Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 30 lis 2014, 10:20
no ja wiem, i hiv poza ludzkim ciałem długo nie ogarnie a ja bylam pierwsza z rana ale ehhh ;(((( jazda jest
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez angie1989 30 lis 2014, 10:40
księżniczka, no właśnie a więc nie ma szans żebyś to złapała !!! Spokojnie.
Ja tez sie troche boje czy cos tam siedzi w tymbrzuchu moim czy nie ale staram sie nie myslec

przez księżniczka 30 lis 2014, 10:53
;((( ja bylam na kolonce nic nie wyszlo, ale za to wyszlo ze mam spieprzony kregoslup na calej dlugosci i mam rehabilitacje CIAGLA od 10.12
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sinister 30 lis 2014, 11:35
Ja mam niespokojną głowę, nogi, ręce, duszno mi coś, a się nie denerwuję, jak myślicie to jest nerwicowe, czy może faktycznie SM, albo jakiś guz? Eh ciągle o tym piszę, ale to mi tak spokoju nie daje.

przez angie1989 30 lis 2014, 11:49
sinister, nerwica. Guz nie daje objawów takich jak odpisujesz tak samo jak sm! Zdecydowanie nie.
Mnie pobolewa w tym boku.... Boje sie tego usg jak cos wyjdzie to sobie święta popsuje :( moze serio pójdę dopiero w styczniu?
Sama juz nie wiem

przez platek rozy 30 lis 2014, 11:53
sinister, podswiadomie myslisz ciagle o SM i dlatego masz te dolegliwosci.Nerwica to taka choroba ktroa zeruje na naszych slabych punktach. Dusznosci mam stale , wystarczy ze sie tlok zrobi w autobusie a mnie juz lapia i to tak ze jestem cala upocona i nie moge oddychac .I to nic innego jak nerwica.Tyle ze teraz sie juz tym tak bardzo nie przejmuje .
Przestalam zyc chorobami bo jak ma mnie choroba zlapac to mnie zlapie znienacka jak blednik , obudzilam sie rano i juz nie moglam utrzymac rownowagi, skonczylo sie szpitalem i badaniami roznorakimi gdzie w jeden dzien doszli co to.Dostalam lekarstwa i jest niezle .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez angie1989 30 lis 2014, 11:56
platek rozy, zdecydowanie ma racje.

przez platek rozy 30 lis 2014, 12:02
sinister, poza tym jak tak sie martwiszz tym SM to moze popros o skierowanie na TK glowy wychodza na nim zmiany diemielizacyjne.Mozna tez zbadac wzrok u okulisty , tam tez ponoc sa jakies zmiany widoczne jesli jest SM . Moim zdaniem jednak to nic innego jak nerwica .Myslisz ciagle o SM , Tobie wydaje sie ze nie jestes zdenerowawny ale podswiadomosc robi juz swoje.
W ostrej fazie nerwicy znosilo mnie i wykrzywialo jak szlam czy siedzialam ciagle w prawa strone . I oczywiscie tez myslalam ze Bog wie co mi jest a to nic innego tylko napiecia nerwicowe --- byly tak silne ze szlam stale przekrzywiona w prawo a jak siedzialam to potrafilo mnie tak skrecac ze niemal lezalam na prawym boku.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez D@ri@nk@ 30 lis 2014, 12:20
sinister napisał(a):Ja mam niespokojną głowę, nogi, ręce, duszno mi coś, a się nie denerwuję, jak myślicie to jest nerwicowe, czy może faktycznie SM, albo jakiś guz? Eh ciągle o tym piszę, ale to mi tak spokoju nie daje.

Zaprzeczasz sam sobie... Jak możesz się nie denerwować jak cały czas od kilku dni myślisz o jakiś paskudnych choróbskach i nakręcasz się na najgorsze :nono:

platek rozy napisał(a):sinister, poza tym jak tak sie martwiszz tym SM to moze popros o skierowanie na TK glowy wychodza na nim zmiany diemielizacyjne.Mozna tez zbadac wzrok u okulisty , tam tez ponoc sa jakies zmiany widoczne jesli jest SM . .

Na SM najlepszy jest rezonans magnetyczny z kontrastem, tylko on pokazuje zmiany demielizacyjne na 100%

Co do okulisty to prawda, do tego badanie dna oka wykrywa wiele innych chorób więc jest bardzo przydatne

Mnie w końcu minęły brzuchowe rewolucje. Kilka dni temu minęły bóle i od wczoraj nie mam już rozwolnienia. :uklon:
Wmawialam sobie że to nerwica a nie jakies nowotwory czy guzy i przeszło :yeah:

Także uwierzcie wszyscy z objawami żołądkowo-trzustkowo-wątrobowo-jelitowymi że to nic groźnego. U Was na pewno jest to tylko nerwica
Ostatnio edytowano 30 lis 2014, 12:23 przez D@ri@nk@, łącznie edytowano 1 raz
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez sinister 30 lis 2014, 12:22
platek rozy napisał(a):sinister, poza tym jak tak sie martwiszz tym SM to moze popros o skierowanie na TK glowy wychodza na nim zmiany diemielizacyjne.Mozna tez zbadac wzrok u okulisty , tam tez ponoc sa jakies zmiany widoczne jesli jest SM . Moim zdaniem jednak to nic innego jak nerwica .Myslisz ciagle o SM , Tobie wydaje sie ze nie jestes zdenerowawny ale podswiadomosc robi juz swoje.
W ostrej fazie nerwicy znosilo mnie i wykrzywialo jak szlam czy siedzialam ciagle w prawa strone . I oczywiscie tez myslalam ze Bog wie co mi jest a to nic innego tylko napiecia nerwicowe --- byly tak silne ze szlam stale przekrzywiona w prawo a jak siedzialam to potrafilo mnie tak skrecac ze niemal lezalam na prawym boku.

Dzięki za słowa otuchy, ja z nerwicą zmagam się od kwietnia, objawy zniknęły na jakiś czas i zaatakowały w sierpniu, od 2 miesięcy dopiero biorę leki, więc pewnie długa droga mnie czeka.

przez Krwiozercza_Mysz 30 lis 2014, 12:40
d@ri@nk@ chyba Ty najspokojniej podchodzisz do swoich objawow. Eh chcialabym miec takie podejście jak Ty.
Krwiozercza_Mysz

przez nefretis 30 lis 2014, 13:12
Angie! ja mam podobny dylemat. Iść czy nie iść przed świętami na ta gastro. Chetnie poszłabym w styczniu po świętach, bo wiem że czekanie na wynik histopatol. wycinka 2 tyg! popsuje mi cały czas przedświąteczny. Mojego strachu nie da sie opisać, mam mdłości i biegunke przed tą środą. Nie wiem jak ja dotrwam.
chyba najgorsze co moge zrobic to odradzać Ci badanie, w sumie bedziesz miała z głowy, nic Ci nie jest...ale z drugiej z własnego doświadczenia powiedziałabym "nie idź, zrób na pocz. stycznia" :P

-- 30 lis 2014, 12:41 --

D@ri@nk@ - nie pamietam czy juz Cie o to pytałam, wybacz jesli powtórze się ;)
Ile czasu trwały Twoje sensacje jelitowo-żoładkowe?

przez angie1989 30 lis 2014, 13:41
nefretis, no właśnie ja juz czuje troche ta atmosferę chce wszystko juz stroic przygotowywać do świat a to zabiera i radość. W tamtym roku przez nerwice nic ze świat nie miałam bo myślałam ze mam guza mozgu... Ostra nerwice....to było straszne w tym roku chciałabym inaczej a jak sie okaże ze na tym usg cos wyjdzie:( cos groźnego.... Jak myślisz?
A czemu robisz gastroskopie w ogóle?

-- 30 lis 2014, 12:42 --

nefretis, jeśli chodzi o sensacje zoladkowo jelitowe to tez kiedyś miałam i t trwało rok jak nie dłużej

przez nefretis 30 lis 2014, 13:48
czemu robię tą gastroskopię...hmmm w sumie to nie wiem co mam powiedzieć lekarzowi, ide prywatnie, na własne zlecenie :o
Rok temu miałam zgagę, bóle żoładka i niestrawność. Potem to się rozmyło (było lżejsze, do zniesienia) i tak od wrzesnia mam jazdę z jelitami i tym bólem z prawej strony brzucha, pod żebrem aż do łopatki.
Do tego doszły biegunki i nudności, które coraz częsciej zauważam, ze są emocjonalne, chociaż czasem zdarzały się zaraz po przebudzeniu. No i na dokładkę rózne sensacje, przelewania, wzdęcia, gazy cała dobe, jakieś kurcze, ukłucia w jelitach.
Kurde, to może kolonoskopia a nie gastroskopia :P . Nie wiem! nie wiem co robić! Czy nie osmieszac sie i iść najpierw po prostu do rodzinnej. Jak pewnie czytałaś morfologie, mocz, OB, CRP, próby wątrobowe i USG brzucha mam bardzo dobre :bezradny:

-- 30 lis 2014, 12:51 --

angie1989 napisał(a):

[b]nefretis
, jeśli chodzi o sensacje zoladkowo jelitowe to tez kiedyś miałam i t trwało rok jak nie dłużej

o, to długo, nikt nie zlecał Ci gastro i kolono? Silne dolegliwości miałaś?. No u mnie zoładkowe też jakoś rok, typowo jelitowe jakieś 2-3 m-ce moze

Sortuj wg