przerażające uczucie )

przez malenstwo31 10 gru 2014, 20:05
Oczy zdrowe nerw wzrokowy idealny czyli raczej nie S M. Teraz grzebać zaczęłam kiedy robiłam morfologia i okazało się ze 28 października. Wiec ja juz nie wiem skąd ten ból stawów. Może to wpływ pogody. Juz sama nie wiem. Może powtórzę morfologie. Jak myślicie

przez Kakunia 123 10 gru 2014, 20:10
Wieki mnie nie było . Niestety nie oznacza to , ze czuję się lepiej wręcz przeciwnie coraz ale to coraz gorzej coraz więcej bóli :( coraz gorzej toleruję wysiłek. Oprócz powięksonych chyba z 10 węzłów mam codzienne bóle w klatce piersiowej w plecach ,łopatkach. Kłucia w tyłku bóle podbrzusza bardzo ostre trwające chwilkę . Uderzenia serca do gardła, czarny męt w oku , bóle w skroniach, rwanie lewej nogi , bóle w zuchwie:( zatoki nadal bolą to ju 8 msc....w piątek lekarz. Teraz juz wiem ze niemozliwe zeby mi nic nie było ! Czuję się jak więzień we własnym ciele czekam tylko na wyrok ! Mam nawet klucia w mięśniach i kościach :( Codziennie zegnam się z zyciem i coraz bardziej jestem przekonana, ze to juz niestety nie nerwica. Aha mam jeszcze nocne poty i swędzenie skóry ( nowe objawy ). Poty od sierpnia swędzenie od 3 tyg...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez warrior11 10 gru 2014, 20:13
malenstwo31, ten ból stawów to pewnie od biegania po lekarzach ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez bmm 10 gru 2014, 20:16
Paulag24 dlaczego boisz się guza przerzutowego???? Masz już jakiegoś pierwotnego?????
bmm

przez paulag24 10 gru 2014, 20:19
Kakunia przeżywam takie katusze jak ty bole punktowe całego ciała jakby mi ktos gwoździe wbijal trwa to chwile i mija i tak w kółko jutro idę na płatny rezonans kregoslupa jak sie boje ze mam przerzuty na kosci od nierozpoznanego raka ....to mój lek od trzech lat ostatnio mi sie pogorszyło bo w nocy mnie nawet boli jak sie obudzę kakunia prosze opisz swoje doswiadczenia z bólem Pralinka pocieszylas mnie bo byłam pewna przerzutow na mózg przepraszam za pośpiech i nieskladne zdania ale pisze z tel

przez warrior11 10 gru 2014, 20:28
paulag24, zrozum,wmawiasz to sobie,nic Ci nie jest..przestań się koncentrować na sobie,na symptomach z Twojego organizmu,to i bóle ustąpią,gdy o nich zapomnisz
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg