Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez maturzystka 22 lis 2008, 23:25
Dzięki! :D Każdy mi to powtarza, a ja nie wierzę. Nie wiem, może to coś na podłożu alergicznym mi się zrobiło. Trochę się jeszcze martwię, ale jak słucham już od wszystkich, że zwariowałam, to zaczynam im wierzyć, że to jednak nie sepsa ;)
"Od uśmiechu pogodnieje chmurny ranek" :)

Fruń do księżyca, a nawet jeśli Ci się nie uda, i tak znajdziesz się pośród gwiazd

przez wróbelek Elemelek 22 lis 2008, 23:44
fobia, jem magnez mniej więcej regularnie od sierpnia, na poczatku jadłam 300 mg po dwóch miesiacach troche mniej, jedną dwie tabletki, więc generalnie już chyba magnez mam w normie,... ale za to potas chyba nie ;> mam wszystkie objawy niedoboru potasu, ide w poniedziałek chyab zrobić badanie krwi i sie okaże
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez marta1987 25 lis 2008, 07:42
A JA MAM DZIś USG SZYJI TRZYMAJCIE KCIUKI.....
... z nadzieją na lepsze jutro.... kiedykolwiek ono nastąpi ?
tracę siły już nie potrafię cieszyć się z tego co mam !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez basia33 27 lis 2008, 10:07
to sie chyba nigdy nie skonczy- wynik badania jelit wyszedl dobrze wiec teraz mam obsesje raka szyjki macicy i dodatkowo choroby oczu bo mam od wielu tygodni mocno zaczerwienione, przekrwione, raaatuuunkuuu :x

przez marta1987 27 lis 2008, 10:09
moje usg szyji ok , a mi teraz sie przeżuciło na twarz boli mnie jedna strona i przytyka mi sie ucho....
... z nadzieją na lepsze jutro.... kiedykolwiek ono nastąpi ?
tracę siły już nie potrafię cieszyć się z tego co mam !

przez cleo27 28 lis 2008, 12:04
pewnie gdzies cie lekko zawialo,nie ma naprawde powodow do niepokoju
oj....pózniej coś napiszę!

przez Alexandra 29 lis 2008, 07:56
Nie no zaraz mnie cos trafi ...... tym razem w drugiej piersi wyczulam jakby ciagnaca sie zylke, takie wlokno...w 2 w tym samym miejscu tego nie mam.. niby rak piersi to guzek, ale ja juz schizuje.... jak nie obmacuje sie caly dzien, to czuje takie skumulowane napiecie, ze musze to zrobic po raz kolejny....

nie mowiac juz , ze od 2 tyg boli mnie gardlo i ucho, a dzisiaj to mam goraczke.

ide lyknac aspiryne.... i sie poloze.... to jedyne, co mi przychodzi na mysl :D
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez cleo27 29 lis 2008, 13:22
Aleksandra tez mam taka zylke w piersi i to NIC NIE JEST wiec nie schizuj,a gardlo Cie boli bo poprostu sie podziebilas wez zwykla aspirynke jakis nrutinoscorbin,herbatka z malina i do lozka,jakas dobra ksiazka do reki zamiast obmacywania sie :D

---- EDIT ----

wróbelek Elemelek napisał(a):fobia, jem magnez mniej więcej regularnie od sierpnia, na poczatku jadłam 300 mg po dwóch miesiacach troche mniej, jedną dwie tabletki, więc generalnie już chyba magnez mam w normie,... ale za to potas chyba nie ;> mam wszystkie objawy niedoboru potasu, ide w poniedziałek chyab zrobić badanie krwi i sie okaże

Wrobelek jezeli przyjmujesz codziennie magnez to NIE ZAPOMINAJ o wapniu i zelazie bo magnez bardzo utrudnia ich wchlanianie wiec musisz uzupelniac rowniez je bo inaczej tez moga Ci sie pojawic sensacje z sercem.
Radze Ci kupic sobie Biovital w plynie,jest bardzo dobry na serce a potas uzupelnij sokami z pomidorow
oj....pózniej coś napiszę!

przez Alexandra 29 lis 2008, 18:17
niezle mnie to chorobsko rozlozylo.... cala noc nie spalam, taki potworny bol ucha i gardla , jestem ledwo zywa....

przez duskfall 30 lis 2008, 02:31
ehh... od miesiecy juz sobie wkrecam niewiadomo co. czuje cisnienie w glowie, bol glowy, silne zawroty glowy, jakbym mial probelmy z rownowaga... ciagly strach rpzed utrata przytomnosci... rzadko tak mam ale co pare dni powraca. mysle, ze mam jakis nowotwor, czy co tam. zalamany jestem =/

przez fobia 30 lis 2008, 03:10
duskfall wiem co czujesz tez przez to przechodzilam i to sa zwykle objawy nerwicy a nie rak

przez duskfall 30 lis 2008, 03:30
tak sie mowi. ostatnio zaczalem nawykowo mrugac okiem. dwa lata temu z nieznanych powodow zachorowalem na tezyczce. pare miesiecy temu dziwne objawy mi sie zaczely przytrafiac. zrobilem badania krwi; wyszlo lekko za wysokie tsh. no wiec mysle - tarczyca. zrobilem badania na ft3 i tpo p. ciala p. tarczycowe i co? tarczyca zdrowa. jestem w kropce, nie weim co mi jest. pracuje, ciezko mi ciagle latac po lekarzach, a juz powoli nie mam sily NAWET pracowac.

przez Alexandra 30 lis 2008, 07:49
wrocilam wlasnie z pogotowia.....dostalam takie infekcji gardla, ze nie moge sliny przelknac, wczoraj caly dzien nic nie jadlam, nie moge glowa ruszyc. juz nie pamietam kiedy ostatnio mialam taka infekcje.. dostalam antybiotyki, lekarz stwierdzil ze to ostre zapalenie, wzielam jedna tabletke nadal nie moge glowa ruszyc ani sliny przelknac. nie pamietam takiego bolu juz dawno. oczywiscie przy tym bolu siada mi psychika. Boje sie ze antybiotyk nie zacznie dzialac i ze to cos powaznego :( przy kazdym przelknieciu sliny podskakuje jak uderzona. cala noc nie spalam. masakra

przez basia33 30 lis 2008, 11:03
a ja znow mam nieprawidlowa miesiaczke i do tego bol w ledzwiach caly czas i wydaje mi sie, ze to napewno rak szyjki albo trzonu macicy :cry:

Sortuj wg