Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 01 gru 2014, 13:59
marta80jasne, ja miewam i skora jest bardzo wrazliwa.

przez malenstwo31 01 gru 2014, 13:59
lucy1979, fajne jest to ,że kobiety sa już tyle lat po chorobie i pomagja innym. jakbyś czytała uważnie posty to byś wiedziała ,że nie ja miałam raka a moja mama!

przez angie1989 01 gru 2014, 14:06
marta80, ja tez miewają swedzenie skory.
malenstwo31, kochana moja...a co jak cos mi wyjdzie nie tak w tym usg:( po tej stronie mamy wątrobę nerkę woreczek....czy jeszcze cos?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 01 gru 2014, 14:11
angie1989, Kochana na bank masz wszytsko na swoim miejscu i wszytsko zdrowe. mnie taki ból trzymal ponad miesiąc dopóki nie zrobiłam usg. za pierwszym razem wyszło mi ,że mam bardzo zagazowane jelita. Najlepsze było to , że wcale nie czułam ,że mam wzdęcia. a takie rzeczy to brak flory bakteryjnej a z tego co pamietam brałas długo antybiotyki. potem taki ból jak miałam to przez to ,że krzywo siedzę i zle ćwiczyłam a w takiej sytuacji żebra uciskaja na nerwy i bolało mnie az pod pierś i w strone pleców.

przez nefretis 01 gru 2014, 14:38
Alice jak jestem sama to dziecko kręci się po domu a ja komputer. Żałosne to:(

Słuchajcie! Nie wytrzymałam. Byłam przed chwilą u lekarza (rodzinna-internistka). Tak z biegu. Mąz na chwile wrócił, zadzwoniłam i już jestem na wizycie.
Opowiedziałam wszystko, nawet zapłakałam...mam iśc natychmiast do psychiatry. Gastroskopie i gastrologa mogę odpuścić ale mój wybór. Kazała mi się więcej nie badać. Powiedziała, ze dotychczasowe wyniki (OB, CRP, morfo, USG brzucha) mam bdb i to wystarczy.
Kazała mi odstawić całkowicie komputer:( nawet zażartowała, ze jest Adwent i żeby sobie zrobiła takie postanowienie. + dużo ćwiczeń fizycznych i codzienne przyjemności
Ja pierdziele, jak do dziecka, pewnie wyglądałam żałośnie :mhm:

Aha zbadała mi brzuch, powiedziała, ze miękki a ta wielka gula to jelito, żaden guz. Powiedziała, ze pod żebrem mogą boleć gazy,
I teraz nie wiem co robić, decyzja nalezy do mnie z tą gastro.

No i powiedziałą, ze samemu sie z tego nie wychodzi, musi być terapia i leki przeciwlękowe, bo będzie coraz gorzej... Czyli to co mówiły mi tu niektóre osoby...

Angie, nie wiem czy iść. Wiadomo chwilowo czuje sie lepiej psychicznie ale z tyłu głowy i tak siedzi wątpliwość "a jak naprawde coś tam mam" Ja pier.... bo zaraz przeklnę :shock:
Ostatnio edytowano 01 gru 2014, 14:46 przez nefretis, łącznie edytowano 1 raz

przez malenstwo31 01 gru 2014, 14:41
nefretis, brawo dla Pani doktor:) ja też Cie namwiam na wizytę u psychiatry! zapisz się jak najszybciej a do Świat poczujesz ulgę.

przez angie1989 01 gru 2014, 15:02
malenstwo31, O tak masz racje a zeby tego było mało czesto zapominając o tabletkach oslonowych....ale ńie czuje żebym miała wzięcia...w ogóle...
nefretis, dobrze zrobiłas mam nadzieje ze teraz wierzysz ze jesteś zdrowa.

przez nefretis 01 gru 2014, 15:07
Angie, niestety lęki sa tak silne, że nie da się ich pozbyc na jednej wizycie u lek. rodzinnego. Mam dalej ten sam dylemat z tym, ze wiem, że dziś wieczorem umawiam sie do psychiatry.
A brzuch z prawej jak kuł tak kłuje i pobolewa, dosłownie pod samym żebrem, i na wys. pępka ale z boku tułowia, i co tu robić.

Malenstwo jw. pisałam, dzis się umawiam, mam dość, pewnie bede sie dalej badac ale moze z innym nastawieniem psych.

-- 01 gru 2014, 14:09 --

marta80 a czy kłucie pod prawym samo przeszło? Co mówili lekarze? Że co to moze być?

przez malenstwo31 01 gru 2014, 15:10
nefretis, :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: idź i zdaj nam relacje:) zobaczysz pomoże Ci to trzymam kciuki. Bardzo sie cieszę z Twojej decyzji.
angie1989, ja tez nie czułam ,żebym miała wzdęcia:) to wyszło na usg

przez angie1989 01 gru 2014, 15:16
Kurcze dziewczyny tak sie boje ze tam cos wyjdzie. Przeciez córeczka beze mnie nie wytrzyma tylko mama i mama...po za tym to chciałabym jeszcze troche pozyc.

przez nefretis 01 gru 2014, 15:22
malenstwo31 oczywiście, na pewno napiszę. mam trochę stres ale o niebo mniejszy niz przed innymi lekarzami:)

Angie nic Ci nie wyjdzie. Widzę, że Ty chyba musisz iśc bo nie wyrobisz, a potem bedziesz żałować. Ja z kolei sama nie wiem??? Może coś mnie olśni nagle, tak jak nagle poczułam, ze musze iść dziś do rodzinnej. Moze jakiś Duch Św. :P

przez malenstwo31 01 gru 2014, 15:27
angie1989, pamietasz mojego stresa przed TK i wynikami??? kto mnie pocieszał? WY tutaj. zobaczysz bedzie dobrze:) ja w to wierzę, zobaczysz bedzie ok:)

przez angie1989 01 gru 2014, 15:28
nefretis, nie musze isc dam radę jakbym nie szła to spoko...zaczelabym sie bać dopiero jakby zbliżał sie termin usg...
Dziś jestem nerwowa i nie wiem co robic bo to juz jutro a boje sie ze wszystkim zepsuje święta.
Mi czasem ten bol kolke przypomina...moze kolka nerkowa

przez Krwiozercza_Mysz 01 gru 2014, 15:35
A ja się boje wyników morfologii :(
Krwiozercza_Mysz

Sortuj wg