Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Map 01 gru 2014, 15:40
Właśnie miałam taki atak, że lepiej ja już nie będę dawała żadnych rad :why:
Map

przez nefretis 01 gru 2014, 15:41
Angie mi też kolkę, tym bardziej, ze ta kolka schodzi troche w dół, po boku
ale dziś boli mnie solidnie (moze to stres?). żadne jedzenie, załątwienie się nie pomogło.
Pytałam lekarki o nerkę (tym bardziej ze w USG wyszła mi poszerzona miedniczka - powiedziała, ze niemożliwe, miedniczka może byc poszerzona po ciązy)
wiesz co...pomyśl, teraz nie idziemy, spróbujemy sie uspokoić, przełozyc termin ale wyobraź sobie że poszłyśmy, wynikły jakieś komplikacje, trzeba rozszerzyć badania, spieprzony nastrój przed świętami, moze szpital. Ale moze im szybciej tym lepiej. I co tu wybrać?
Każdy normalny człowiek by poszedł albo olał, bez dyskusji. A my tu głowimy się juz tyle dni. Niczym innym nie zyjemy. Chore :?

-- 01 gru 2014, 14:42 --

Krwiozercza_Mysz napisał(a):A ja się boje wyników morfologii :(

aż do środy? długo. Co to za laboratorium?

Map co się dzieje

przez Map 01 gru 2014, 15:45
Duszno, trzęsie mi się wszystko w środku już mi się ryczeć chce, w głowie się kręci, w sklepie się bałam że się wywrócę, zemdleje i nie wiem co jeszcze, biorę wdech i czuję takie trzęsienie w środku, noga boli ;(
Map

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 01 gru 2014, 15:49
Map, weź sie połóż masz jakies leki doraźne?

przez nefretis 01 gru 2014, 15:51
tak to jest z tą gownianą chorobą, że łapie w niespodziewanym momencie, takie akcje poza domem są najgorsze, ile razy to trzebabyło natychmiast wychodzić ze sklepu i nici z zakupów. Dlatego zawsze mam waleriane w torebce i wale prosto na język jak sie zaczyna :smile:
waleriana ładnie pomaga, łyżeczka w razie ataku. Niestety w przewlekłych sprawach nic nie daje.

przez Map 01 gru 2014, 15:53
Ja biorę tylko validol bo boję się skutków ubocznych :-( posmarowałam maścią nogę, wzięłam sobie termofor i się modlę i zadaję pytanie czy dzwonić do psychoterapeuty czy nie, chciałabym sobie poradzić sama ale chyba nie dam rady, badania krwi robiłam nie dalej jak tydzień temu wszystko w normie, ale przy górnej granicy i wcale mnie nie uspokoiły :( skierowania na rtg katki nie chce mi dać lekarka bo mówi że nic mi nie świszczy w płucach i to nerwica, a ja się tak boję że zemdleję albo nie wiem co ;( :zonk:
Map

przez sinister 01 gru 2014, 15:55
Dziewczyny co ja mogę powiedzieć to to, żę po lekach odpowiedniej dawce jest lepiej może jeszcze nie super, ale np. wstaje z łóżka, a kiedyś w ogóle uważałem, że nie warto jak i tak pewnie coś mi jest. Nie śpię w ciągu dnia.Jedynie lęki napadowe i ta reakcja na gorąco, to uczucia bycia podpitym. a tak to jest bez porownania u mnie tak jak zauważyła. Alice Ja niestety nadal nie doczekalem sie telefonu z terminem psychoterapii, powiedzieli ze za pol roku ale terminu nie ma;/

przez Map 01 gru 2014, 16:01
Dzwoniłam właśnie do psychoterapeuty, 8mego mam się stawić na wizytę, ale liczę że cudownie mi się odmieni.
Map

przez nefretis 01 gru 2014, 16:03
sinister będzie coraz lepiej. Wygląda na to, ze u Ciebie poza nerwicą była też depresja.

Map - ja tez taka jestem, wole sie meczyć i nic nie brać itp.
Dla mnie validol był za słaby jakoś. A zemdlałaś kiedyś? Bo ja zawsz ena krawędzi ale nigdy całkiem a boje się tego od 10 lat:)
wiesz RTG to nie żart, to promieniowanie, nieobojętne dla organizmu. Pewnie widzi, ze to nerwica i dlatego nie dała

przez angie1989 01 gru 2014, 16:05
Czytałam znów forum onkologiczne o gruzach nerek i niestety znalazłam dwie osoby które miały bol po prawej stronie a okazało sie ze to guz nerki lewej...:( wycięli im nerkę i co prawda żyją...ale sie boje :(

przez Map 01 gru 2014, 16:10
nefretis nie zemdlałam, na terapii mi mówił kiedyś że się nie da więc chciałabym w to wierzyć, może faktycznie się nie da :) a jak to jest na krawędzi? :zonk: w poniedziałek pójdę na tą terapię i liczę że mnie uzdrowi cudownie, ale już przez telefon mnie wkurzył, bo on zawsze mnie wkurzał :twisted:
Map

przez nefretis 01 gru 2014, 16:10
Angie :evil: ten internet nas zabija. Ja siedze teraz tylko na Allegro i na tym forum, spróbuję nic nie czytać. Ale juz mnie kusi. Nie, nie dam się. NIC. Zaraz zjem obiad, potem serial, potem gdzies pojedziemy, chocby po cos do jedzenia. żeby nie siedzieć.
Zostaw to. Umiesz sobie postanowić zeby nie czytać, zrobmy to razem, chociaż 1-2 dni.
Ja też czytałam wczoraj "miał idealne wyniki i USG, dopiero któreś tam badanie wykazało raka" :? i teraz mam to w głowie. Dziadostwo.

-- 01 gru 2014, 15:13 --

Map napisał(a):nefretis nie zemdlałam, na terapii mi mówił kiedyś że się nie da więc chciałabym w to wierzyć, może faktycznie się nie da :) a jak to jest na krawędzi? :zonk: w poniedziałek pójdę na tą terapię i liczę że mnie uzdrowi cudownie, ale już przez telefon mnie wkurzył, bo on zawsze mnie wkurzał :twisted:

mi tez tak mówił, co prawda kilka lat temu ale pamietam :) Na krawędzi tzn, że tak "prawie" :lol: że masz mroczki, lęk, otępienie, nogi z waty ale idziesz, nie padasz, mnie mąz często wyprowadzał pod łokieć ze sklepu a ja szłam jak mumia :D
A co Ci powiedział przez tel?

przez Map 01 gru 2014, 16:17
No to tak właśnie mam że idę a mam wrażenie jakby chodnik mi uciekał spod nóg i wydaje mi się że źle widzę.
A bo przedstawiłam się i pytam czy mnie pamięta a on no taka mała blondyneczka a ja NIE a ten w smiech i mowi ze sobie żartuje:P powiedziałam że mam nadzieję że mi przejdzie bo nie chce mi się na niego patrzeć ;) to mówi że jakby co to dzwonić :) dobrze się z nim dogadywałam to wkurzanie to takie w dobrym sensie ;) obym dożyła do poniedziałku eh
Map

przez angie1989 01 gru 2014, 16:17
Teraz to si dopiero boje...

Sortuj wg