Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 02 gru 2014, 12:46
Mysz ale wiesz , ze to nie jest proste, jesli np. boli gdzieś punktowo i bardzo długo, codziennie - ciezko uwierzyc że to nerwica:((((
Angie rozumiem Twoj strach ja tez robie w gacie przed jutrem, musze byc na czczo do południa a potem rura w gardło, i najgorsze! Obserwowanie miny lekarza podczas badania. Straszne, chyba wezme pramolan na noc przed jutrem
Ja tam wolałam nic nie jesc tak 2h przed USG ale chyba mozna

przez malenstwo31 02 gru 2014, 12:49
nefretis, angie1989, moje Kochane bedzie dobrze!! trzymam kciuki i jestem myślami z Wami

przez nefretis 02 gru 2014, 12:53
malenstwo31 :** dziękuje
słuchaj a jak Ty sie czujesz? Nie masz objawów?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:53
nefretis wiem że trudno w to uwierzyć, dlatego tak jak wy mam też niepokój z tym prawym podbrzuszem i co 5 min loguje się do wyników badań morfologii online czy już są . Jak te dłonie mnie pobolewały np co 3 dzień w końcu zaakceptowałam ten ból , zaczęłam olewać i minęło.

-- 02 gru 2014, 13:02 --

Rozmawiałam jeszcze z moim psychiatrą i ona mi powiedziała, że ma dużo pacjentów skarżących się na ból w prawym podbrzuszu i nerwica lubi tam się ulokować, bo to słaby punkt w naszym ciele jest.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 13:02
Krwiozercza_Mysz napisał(a):nefretis wiem że trudno w to uwierzyć, dlatego tak jak wy mam też niepokój z tym prawym podbrzuszem i co 5 min loguje się do wyników badań morfologii online czy już są . Jak te dłonie mnie pobolewały np co 3 dzień w końcu zaakceptowałam ten ból , zaczęłam olewać i minęło.

Super, tak powinno byc, zaakceptowac, olać, powiedziec a niech sobie boli, nawet mocniej! A my odwrotnie "ło jeju zeby tylko nie bolało, nieeeee"
To my tak samo, ja odświeżałam str. laboratorium co kilkanaście sekund. NON STop/

przez malenstwo31 02 gru 2014, 13:15
odpukać wiekszych nie mam. ale czuję napiete mięsnie, troche jaby nie stabilny chód. dlatego obawiam się SM :( ale jakoś nie jest źle

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 13:27
Crp mam trochę podwyższone 6 mg , ale niedawno przeszłam ostre zapalenie zatok i mam problem z zębami więc nie będę panikować. Wyczytałam że od 10 mg dopiero człowiek musi zacząć się martwić a powyżej 100 to jest bardzo źle.
Krwiozercza_Mysz

przez angie1989 02 gru 2014, 13:29
Dwie godziny dzielą mnie od usg....to pocieszajace ze jakiś psychiatra uważa ze czesto lubi sie tam nerwica lokować ;)
Jednak ja troche sie boje ze to nerka o tez plecy bola...

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 13:30
Przepraszam powyżej 500 mg jest bardzo żle
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 02 gru 2014, 13:33
Krwiozercza_Mysz, super wieści. jestes zdrowa
angie1989, za 2.5 godziny bedzie radość:)

przez nefretis 02 gru 2014, 13:37
Krwiozercza_Mysz napisał(a):Crp mam trochę podwyższone 6 mg , ale niedawno przeszłam ostre zapalenie zatok i mam problem z zębami więc nie będę panikować. Wyczytałam że od 10 mg dopiero człowiek musi zacząć się martwić a powyżej 100 to jest bardzo źle.

6 to moze być od zęba, zatok, minionych przeziębien. Tak więc spoko. Na jakie wyniki jeszcze czekasz?

Angie zazdroszczę , ze masz to juz zaraz :o Za jakieś 3 godzinki będziesz tu pisać, ze kamien spadł Ci z serca, zobaczysz.
Malenstwo żadne tam SM, boisz się tego dlatego masz jakies tam objawy a że boisz się średnio więc objawy nie są duże:)
Napięcie mięsni to nie SM:)

przez angie1989 02 gru 2014, 13:50
Krwiozercza_Mysz, super cieszę sie ;) jesteś zdrowa. Teraz dopiero doczytalam ze psychiatra powiedziała Ci ze nerwica lubi lokować sie w prawym podbrzuszu mnie boli nie podbrzusze tylko pod zebrami.

Dziewczyny strasznie sie boje....w zasadzie coraz bardziej...tam jest tyle narządów....

przez malenstwo31 02 gru 2014, 13:52
angie1989, tyle narządów i wszystkie zdrowe:)

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 14:05
Dokładnie CRP mam 6,29 ale fakt przeszłam ostrą infekcje ostatnio i 3 zęby mam do leczenia niestety, więc jakby rak czy coś to na pewno 3 cyfrowe by było..

angie1989 uogólniłam to miejsce miejsce pod żebrami, bok wątroba, pęcherzyk to jest nerwica, która lubi te miejsca.. Wyniki na bank wyjdą Ci ok
Krwiozercza_Mysz

Sortuj wg