Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 01:07
nefretis, ja ze strony serca nigdy nie miłam objawów a na nerwicę choruję ok 8 lat

Przeczulicę też miewam, szczególnie w okolicach żeber, skóra boli jak poparzona :roll:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez malenstwo31 23 lis 2014, 01:13
nefretis, ja raczej serca tez nie mam mi atakuje głównie głowę. Zawroty bóle i przeczulica tak ostatnio miałam ze nie mogłam pół twarzy dotknąć. Czasami też nie umiem wziąć głębokiego oddechu. Poza tym mam wrażenie czasami ze się przewróce. Czasami brak mi totalnie sił

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 01:17
malenstwo31, z zawrotami idź do neurologa. Mnie leki od neurologa bardzo pomogły na zawroty i zdarzają się teraz sporadycznie. Od kilku dni chodze też na rehabilitację która cudnie działa i na dusze i na ciało :)
Nerwica swoją drogą ale żeby normalnie funkcjonować czasem trzeba sobie pomagać innymi lekami.
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 23 lis 2014, 09:44
malenstwo31, Ja chodziłam na terapie ale krótko wątpię żeby ona mi cos dala.
Pewnie jakiś dobry terapeuta by pomógł ale szkoda mi kasy.
A ty co myslisz o tabletkach antykoncepcyjnych? Jak u ciebie z libido przy nerwicy.

przez malenstwo31 23 lis 2014, 10:35
angie1989, nie biorę tabletek bo bardzo się źle czuje po pigułkach. Miałam już chyba z 6 rodzajów i każdy dramat.
Jak bierzesz elicee to obniża skuteczność tabletek anty.ja kiedyś brałam escitil to ta sama grupa. Przy nerwicy moje libido bardzo skacze ale jak brałam tabletki to było prawie różne zeru :o
A co do terapii to może trafiłaś na terapeute który Ci nie pasował. Ja wyszłam z założenia że najszybciej zwraca się inwestycja w siebie i mój spokój. Teraz chodzę 2 razy w miesiącu

przez angie1989 23 lis 2014, 12:02
malenstwo31, a ja nie wiem czy je brać czy nie bo boje się raka piersi...
Przy nerwicy moje jest równe 0...nie wiem czemu aż tak się stalo nie poznaje sie.
A co do terapii to nie wiem.

przez sinister 23 lis 2014, 12:28
No i juzdzis po zakupach. W sumie dziwnie sie czulem, ale jest teraz ok. Jedyne co mnie martwi to slady po siatkach na rekach i swedzenie tych rak. Nie wiem martwi mnie, ze moja skora stala sie taka czula, moze to jest bialaczka , albo jakas choroba krwi?:(

przez malenstwo31 23 lis 2014, 13:20
angie1989, to bez sensu żebyś brała skoro masz wątpliwości. Na pewno nie podniesie Ci libido a dodatkowo będziesz sobie nakręcac ze dostaniesz raka piersi. Jak boisz się ciąży to są inne sposoby. Ja miałam jakiś czas wkładkę. Są specjalne dla kobiet które nie rodziły.
masz nerwice to po co ja potegowac.z każdym opakowaniem będziesz się martwić czy juz Ci coś rośnie w piesi czy nie
moja mama miała badania genetyczne i nie jest obciążona wiec ja raczej też nie ale nie biorę tabletek bo po co mam się denerwować :D
staram się eliminować ze swojego życia problemy

przez angie1989 23 lis 2014, 14:51
Ja rodzilam wiec problemu chyba z wkładka nie będzie.
Moze z miesiąc czy dwa pobiorę przecież za ten czas to jeszcze nic sir nie stanie co?

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 15:20
sinister napisał(a):No i juzdzis po zakupach. W sumie dziwnie sie czulem, ale jest teraz ok. Jedyne co mnie martwi to slady po siatkach na rekach i swedzenie tych rak. Nie wiem martwi mnie, ze moja skora stala sie taka czula, moze to jest bialaczka , albo jakas choroba krwi?:(

A kiedy robiłaś morfologię?

przez sinister 23 lis 2014, 15:26
We wrześniu, wyniki książkowe, a objawy takie mam od wielu miesiecy.

przez D@ri@nk@ 23 lis 2014, 15:38
sinister, to od razu ci powiem że choroby krwi w grę nie wchodzą. Przy białaczce musiałabyś miec naprawdę wysoką leukocytozę. Ja kiedyś miałam 10 % ponad normę to był zwykły stan zapalny. Przy białaczce wyniki są kilkaset procent wyższe.

Przy NL niestety nasz organizm robi nam różne dziwne numery. Nie znam ciebie i twojej historii bo jestem nowa na forum, ale przypomnij sobie jakie inne choroby cię dopadały i jak z nich "cudownie ozdrowiałaś". Może i z tego za jakiś czas da się wyjść?

przez malenstwo31 23 lis 2014, 15:39
angie1989 napisał(a):Ja rodzilam wiec problemu chyba z wkładka nie będzie.
Moze z miesiąc czy dwa pobiorę przecież za ten czas to jeszcze nic sir nie stanie co?

to już musisz sama zdecydować nikt nie powie Ci bierz albo nie. Weź kartkę wypisz za i przeciw. Zobacz czy te przeciw powodują u Ciebie duże lęki czy może więcej będzie za i zdecyduj.
Skoro tabletki powodowały by t mnie lęki wiązane z rakiem piersi to bym nie brała.

przez sinister 23 lis 2014, 15:44
D@ri@nk@ napisał(a):sinister, to od razu ci powiem że choroby krwi w grę nie wchodzą. Przy białaczce musiałabyś miec naprawdę wysoką leukocytozę. Ja kiedyś miałam 10 % ponad normę to był zwykły stan zapalny. Przy białaczce wyniki są kilkaset procent wyższe.

Przy NL niestety nasz organizm robi nam różne dziwne numery. Nie znam ciebie i twojej historii bo jestem nowa na forum, ale przypomnij sobie jakie inne choroby cię dopadały i jak z nich "cudownie ozdrowiałaś". Może i z tego za jakiś czas da się wyjść?

No masz rację, czego to ja nie miałem fakt :) Plus przy białaczce ludzie chodzą z reguły po ścianach nie mają siły na nic , bo z dnia na dzień słabną, a ja mam raz lepsze raz gorsze dni.

Sortuj wg