Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 02 gru 2014, 12:08
Mysz, u mnie też nic tam nie wyszło dlatego robie tą gastroskopie (moze to od żołądka, dwunastnicy)
Albo jelita, które zagina sie w prawym górnym rogu brzucha i promieniuje, jednak tu trzeba by zrobic kolonoskopie, jak o tym mysle to mnie rzuca.
Ale wiesz... to błędne koło nic nie wyjdzie to się pojdzie na TK i co dalej?
Moja lekarka wczoraj powiedziała OB, CRP, morfologia i próby sa dobre więc nie ma sie czym martwić i przestać sie badać. Wierzyć? czy nie.

przez malenstwo31 02 gru 2014, 12:12
Krwiozercza_Mysz, Kochana chyba u wszytskich z nas zapalnikiem do była smierć Ani Przybylskiej. Mnie w boku zaczeło kłuć po jej smierci. ona zmarła w niedziele a mnie od poniedziałku bolało.

jak słyszałam ,że Stuhr ma raka krtani mnie zaczeły bolec migdałki.
Jak usłyszałam ,że siatkarz Bociek walczy z chorobą układu krwionośnego to zaczeły bolec mnie kości- więc białaczka.

teraz jak zaczełam słyszeć o SM to mam wrażenie jakbym miała słabsza lewą rekę i niestabilny chód. robiłam TK więc guza wykluczyłam
Ostatnio edytowano 02 gru 2014, 12:14 przez malenstwo31, łącznie edytowano 1 raz

przez sinister 02 gru 2014, 12:14
Miał, zmarł na zawał serca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 02 gru 2014, 12:15
Lucy to mnie pocieszylas moze mój jest juz duży ze daje objawy.

W nocy spalam dobrze pewnie zasługa elicei ale zastanawiałam sie isc czy nie? Dalej sie waham.

nefretis, wierzyć! Ja chyba az takiego niskiego crp nigdy nie miałam.

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:19
nefretis Myślę, że tak jak ktoś tu napisał lekarze mają dużo większą wiedzę od nas i jeżeli naprawdę by coś podejrzewali to dali by od razu skierowanie na kolonoskopie czy gastroskopie. Nie zamierzam w wieku 25 lat robić sobie kolonoskopii bo to już jest wariacja i przesada. Wszędzie gdzie czytałam najwcześniej robi się ją po 40 roku życia, chyba że ktoś jest obciążony genetycznie rakiem jelita bo mama czy tata umarł na raka jelita to po 30 roku życia. Mi lekarz jeszcze zwrócił uwage na zagazowane jelita , żeby brać espumisan. Zamierzam spróbować a co mi tam.. Te moje bóle są dziwne bo raz znikają raz się pojawiają. Jakbym miała chyba jakieś zapalenie jelita czy coś to miałabym codziennie je i coraz gorzej by było. Ja nie mam biegunek ani nic z tych rzeczy. Czekam na morfo jeszcze w chorobach jelita ma się niedokrwistość np.

-- 02 gru 2014, 12:21 --

angie idź, będziesz miała spokój. Ja mam przeczucie że wszystko będzie dobrze.
Krwiozercza_Mysz

przez malenstwo31 02 gru 2014, 12:26
sinister, mój tez zmarł na zawał.
nie będe pytac jak zaczeła sie u niego choroba bo zaczne sobie bardziej wkręcąc.

przez angie1989 02 gru 2014, 12:26
Krwiozercza_Mysz, mój mąż kiedyś cały czas mial krew w kale i jakoś sie nie bal ...mial kolono i wyszło tylko jakieś zapalenie.;););) i nie panikowal mimo ze po lekach nie przechodziło.
Wiesz jak sie boje? Ja mam jakieś przeczucie ze wyniki nie beda dobre....:(

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:29
angie1989 Wiem jak bardzo się boisz bo sama mam stracha przed wynikiem badań morfo. Idź ! Jeśli wyniki moje i Twoje bedą dobre KOŃCZYMY z tym.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 12:31
Angie, ja wiem , ze pójdziesz :lol:

Mysz, masz rację. W wieku 25 lat takie badania to idiotyzm. Ja nie jestem obciążona , Ty te z pewnie nie,,, Trzeba chyba ufać lekarzom. Przecież żaden nie ryzykowałby, olewając nas dokumentnie.
Ja zachorowałam na tą nerwice w wieku dwudziestu paru lat (chyba 24/25) tez wtedy z rezerwa podchodziłam do badan, bo taka młoda. ALe wiesz, czas leci, mam już 35 i sprawa ma sie coraz gorzej, potem 40-stka, 50-tka, coraz większe wiekowe obciązenia...
Dlatego trzeba nerwice zdusic w zarodku bo bedzie coraz gorzej. To przychodzi nagle, czujesz ze opanowałaś to dziadostwo, wystarczy jedna informacja w mediach i jest atak. U mnie ten atak trwa rok i jest przewlekły.
Ja tez sie pocieszam, ze gdybym miała zapalenie jelita to wyszłoby CRP i OB... Chyba :zonk:

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:32
angie1989 ja nigdy nie miałam krwi, bardzo rzadko biegunki dlatego wątpie że może być to jakieś zapalenie jelita. Zobaczymy co wskaże CRP, które jest bardzo czułe na wszelkie zapalenia, ale tak jak mówię mam zęby do leczenia :P

-- 02 gru 2014, 12:37 --

nefretis Pewne objawy nerwicy są przewlekłe i dają popalić co jakiś czas. Rok temu ulokowała mi się w dłoniach. I co jakiś czas pobolewały mnie dłonie i żyły w nich. Wiem że to dziwne , ale tak było. Do tej pory mam mrówki chodzące po rękach jak np wieczorem kładę się spać. dlatego nie zdziwiłabym się jakby teraz ulokowała się w okolicach prawego podbrzusza.

-- 02 gru 2014, 12:39 --

Niestety moja mama ma nerwicę, jej siostra, i mama mojej mamy miała , więc u mnie to genetyczne. Moja mama miała takie bóle głowy że szukała sobie guza mózgu. Ciocie jak brały ataki nie mogła chodzić tylko czołgała się po podłodze , wymiotowała i miała ogromne biegunki.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 12:39
Mysz, nie jest to dla mnie dziwne. Potrafi "wleźć" w stawy, mięsnie, głowe, zołądek to dlaczego nie w dłonie. Musi mieć gdzieś ujście.

przez angie1989 02 gru 2014, 12:40
Krwiozercza_Mysz, wiesz ile razy już mówiłam że jak jakiś tam wynik będzie dobry to kończę z tym ale niestety jak widać trwam w tym nadal. Mogę obiecać że na pewno w grudniu dam spokój zajmę się świętami. Ale czuje że skoro boli cosw jest nie tak.

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:40
Więc jeśli badania wychodzą ok MUSIMY UWIERZYĆ ŻE TAKIE OBJAWY DAJE NERWICA I STARAC SIE TO OLEWAC. NERWICA SIĘ KARMI NASZYMI LĘKAMI I NIEPOKOJEM.

-- 02 gru 2014, 12:43 --

angie1989 zróbmy sobie postanowienie jeśli wyniki nam wyjdą ok , w grudniu sobie odpuścimy i będziemy cieszyć się świętami !
Krwiozercza_Mysz

przez angie1989 02 gru 2014, 12:44
wiecie co jest Najgorsze? Jak w końcu nam coś wykryja to wszyscy będą Mówic wykrakalasobie można jeść przed usg?

Sortuj wg