Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 25 lis 2014, 18:31
Poszłam do przychodzi ale dupa jaś...nie ma już miejsc dziś mam sobie przyjść na nocną opiekę jak chce....załatw coś w tym kraju za darmo...:/
D@ri@nk@, Wzielam syrimarol dzis.

przez D@ri@nk@ 25 lis 2014, 18:42
A brała któraś z was Debutir? poczytałam ulotkę i powinnien być niezły... Może bym spróbowała brać? Tylko czy pomoże czy to będzie 11 piguła w ciągu doby? :roll: :roll: :roll:

-- 25 lis 2014, 17:44 --

angie1989, tak jak mówię na pewno nie zaszkodzi. Ja wydałam setki złotych na tego typu leki i dopiero po usg przestałam wydawac kasę bo okazało się że to nie wątroba mnie boli tylko mam zbyt długie przewody moczowe i ruchomą nerkę która uciskała na wątrobę :lol:
Ja to jestem dopiero popieprzona mam nerkę koło pępka :mrgreen:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez angie1989 25 lis 2014, 18:57
Ja tylko mam nadzieje ze to nic zlego:( Boje sie strasznie najgorszego..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 25 lis 2014, 19:33
D@ri@nk@ ja mam podobnie, juz kilka tygodni biegunkowo. Nic nie działa, żadna dieta, biorę tez probiotyki i w sumie bez zmian. Najgorsze jest uczucie jakby niepełnego wypróznienia. Nie jem duzo a załątwiam sie jakbym żarła tony. Sorry za dosłowność.

Angie, do jakiego lekarza idziesz, koniecznie pisz co powiedział. mamy podobny objaw i to dla mnie szczególnie ważne

-- 25 lis 2014, 18:36 --

Mam do was bardzo ważne pytanie - ile trwa u was typowy rzut z jakimś konkretnym bólem? Są to dni, tygodnie, miesiace?

przez D@ri@nk@ 25 lis 2014, 19:58
nefretis, zalezy od objawów. Ja mam albo jednorazowe ataki powtarzające się bez żadnej regularności odkąd mam nerwicę, a były objawy trwające kilka dni lub kilka-kilkanaście tygodni. Czasem sa dni kiedy nic mi nie jest w ogóle i wtedy myslę sobie "chwilo trwaj" :mrgreen:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez angie1989 25 lis 2014, 20:00
Na razie idę do ogólnego bo bol sie nasilil... Moze to guz nerki? Kamica nerowa...wreczek zolciowy...
Boje się.
A gdzie dokladnie Cie boli? I jak?

przez nefretis 25 lis 2014, 20:19
mnie boli prawa górna część brzucha, pod ostatnim żebrem, czasami promieniuje do pępka ale głównie do boku a nawet pleców.
nie jest to silny ból, nie muszę brac tabletek p/bólowych ale jest. Głównie gniecie, czasami kłuje, ogólnie taki tepy wnerwiający ból, w sumie ciągle obecny.
Zauwazyłam, ze mniej boli jak położe się na lewym boku.
USG okay, to samo próby wątrobowe, morfologia, mocz, i OB, CRP też. Nie wiem co dalej gastro, kolonoskopia? Tak bardzo licze, ze samo przejdzie a trwa już bez przerwy kilka tyg. Wcześniej pobolewało co jakiś czas.
Nie widzę związku z niczym ani z cyklem ani z tym co i kiedy jem.

przez D@ri@nk@ 25 lis 2014, 21:24
nefretis napisał(a):Zauwazyłam, ze mniej boli jak położe się na lewym boku.
.

Identycznie miałam jak podejrzewałam wątrobę, im bardziej wyprostowana tym lepsze samopoczucie. Po usg jakiś czas bóle minęły :)

Nic mnie nie boli, zjadłam 6 kanapek na kolację, a zaraz idę do wanny i robię sobie domowe SPA :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

A wiecie co zauwazyłam jeszcze, że jak mi się podnosi z jakiegoś powodu adrenalinka to od razu nerwica znika. Np dzisiaj był ból brzucha i trudność w oddychaniu a tu nagle córka się drze że świnka morska wlazła do auta dla Barbie i utknęła. Kuźwa zwierzak ledwo dychał a my z mężem tego pochrzanionego autka rozwalić nie mogliśmy żeby ją wyciągnąć. Przestraszyłam się nie na żarty, ale po całej akcji i wyjęciu świnki zero oznak nerwicy :bezradny: :mrgreen:

przez malenstwo31 25 lis 2014, 21:33
[quote="D@ri@nk@"]A brała któraś z was Debutir? poczytałam ulotkę i powinnien być niezły... Może bym spróbowała brać? Tylko czy pomoże czy to będzie 11 piguła w ciągu doby? :roll: :roll: :roll:

Ja brałam bardzo dobry na balony w brzuchu do tego brałam colonC i po trzech dniach juz byłam 3 kg lżejsza. Polecam

przez nefretis 25 lis 2014, 21:35
D@ri@nk@ może my mamy za mało wrażeń? :D
Wiesz...takie spokojne z pozoru zycie, moje dwie córki umieją juz się zająć sobą...i człowiek ma duzo czasu na myslenie
przypominam sobie, jak córka miała kilka -kilkanaście mcy (teraz ma 2,5 r.) to nie miałam żadnych objawów, poza maksymalnym zmęczeniem.

przez malenstwo31 25 lis 2014, 21:37
angie1989, jestem pewna że to nic groźnego

przez nefretis 25 lis 2014, 21:38
malenstwo31 napisał(a):
D@ri@nk@ napisał(a):A brała któraś z was Debutir? poczytałam ulotkę i powinnien być niezły... Może bym spróbowała brać? Tylko czy pomoże czy to będzie 11 piguła w ciągu doby? :roll: :roll: :roll:

Nie brałam ale bardzo podoba mi się działanie (włąsnie czytam) muszę kupić. Narazie biorę Synbiotyk (probiotyk) i nie widzę poprawy.
Ten Debutir pomaga przy alergiach pokarmowych, czyli dla mnie, dzięki

przez angie1989 25 lis 2014, 21:44
nefretis, no to mam to samo. Bylam u lekarza przepisała soasmoline. Nie wie co to może być. Moze być piasek w nerce kamyki w woreczku żółciowym. Powiedziała że pierw jak co to trzeba morfologię zrobić próby watrobowe...potem ewentualnie usg ale boje się. ;( badala mi brzuch ale tak w badaniu wszystko ok. Mam tylko nadzieje zze to nie guz. Moze jeszcze przejdzie samo.

-- 25 lis 2014, 20:45 --

malenstwo31, dziękuję al boje się ze jdbak...

przez D@ri@nk@ 25 lis 2014, 21:46
nefretis, Mnie probiotyki tez nic nie dały, taki sam badziew jak te na wątrobę, tylko wyciąganie kasy :roll:
A ten lek nawet na ZJD jest to może być ok

nefretis napisał(a):D@ri@nk@ może my mamy za mało wrażeń? :D
Wiesz...takie spokojne z pozoru zycie, moje dwie córki umieją juz się zająć sobą...i człowiek ma duzo czasu na myslenie
przypominam sobie, jak córka miała kilka -kilkanaście mcy (teraz ma 2,5 r.) to nie miałam żadnych objawów, poza maksymalnym zmęczeniem.

Pewnie tak ;) Moje mają 5 i 13 lat więc tez za wiele nie wymagają. Do tego praca 8 godzin za kierownicą... jedyne co można to nabawić się nerwicy i hemoroidów :lol: :lol: :lol: no i dobrze zarobić ;)

malenstwo31 napisał(a):
D@ri@nk@ napisał(a):A brała któraś z was Debutir? poczytałam ulotkę i powinnien być niezły... Może bym spróbowała brać? Tylko czy pomoże czy to będzie 11 piguła w ciągu doby? :roll: :roll: :roll:

Ja brałam bardzo dobry na balony w brzuchu do tego brałam colonC i po trzech dniach juz byłam 3 kg lżejsza. Polecam

Ja nie schce być lżejsza, chuda jestem jak patyk 53 kg przy 170 cm wzrostu :lol:
Ale jak mówisz że dobry to może spróbuję :)

Sortuj wg