Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 04 gru 2014, 22:41
Krwiozercza_Mysz napisał(a):nefretis jezeli leki sa dobrze dobrane to smierc celebrytow itd nie robia juz takiego wrazenia.

o tak. To prawda. Pamietam 7 lat temu.
Miałam gdzieś objawy i przeszły nie wiem kiedy. Nie mowiąc juz o tragicznościach ze świata

przez angie1989 04 gru 2014, 22:42
lucy1979, ja biorę elicee...mi każdy lekarz mówi ze mam nie czytać żadnych forów to jest głupota....nakrecanie sie...trzeba cały dzien miec zajęcie zeby z tego wyjść w lato kłam dużo zajęć to tu nawet nie wchodziłam i zaczęłam żyć normalnie potem wszystko wróciło od nowa....
A ja teraz wierze wam hipochondryka a nie chirurgowi ktory zajmuje sie zawodowo chorobami piersi...
Cały dzien sie macam jak pojebana... Mojej znajomej z tego forum z reszta która juz ma sie o wiele lepiej i jakoś żyje bo przestała tu zaglądać pisze z ńia na face booku ostatnio radiolog powiedział ze guza w piersi łatwo samemu wyczuć.

przez hipochondryczka777 04 gru 2014, 22:44
Krwiozercza_Mysz napisał(a):to co tutaj odwalamy pokazuje tylko jak bardzo jestesmy chorzy na nerwice i to nie rak jest naszym wrogiem to ta franca nerwica nas wykancza i jak rujnuje nasze zycie zmuszajac do kolejnych badan .to bledne kolo jest. ludzie ogarnijcie sie

Sama kilka razy fiksowalam w tym watku
Ale uwazam,ze czasami potrzebny jest konkretny opierdziel aby cos do czlowieka dotarlo...
Brawo :brawo:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 04 gru 2014, 22:46
to wszsyscy bierzemy SSRI, wydaje mi się, sa najlepsze, nie uzalezniają , mozna długo brać, efekty są po czasie ale bardzo dobre

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 22:47
angie1989 napisał(a):lucy1979, ja biorę elicee...mi każdy lekarz mówi ze mam nie czytać żadnych forów to jest głupota....nakrecanie sie...trzeba cały dzien miec zajęcie zeby z tego wyjść w lato kłam dużo zajęć to tu nawet nie wchodziłam i zaczęłam żyć normalnie potem wszystko wróciło od nowa....
A ja teraz wierze wam hipochondryka a nie chirurgowi ktory zajmuje sie zawodowo chorobami piersi...
Cały dzien sie macam jak pojebana... Mojej znajomej z tego forum z reszta która juz ma sie o wiele lepiej i jakoś żyje bo przestała tu zaglądać pisze z ńia na face booku ostatnio radiolog powiedział ze guza w piersi łatwo samemu wyczuć.

Kochana pewnie że łatwo wyczuć. A jak nie masz pewności to tak jak tu kiedyś pisałam badasz jednocześnie obie piersi i jesli tylko w jednej coś wymacasz to trzeba by się zdiagnozować, ale jak w tym samym miejscu czujesz to samo tzn że tak ma być ;) Do tego bardzo ważne jest w którym dniu cyklu się badamy
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez malenstwo31 04 gru 2014, 22:47
angie1989, nie masz się bać tylko raz w roku albo co 2 lata robić usg. Jak siedzisz ma forum m raku piesi to czytaj o kobietach które żyją. Krystyna Wechmann założycielka stowarzyszenia amazonki jest pod 20 lat po chorobie.
Bardzo Was lubię ale może faktycznie się tutaj za bardzo nakręcamy.

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 22:49
nefretis napisał(a):to wszsyscy bierzemy SSRI, wydaje mi się, sa najlepsze, nie uzalezniają , mozna długo brać, efekty są po czasie ale bardzo dobre

Zgadza się, moja lekarka tez mi go dokładnie opisala i zachwalała
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez nefretis 04 gru 2014, 22:49
to zróbmy sobie weekend bez forum i czytania google, w niedziele wieczorem zdamy sobie krótkie sprawozdanie jak samopoczucie, kogo kusiło i kto nie dał rady :D

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 22:50
malenstwo31 napisał(a):angie1989, nie masz się bać tylko raz w roku albo co 2 lata robić usg. Jak siedzisz ma forum m raku piesi to czytaj o kobietach które żyją. Krystyna Wechmann założycielka stowarzyszenia amazonki jest pod 20 lat po chorobie.
Bardzo Was lubię ale może faktycznie się tutaj za bardzo nakręcamy.

No i wiele innych znanych kobiet :)

Trzeba miec dystans do tego co się czyta wtedy nie będzie się tak człowiek tak nakręcał ;)

przez angie1989 04 gru 2014, 22:53
Na mnie juz chyba te tabletki nie działają ...albo moze troche...no ale jak maja działać skoro czytam jak poje*** wlasnie czytałam to forum amazonki bardzo dużo kobiet żyje. Z tym mozna wygrać. A myślicie ze Przerzuty robią sie szybko?
Myśle ze nic konkretnego nie wyczuwam...
Nie wiem jak wyczuć taki guz w sumie wydaje mi sie ze wyczuwam tylko gruczoly....

przez lucy1979 04 gru 2014, 22:56
angie1989 napisał(a):lucy1979, ja biorę elicee...mi każdy lekarz mówi ze mam nie czytać żadnych forów to jest głupota....nakrecanie sie...trzeba cały dzien miec zajęcie zeby z tego wyjść w lato kłam dużo zajęć to tu nawet nie wchodziłam i zaczęłam żyć normalnie potem wszystko wróciło od nowa....

No to nie wiem, kochanie, może Ty masz za małą dawkę tej elicei? Bo z tego co wiem, to na lęki potrzebna jest wyzsza dawka leków niż na depresję.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez marta80 04 gru 2014, 23:02
macie kochane ten eliksir na watrobe;)))zetrzec imbir na drobnej tarce okolo 2 lyzeczki albo wsypac 1/2imbiru w proszku,,zalac 1szkl goracej wody,doprawic cynamonem i cytryna do smaku.Dodac 1/2 lyzeczki curcumy i 2 lyzki octu jablkowego,,poczekac az przestygnie,,i wypic pozostawiajac osad na dnie szklanki;))

dacie rade;))))

przez nefretis 04 gru 2014, 23:04
angie1989 napisał(a):Na mnie juz chyba te tabletki nie działają ...albo moze troche...no ale jak maja działać skoro czytam jak poje*** wlasnie czytał
Nie wiem jak wyczuć taki guz w sumie wydaje mi sie ze wyczuwam tylko gruczoly....

Angie daj spokój jeszcze tydzien temu nie myślałaś o żadnych piersiach (chyba, ze nie pisałaś). Pamiętam dokładnie:)
Widzę to z zewnątrz. To Twoj kolejny lęk, wyluzuj.
Na kolejnej wizycie gin. popros o USG i tyle.
Nie wiem jakie brałaś, ja na początku brałam Asentre i gówno, 2 mce męczarni. Bioxetin mi pomogł gdzieś po 2-4 tygodniach. Tak wiec roznie to bywa z tymi SSRI

-- 04 gru 2014, 22:06 --

marta80 napisał(a):macie kochane ten eliksir na watrobe;)))zetrzec imbir na drobnej tarce okolo 2 lyzeczki albo wsypac 1/2imbiru w proszku,,zalac 1szkl goracej wody,doprawic cynamonem i cytryna do smaku.Dodac 1/2 lyzeczki curcumy i 2 lyzki octu jablkowego,,poczekac az przestygnie,,i wypic pozostawiajac osad na dnie szklanki;))

dacie rade;))))

Marta thx :smile:

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 23:07
angie1989 napisał(a): A myślicie ze Przerzuty robią sie szybko?
Myśle ze nic konkretnego nie wyczuwam...

Przerzuty u młodych kobiet sa rzadkie, bardziej u kobiet po 50-tce. A jesli już to w baaaardzo zaawansowanym stadium, ale wtedy guza wyczułabyś podczas zwykłego mycia, także nie martw się na pewno wszystko ok :) Tym bardziej że jak nic nie czujesz tylko gruczoły tzn że tam nic nie ma !!!!

Sortuj wg