Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 29 lis 2014, 23:46
Zawsze pobierają wycinek do badania histopatologicznego, i uprzedzam, że czas oczekiwania to 2 tygodnie, to nie oznacza, że masz raka, po prostu zawsze przy gastro pobierają. Ja żyłem w stresie do odebrania wyniku, ale gastrolog uspakajała, że jak są zmiany niepokojące to od razu po 4 dniach jest wynik.

przez AddictGirl21 29 lis 2014, 23:49
sinister, Widzisz, jesteś zdrowy jak byk więc po co posty na hipo?!?.....zagubiłeś się złotko ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez sinister 29 lis 2014, 23:51
Także nefretis nie przejmuj się będzie dobrze. :) Nie jest to przyjemne badanie, ale da się przeżyć i pamiętaj, że zawsze przed możesz tutaj napisać po wsparcie. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 29 lis 2014, 23:54
sinister jeszcze 3 dni, więc pozatruwam wam troche zycie :mrgreen: a potem jazda z czekaniem na wynik, bedzie wesoło;)

-- 29 lis 2014, 22:56 --

AddictGirl21 napisał(a):nefretis, [b][color=#112f55]Aktualnie piję kawę i cóż, myślę, że niektórzy wyżej srają niż dupę mają ;)

łoj tam,łoj tam, zaraz wyżej :mrgreen:

przez AddictGirl21 30 lis 2014, 00:04
sinister, Udajesz, że nie widzisz moich postów a i tak widzisz. Śmieszna sprawa, heh..........Dzięki Tobie czuję się lepiej, aczkolwiek "Tobie" powinno być przez małe "t" ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Alice in wonderland 30 lis 2014, 01:03
AddictGirl21, bez złośliwości w tym dziale proszę. NIe dość, że piszesz tu o użytkowniku "brzdącu", kierując się niewiadomo czym bo nikt tu nikogo nie zna... to jeszcze konkretnie zaznaczasz go z małej litery... :nono: Ja się nie dziwię, że nie reaguje i jestem pod mega wrażeniem :brawo: .
Piszesz, że pomylił działy. A Ty dlaczego tu piszesz w takim razie?
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez księżniczka 30 lis 2014, 01:18
A mi jazdy znów wróciły.... Byłam u kosmetyczki, na paznokciach i male ala zrobiła ,krew nie leciała Ale ciaglosc tkanki przerwana i mam jazdę.na hiv i wzw c :-(; addict.co.u.ciebie? Nie dają ci.jeszcze.chemii?? Jakie leczenie zaplanowali?
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez angie1989 30 lis 2014, 09:54
nefretis, mój brzuch chyba troche lepiej. Zastanawiam sie czy serio to jakoś nie od kręgosłupa bo ten przy noszeniu mojej małej czasem na prawdę pobolewa. Nie wiem czy isc na to usg na razie ńie chce o tym myśleć:)
sinister, Nic Ci nie jest prócz nerwicy. Żadne sm żaden guz zadna tarczyca. Wiem bo sama miałam takie uderzenia gorąca....

przez sinister 30 lis 2014, 09:56
Ja w nocy czułem się jak pijany, teraz trochę lepiej, ale kłucie w lewym boku pod żebrami mam. Ja już nie wiem co to jest. Mam dość. Może białaczka? A może SM? Tak bardzo bym chciał, żeby to była tylko tarczyca.

przez angie1989 30 lis 2014, 09:57
AddictGirl21, no prosze jaka mondrala chyba komus jest lepiej i dlatego postanowiła sie znęcać i nasmiewac z tych ktorym jest gorzej, którzy są słabsi. Nie rozumie tylko po co?
Moze to daje Ci satysfakcję? Więc widocznie masz inne zaburzeńie psychiczne i nie wiem co ty w ogóle na tym forum robisz.

księżniczka, witaj kochana :* co tam u Ciebie? Nie martw sie jaki HIV i niby skąd?

-- 30 lis 2014, 08:57 --

AddictGirl21, no prosze jaka mondrala chyba komus jest lepiej i dlatego postanowiła sie znęcać i nasmiewac z tych ktorym jest gorzej, którzy są słabsi. Nie rozumie tylko po co?
Moze to daje Ci satysfakcję? Więc widocznie masz inne zaburzeńie psychiczne i nie wiem co ty w ogóle na tym forum robisz.

księżniczka, witaj kochana :* co tam u Ciebie? Nie martw sie jaki HIV i niby skąd?

przez księżniczka 30 lis 2014, 10:06
hej :P nic ciekawego;D no jak to skad , na cążkach :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez bmm 30 lis 2014, 10:14
nefretis nie bój sie gastro... nie jest to badanie bolesne, psikanie w gardło też nie jest jakieś straszne. Jest to nieprzyjemne bo przez cały czas badania masz odruch wymiotny i samo połykanie tej sondy też jest nieprzyjemne. Ja miałam już dwa razy gastro nic strasznego. Wynik w moim przypadku był od razu, musiałam tylko z 10 min. poczekać. Ale on mówił to co widział podczas badania. Bardzo dziękuję za słowa pocieszenia odnośnie krwiaka, boję się o małą strasznie.
bmm

przez angie1989 30 lis 2014, 10:15
sinister, to tylko nerwica wspomniał moje słowa. Każdego cos czasem kluje

-- 30 lis 2014, 09:17 --

księżniczka, a przestań na pewno je dezynfekuje:)

przez sinister 30 lis 2014, 10:18
Teraz mam niespokojne kończyny, haha nie no nerwica takie figle płata to jest jakaś masakra.

Sortuj wg