Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 24 lis 2014, 10:58
Ci-tri mag forte bo był bardzo tani kilka zł za 60 tabsów ale są też inne w aptece, wazne zeby był cytrynian

przez sinister 24 lis 2014, 11:35
Pytanie do was, czy macie takie małe plamki na ciele jakby podeszły krwią np. od zażywania Mozarinu? ja zauważyłem je na klatce piersiowej i brzuchu i strasznie się o nie martwie. Jak były 2 to to olewałem, ale jest ich już 6;/

przez angie1989 24 lis 2014, 12:31
Mnie znów dzis kuje po prawej stronie pod żebrem co to moze być?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sinister 24 lis 2014, 12:41
angie1989 pewnie nerwogbole, ja tak po lewej

przez malenstwo31 24 lis 2014, 12:57
angie1989, zwykły narwoból, weż magnez, wit. z grupy B i do rana minie. na noc możesz zjeść \nospe

przez angie1989 24 lis 2014, 12:59
Kurczę ale mi to jakos na nerwoból nie wygada...Takie klocie po prawej stronie pod żebrem? To bylby nerwoból?
A jak to jakiś guz?

przez malenstwo31 24 lis 2014, 13:09
angie1989, ten ból przerabialam kilkanasicie razy, kilka rzy byłam na usg i wierz mi to jest nerwoból. osostnio jak mi się to przytrafiło dostałam zastrzyk rozkurczowy i recepte na wit. B1 po kilku godzinach minęlo. Tylko nie czytaj na necie co cI jest

przez sinister 24 lis 2014, 13:50
Kochane ja usg miałem robione w październiku, a kłócia pod lewym żebrem mam od jakiegoś czasu. Usg oczywiście było wzorowe. Także, to napewno nerwoból. Mnie dla odmiany bolą mięśnie ramion, ale zakładam , że są spięte, bo często miewałem takie bóle, plus wczoraj dźwigałem ciężkie zakupy, a jestem bardzo drobny i nie ćwiczę. Cieszę się, że to forum istnieje, pomaga mi w nerwicy, chociaż, lekarz zalecił nie czytać, ale już się tak nie nakręcam jak kiedyś. Martwią mnie te czerwone kropki jakby pieprzyki tylko czerwone. Miała któraś z Was? :tel:

przez angie1989 24 lis 2014, 13:50
Nie czytam pierdziele...na usg tez nie idę chyba ze zacznie jeszcze bardziej bolec albo nie przejdzie...

przez nefretis 24 lis 2014, 13:52
angie1989 napisał(a):Kurczę ale mi to jakos na nerwoból nie wygada...Takie klocie po prawej stronie pod żebrem? To bylby nerwoból?
A jak to jakiś guz?

ja mam to samo od bardzo dawna (od wakacji jakoś) , codziennie. Miałam USg, próby wątrobowe i nic. Tu piszą, ze nerwoból ale mi to się z nerwobólem nie kojarzy, miałam juz nerwobole. Przy nerwobólach boli mnie raczej skóra i jest nadwrazliwa a nie gdzieś w środku.
Codziennie się o to boję, macam to miejsce, masuję, u mnie nic nie pomaga, nawet termofor i no-spa :why:

-- 24 lis 2014, 12:52 --

angie1989 napisał(a):Kurczę ale mi to jakos na nerwoból nie wygada...Takie klocie po prawej stronie pod żebrem? To bylby nerwoból?
A jak to jakiś guz?

ja mam to samo od bardzo dawna (od wakacji jakoś) , codziennie. Miałam USg, próby wątrobowe i nic. Tu piszą, ze nerwoból ale mi to się z nerwobólem nie kojarzy, miałam juz nerwobole. Przy nerwobólach boli mnie raczej skóra i jest nadwrazliwa a nie gdzieś w środku.
Codziennie się o to boję, macam to miejsce, masuję, u mnie nic nie pomaga, nawet termofor i no-spa :why:

-- 24 lis 2014, 12:54 --

sinister napisał(a):Kochane ja usg miałem robione w październiku, a kłócia pod lewym żebrem mam od jakiegoś czasu. Usg oczywiście było wzorowe. Także, to napewno nerwoból. Mnie dla odmiany bolą mięśnie ramion, ale zakładam , że są spięte, bo często miewałem takie bóle, plus wczoraj dźwigałem ciężkie zakupy, a jestem bardzo drobny i nie ćwiczę. Cieszę się, że to forum istnieje, pomaga mi w nerwicy, chociaż, lekarz zalecił nie czytać, ale już się tak nie nakręcam jak kiedyś. Martwią mnie te czerwone kropki jakby pieprzyki tylko czerwone. Miała któraś z Was? :tel:

ja to mam, na tułowiu, 2 takie punkciki jak glówka od szpilki i kiklanaście takich mikro. Głownie po prawej stronie. Czytałąm, ze to od wątroby ale wyniki i USG mam dobre. Nie wiem co to jest. Takie czerwone kropeczki

-- 24 lis 2014, 12:56 --

angie1989 napisał(a):Nie czytam pierdziele...na usg tez nie idę chyba ze zacznie jeszcze bardziej bolec albo nie przejdzie...

Angie ile to u Ciebie juz trwa?? Jak kilka dni to daj spokój. pewnie rzeczywiscie nerwoból, co ja mam powiedzieć, już tyle czasu, codziennie i prawie bez przerwy czuje to miejsce :why:

przez angie1989 24 lis 2014, 13:59
A czy nerwoból moze trzymać ciągle?

przez sinister 24 lis 2014, 14:00
nefretis napisał(a):
A jak to jakiś guz?

-- 24 lis 2014, 12:52 --

A jak to jakiś guz?

-- 24 lis 2014, 12:54 --

sinister napisał(a):Kochane ja usg miałem robione w październiku, a kłócia pod lewym żebrem mam od jakiegoś czasu. Usg oczywiście było wzorowe. Także, to napewno nerwoból. Mnie dla odmiany bolą mięśnie ramion, ale zakładam , że są spięte, bo często miewałem takie bóle, plus wczoraj dźwigałem ciężkie zakupy, a jestem bardzo drobny i nie ćwiczę. Cieszę się, że to forum istnieje, pomaga mi w nerwicy, chociaż, lekarz zalecił nie czytać, ale już się tak nie nakręcam jak kiedyś. Martwią mnie te czerwone kropki jakby pieprzyki tylko czerwone. Miała któraś z Was? :tel:

ja to mam, na tułowiu, 2 takie punkciki jak glówka od szpilki i kiklanaście takich mikro. Głownie po prawej stronie. Czytałąm, ze to od wątroby ale wyniki i USG mam dobre. Nie wiem co to jest. Takie czerwone kropeczki

-- 24 lis 2014, 12:56 --

angie1989 napisał(a):Nie czytam pierdziele...na usg tez nie idę chyba ze zacznie jeszcze bardziej bolec albo nie przejdzie...

Angie ile to u Ciebie juz trwa?? Jak kilka dni to daj spokój. pewnie rzeczywiscie nerwoból, co ja mam powiedzieć, już tyle czasu, codziennie i prawie bez przerwy czuje to miejsce :why:
Też czytałem, że to od wątroby, ale ponoć plamy wątrobowe są brązowe. Takie jak plamy starcze. No to teraz się nakręciłem , bo kłócie z lewej strony plus te plamy na bank wątroba, a może to białaczka
- plamki czerwone
- bóle mięśni
- męczliwość
- kłócie w lewym podżebru...
:(((

przez nefretis 24 lis 2014, 14:04
sinster jesli chodzi o te plamki to chyba punkty rubinowe czy coś takiego, zobacz w necie. Moja ciotka ma cały tłów w tym i nic

przez angie1989 24 lis 2014, 14:08
Kurde nie wiem czy to nerwoból czy co...mam nadzieje ze nic groźnego...

Sortuj wg