Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 01 gru 2014, 16:19
Map napisał(a):No to tak właśnie mam że idę a mam wrażenie jakby chodnik mi uciekał spod nóg i wydaje mi się że źle widzę.
A bo przedstawiłam się i pytam czy mnie pamięta a on no taka mała blondyneczka a ja NIE a ten w smiech i mowi ze sobie żartuje:P powiedziałam że mam nadzieję że mi przejdzie bo nie chce mi się na niego patrzeć ;) to mówi że jakby co to dzwonić :) dobrze się z nim dogadywałam to wkurzanie to takie w dobrym sensie ;)

:D my tu wszyscy na coś czekamy, a czekanie w naszym przypadku to najgorsze katusze :roll:

przez Map 01 gru 2014, 16:22
to teraz wszyscy dzwonią i się zapisują na terapię, a nie się będziemy męczyć i s*ać po gaciach :P
Map

przez nefretis 01 gru 2014, 16:23
ja dzwonie dzis po 20:00 ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Map 01 gru 2014, 16:24
Trzymam kciuki za wolny termin :)

-- 01 gru 2014, 16:10 --

Kolejny atak, nerwica nie jest dla mnie dzisiaj łaskawa :( a macie może tak że próbujecie wziąć wdech i nagle drży Wam w klatce, okropne uczucie, w nocy wogóle się kładę i drży mi wszystko w środku, mam już dość :(
Map

przez D@ri@nk@ 01 gru 2014, 17:13
Wpadłam się przywitać po pracy :) Nie nadrobię tylu stron bo grypa nie daje za wygraną i ledwo na oczy widzę :roll:

Pochwalę się tylko że kolejny dzień mam spokój od nerwicy :mrgreen:
Noi i byłam dzisiaj u mojej psychiatry po receptę na lek. Była bardzo zadowolona ze mnie i dotychczasowego leczenia. Pogadałyśmy, o wszystko dokładnie wypytała i dała dużo nadziei :) Zostajemy dalej przy tej dawce leku, więc to chyba dobrze :)
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez angie1989 01 gru 2014, 17:53
Ja za to naczytalam sie forów onkologicznych i wniosek z tego taki ze wiele osób przy roku nerki nie ma żadnych objawów...dwie miały klocie w prawym boku a okazało sie ze rak nerki lewej jestem więc porzerazona.

przez nefretis 01 gru 2014, 17:59
Angie :( nie czytaj. Ja się tez bardzo boje ale czegoś innego, nowotworu jelita, bardzo mnie dzis bolało. Np. teraz wcale
, ide na spacer, schudłam 0,5kg, ciągle się ważę. Idziesz na to USG?

D@ri@nk@
- brawo :brawo: , jakie cudowne jest zycie bez objawów i bez lęku. Rozumiem, ze nie masz objawów somatycznych nerwicy? (poza grypą jasna sprawa)

-- 01 gru 2014, 17:01 --

aha zgina mnie w pół ze strachu, znowu biegunka, lęk w brzuchu, szczękościsk, że jednak mam coś tam, dlaczego cos tam boli, co to jest??

przez D@ri@nk@ 01 gru 2014, 18:17
nefretis napisał(a):D@ri@nk@[/b]- brawo :brawo: , jakie cudowne jest zycie bez objawów i bez lęku. Rozumiem, ze nie masz objawów somatycznych nerwicy? (poza grypą jasna sprawa)

Chwilowo nie mam żadnych : W końcu żyje :yeah: :yeah: :yeah:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez angie1989 01 gru 2014, 18:31
nefretis, raczej ide. Wszystko na to wskazuje....czytam czytam sie bóje bardzo najbardziej guza nerki.

przez sinister 01 gru 2014, 19:17
angie1989Na pewno nie masz raka , nawet nie dopuszczaj takiej myśli, ja miałem usg w październiku i czasem przyjdąmyśli o raku przez te kłucia pod lewym żebrem, że może trzustka, że może śledziona, że może wątroba. Ale nawet jeśli się nie stresujemy, nerwica musi znaleźć ujście przewlekłego stresu i znajduje je w naszym organizmie. Mnie nie bolaly stawy kolanowe od tygodnia i co budzę się z drzemi przed chwilą i boli mnie kolano, a teraz mam tak, że ciężko mi złapać oddech.
Teraz mam fazę, że pewnie stracę niedługo pamięć od raka, ale no przecież jak od kwietnia się nic nie stało to raczej nic się nie stanie.

przez angie1989 01 gru 2014, 19:34
sinister, ty na pewno jesteś zdrowy miałeś wszystkie możliwe badania.

Ja sie boje okropńie...a teraz chce mi sie żyć robic wszystko święta ida a o mnie blokuje...
Jutro moze sie okazać ze to najgorsze :(

przez bmm 01 gru 2014, 19:35
Cześć. Chciałam się was zapytać bo byłam dziś u lekarza i ten przepisał mi lek Cloranxen powiedziała abym brała przez ok 3 tygodnie potem stopniowo odstawiła i w ten sposób wyciszę moje natrętne myśli. Brał ktoś z was ten lek. Jest ok???
bmm

przez sinister 01 gru 2014, 19:43
To dziwny, zekarz bo terapie lekami powinno sie minimum 3 miesiace stosowac.

przez platek rozy 01 gru 2014, 19:45
bmm, cloranxen to benzo wiec dluzej jak miesiac sie brac nie powinno , bo uzaleznia.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg