Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alice in wonderland 30 lis 2014, 22:42
Kto mi wyjaśni, dlaczego wszystko jest okej, po czym zjadam 2 kanapki chleba z wędliną i nagle zalewam się katarem w gardle??? Okruszki pokarmu podrażniają przełyk/gardło że aż gluty spływają czy co? No ręce opadają..... :why:

Ps temat ruchomej nerki bardzo mnie zaintrygował. Ciekawe to...A w ogóle to sporo tu chyba wśród Nas szczuplaczków i mamy przerąbane bo wszystko czuć u nas przez skórę :roll:
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez D@ri@nk@ 30 lis 2014, 22:47
Alice in wonderland, musisz przejść na budyń :lol: (sorki za żart ;) )

No ja ważę kilogram mniej od mojej 13 letniej córki :mrgreen: Chociaz nie wygladam w obraniach to chuda jestem strasznie :roll:
Tu wstawiłam swoich fotek kilka ludzie-z-forum-t455-1358.html
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez angie1989 30 lis 2014, 22:52
Ja tez od zawsze jestem szczuplutka.

-- 30 lis 2014, 22:09 --

Więc podsumowując dzisiejszy dzien...nie wiem czy isc na usg czy nie isc...oto jest pytanie...
Moze pójdę... Dziwie sie ze jestem taka spokojna. Moze to stawka mozarinu...(elicei) nie wiem ale chyba tak...
Chce sie cieszyć świętami nie myśleć o chorobach. Jeszcze zastanawia mnie od czego mnie te ręce tak bolą chyba od ciągłego siedzenia na internecie ciągłego trzymania tabletka czy telefonu...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 30 lis 2014, 23:19
Alice ale o co dokładnie chodzi? Opisz cos wiecej

D@ri@nk@ ale laska z Ciebie :P ja też moze sie odwaze ale musze miec naprawde dobry humor

Angie, ja nie wiem w sumie ze strony żoladka jest OK, powinnam zamienic na kolonkę. Ale jak to zabrzmi "dzien dobry, proszę pani zmieniłam zdanie yyy...jednak poproszę wizytę z kolonoskopią" Masakra :hide: mój mąż ma mnie dość, kazałam mu zbadać mi brzuch, wnerwił się, ze hej. Spytałam co ja tam mam a on G...WNO. I koniec badania :great:
Ostatnio edytowano 30 lis 2014, 23:20 przez nefretis, łącznie edytowano 1 raz

przez Alice in wonderland 30 lis 2014, 23:19
Angie, mnie tak w ciązy bolały jak lezałam na lozku kilka miesiecy i tylko rece w górze z telefonem i klik klik klik klik.....Teraz od kompa tez czasem bolą....

przez angie1989 30 lis 2014, 23:21
nefretis, mój tez ma mnie serdecznie dość.... I zachowuje sie tak jak Twój...
Jest bardzo zły na mnie ze ciagle mi w głowie choroby tylko...

przez nefretis 30 lis 2014, 23:25
angie1989 napisał(a):nefretis, mój tez ma mnie serdecznie dość.... I zachowuje sie tak jak Twój...
Jest bardzo zły na mnie ze ciagle mi w głowie choroby tylko...

mój ma czasem cierpliwość, pociesza mnie, rozmawia ale zwykle pod koniec rozmowy się wścieka. Kazałam mu badać juz rózne rzeczy, biedne chłopy co oni z nas mają.

przez Krwiozercza_Mysz 01 gru 2014, 00:16
nefretis skoro podejrzewasz ze to zagiecie jelita to jakie leki na to wziasc tribux? biore nospe i silimarol ale nic nie dziala. Dzisiaj wieczorem zadzwonilam z panika do mamy ze bardzo mnie kluje i watrobe scisnelo to olala mnie a tata powiedzial zebym sobie najlepiej trumne kupila i sie od razu w niej zamknela.

angie ja tez b boje sie zrobic morfo ale wiem ze nie da mi to spokoju.trzeba sie wlasnie zmierzyc z lekiem.

alice ja czesto odwiedzam w salve laryngologa. mam flegme w gardle ktora splywa mi z zatok.
Krwiozercza_Mysz

przez Alice in wonderland 01 gru 2014, 01:00
[quote="nefretis"]Alice ale o co dokładnie chodzi? Opisz cos wiecej

Nefretis, ale na który temat?? :P Juz się pogubiłam, tyle tematów poruszamy....hehe

Krwiożercza mysz, , ooo a do którego salve chodzisz? ja na szparagowa i tu jest taki jeden dr jankowski, polecił mi go moj gin i podobno jest super. Bylam u niego raz w innej przychodni a zamierzam isc do salve. Bylam za to w salve u takiego z czarnymi wlosami, nie pamietam nazwiska, chyba na "K" ale nieprzyjemny gosc, nawet mnie nie zbadal dokladnie a dalam 100zł a sie okazalo ze mialam wielki korek w uchu i bylam przygłucha a on twierdzil ze nic nie mam !!! pacan ...

przez martini123 01 gru 2014, 01:05
angie1989, miałam bardzo rozszerzoną statystykę na studiach, statystyki kłamią, jesli ktoś ma jakiekolwiek pojęcie o statystyce, nie będzie tego słuchał, więc nie strasz innych.

-- 01 gru 2014, 00:12 --

wiecie co jest najzabawniejsze? z takimi dolegliwościami, od tak długiego czasu, jeżeli ktokolwiek z nas miałby raka, już nie miałby tutaj kto pisać :)

przez Krwiozercza_Mysz 01 gru 2014, 09:19
Alice ja chodzę również na szparagową i z laryngologów polecam Panią Doktor Łapienis. Zobacz sobie : http://www.znanylekarz.pl/magdalena-lap ... warszawa/2 Jest ona wspaniałą lekarką. Dokładnie mnie zbadała, nawet miałam wsadzony wziernik w nos aby zobaczyć ujście moich zatok . Można do niej także zadzwonić, odbiera tłumaczy i nie robi problemów. Ja mam stan jakby pozapalny zatok, może to wszystko jeszcze spływać bardzo długo.Mało tego salve kupuje od nas sprzęt medyczny :) Z jakiej dzielnicy jesteś jeśli to nie tajemnica?

Kurcze ide na badania krwi na 9:30 stres jest okropny. Żeby nie było mi łatwo dodałam sobie badanie jeszcze na helicobacter a co:P

Kiedy ten seronil zacznie działać. Jest lepiej ale nie tak jak było po efectinie...

-- 01 gru 2014, 09:21 --

angie1989 Ja zachęcam Cię abyś jednak zrobiła to USG. Będziesz miała z głowy a takto całe święta będziesz myśleć co Ci jest ! Będę trzymać mocno kciuki.

-- 01 gru 2014, 09:25 --

nefretis Ja również przeczytałam Chustkę , ale czytałam że choroba dopiero zmieniła Joannę a wcześniej była bardzo opryskliwą osobą. Co więcej jej niemąż siedział w więzieniu i wykorzystywał kobiety finansowo. Czytałaś o tym?
Krwiozercza_Mysz

przez sinister 01 gru 2014, 09:43
Kochane chyba czas się z Wami żegnać... To na bank guz mózgu, sm, albo tętniak, może jakieś uszkodzenie neurologiczne mózgu od jakiejś bakterii? Przebudziłem się w nocy czułem się jak pijany, teraz podobnie to wróciło, a już czegoś takiego nie miałem, lek powinien to wyciszyć i by nie wróciło coś takiego :(

przez Krwiozercza_Mysz 01 gru 2014, 10:17
sinister musisz iść do neurologa i wymusić od niego skierowanie na rezonans magnetyczny. W rezonansie wszystko wychodzi.
Krwiozercza_Mysz

przez sinister 01 gru 2014, 10:24
Teraz miałe uderzenie zimna, potem gorąca i ejestem niespokojny ehh

Sortuj wg