Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 01 gru 2014, 23:38
A ja teraz znow czuje sie jakbym cos wypil moze to rak mozgu?

przez malenstwo31 02 gru 2014, 08:24
Kochane nerwusy. nic nam nie jest! nie mamy raka, ani innej cięzkiej choroby. nasza psycha ropbi swoje. Obicajmy sobie ,że dziś po przeczytaniu mojego posta robimy sobie dzien bez forum onkologicznego , a na necie wyszukujemy tylko dobrych wiadomości albo ciekawych plotek:)
ja trzymam kciuki za badania :D
koniec z onkologicznym forum dzisiaj :nono: :nono: :nono:

przez sinister 02 gru 2014, 10:10
Jak tam u Was? Ja standardowo rano czuję się jak pijany i senny. Pobolewa mnie w tym lewym boku, w nocy jak się budziłem też tak się czułem, martwię się.

-- 02 gru 2014, 10:28 --

Dotarło do mnie, że przecież my nie jesteśmy lekarzami, to w pierwszej kolejności internista stawia diagnozę w oparciu o wyniki badań. Więc nic nam kochani nie jest! Nie możemy sobie sami stawiać diagnozy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 02 gru 2014, 10:37
bardzo dobre podejście:)

przez nefretis 02 gru 2014, 11:19
DOpiero co wstałam po tym Pramolanie, co dziwne zniknęła mi ta gula w brzuchu po tej nocy, a była ostatnio codziennie (czyli chyba jednak jelito pełne gazów).
Ból pod żebrem delikatny ale jest. Jestem b. rozleniwiona po tej tabletce.

Dzwonili z przychodni czy stawie sie jutro na gastroskopii - powiedziałam TAK, no więc muszę iść.

Malenstwo bardzo dobry pomysł. Powinniśmy postanoswić chociaż na kilka dni. Oprócz naszego forum - żadnych stron o chorobach, tylko rozrywka.

Angie co u Ciebie??? Jak spałaś? Idziesz na badanie prawda?

Sinister, Twój nierwoból jest od kilku dni, nic Ci nie jest. Nie nakręcaj się na ten ból bo skonczysz tak jak my, USG, kolejne gastroskopie itp.

przez sinister 02 gru 2014, 11:29
malenstwo31Bo taka jest prawda, wszyscy pozjadaliśmy rozumy, a to jest tylko internet , gdyby lekarze stawiali diagnozę w oparciu o internet, to nie wiem co by się zadziało, skoro większość chorób objawy początkowe daje podobne.
- guz mózgu? ( jaki ze mnie idiota, przy guzach mózgu są nasilające się bóle głowy - nic takiego nie mam )
- SM ? ( Jakoś nigdy nie upadłem nie miałem rzutu, że nie mogłem chodzić, gorzej widziałem, czy miałem jakiś niedowład , a mój ojciec miał )
- rak żołądka? ( wykluczony gastroskopią )
- raki narządów wewnętrznych - wykluczone USG
- rak jelita ( jakoś po Nolpazie mi ustały problemy z ciągłym lataniem, gazami itp )
- rak gardła ? - wykluczony przy gastroskopii
- białaczka? ( świetna morfologia, krew ma normalny kolor jak się zatnę )
- sepsa? - już dawno od sierpnia kiedy to podejrzewałem bym zszedł
- candida? - wykluczone posiewem
- helico ? - wykluczone posiewem kału i badaniem podczas gastroskopii
- wścieklizna ? - ugryzienie przez nietoperza w pracy? - a to była tylko osa, ale oczywiście panika prawie zemdlałem - już dawno bym umarł.
- rak jąder? - wykluczony usg
- rak kości? - zwijałbym się raczej z bólu po takim okresie czasu, pewnie czasem kości , stawy bolą , mięśnie to samo
- chłoniak? - w życiu nie mam powiększonych węzłów
- śmiertelna bezsenność? - no jakoś nie miałem w rodzinie więc nie mogłem na nią zapaść i śpię już normalnie chociaż w kwietniu nie spałem praktycznie w ogóle.
- wzw, hiv , kiła - wykluczone, nigdy nie mialem kontaktu bezposredniego z krwia, czy wydzielinami, ale mam tatuaze i tu tez od razu po sie badalem a kilka lat temu w ogole mi to do glowy nie przychodzilo.
- serce do przeszczepu - taką diagnozę postawiłę w kwietniu kiedy tachykardia sięgała zenitu - i co ? jajo w zoo jak to się mówi! - nic kompletnie nic, echo serca, cudowne jak u sportowca, tak samo ekg.
No to skąd zimne kończyny, lęk w żołądku, uczucie bycia pijanym , uderzenia gorąca itp? bóle mieśni, stawów, strzelanie kości ( strzelanie kości też ponoć to objaw nerwicy, bo wyplukujemy substancje odżywcze, a jak się mało ruszamy to tymbardziej ) - nerwica plus możliwe tarczyca - i nic więcej na to się nie umiera!!!
To ile chorób zdiagnozowałem? To jest śmiech na sali!

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 11:43
Witam was!

Ja już znam jeden wynik OB 15 a więc w normie. Jak myślicie jak ob jest w normie to CRP też powinno wyjść w normie?

Angie napisz jak po tym USG
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 11:43
snister, widzisz, wszystko wymieniłeś i wykluczyłeś. Tyle badań.
Na stówe nerwica. To co wymieniłeś na koncu to oczywiste objawy nerwicy wegetatywnej , wczoraj czytałam tez o nerwicy histerycznej - wiele z nas ma jej objawy.
Ew. tarczyca, sama to mam,i dziwnym sposobem nie martwie sie nią. Pewnie dlatego, ze nie jest to choroba smiertelna

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 11:45
sinister gdzie robiłeś posiew na candida? tez muszę to zrobić, ale podobnież candide jest trudno wykryć.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 11:48
Krwiozercza_Mysz napisał(a):Witam was!

Ja już znam jeden wynik OB 15 a więc w normie. Jak myślicie jak ob jest w normie to CRP też powinno wyjść w normie?

Widzisz, NORMA. U mnie OB 2 razy wyszło 7 a CRP 0,38. U Ciebie też wyjdzie niskie, na pewno. Kiedy wynik?

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 11:52
nefretis dzisiaj podobnież ma być wynik . Mam zęba co prawda jednego do leczenia ale mam nadzieje że to znacząco nie wpłynie na wynik.. Słyszałam że OB może czasem wyjść podwyższone nawet ze stresu... Ważne że nie jest 3 cyfrowe.. Jeśli próby wątrobowe dobrze wyjdą to w końcu uwierze że ten ból ala wątroba woreczek to nerwoból !
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 02 gru 2014, 11:55
ale ile czasu masz ten ból?

przez malenstwo31 02 gru 2014, 11:55
sinister, Twoj tata ma SM?

przez Krwiozercza_Mysz 02 gru 2014, 12:01
nefretis u mnie różnie z tym bólem zaczął się od maja i na pół roku zniknął. Jak umarła Przybylska znowu się pojawił na 4 dni i zniknął. Teraz znowu mnie gnębi raz jest raz go nie ma. Wczoraj cały dzień było dobrze i pod wieczór rozmawiając z koleżankami nagle mnie chwycił. W nocy śpie spokojnie nic mnie nie boli wtedy :) Głupio już mi iść na 3 usg bo lekarz mnie wykpi.
Krwiozercza_Mysz

Sortuj wg