Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 21 lis 2014, 14:27
PannaNerwica, oczywiście ,że czytam co było przyczyną:)
ja własnie palę ale ja jak odbiorę TK i schudne 5 kg to rzucam!!!!!!!!!

przez angie1989 21 lis 2014, 14:43
malenstwo31, tak fakt mam dzis zly dzień. Ząb przestał bolec ale bola mnie kości wszystkie...spac mi sie chce...nie wiel czy to od tego ze się nie wyspalam czy co? Juz głupie myśli krążą po glowie moze bialaczka?

przez malenstwo31 21 lis 2014, 14:53
angie1989, jaka białaczka? nie nie nie to może zaczyna się przeziębienie. popatrz za okno :D no nie ma już 20 stopni, jest zimno, wieje, leje i ogólnie chu..wo to jak masz czuć się dobrze? poza tym ząb Cię boli to nie będziesz przerzucać tony węgla bo po prostu masz chandre poza tym ja tak się czuje przed każdym okresem , dodoatkowo płacze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nefretis 21 lis 2014, 14:56
PannaNerwica, siedze i się gapię w te wyniki z radością, kurczę chciałabym zaszaleć iśc na zakupy, kolację z mężem, dzis piatek, ale nie, w drugim oknie mam google i kupę postów o bólu pod żebrem ( wsyd mi nawet, ze tu pisze wkólko i to samo). Zresztą pobolewa więc jak się cieszyć?
Może jak pisze malenstwo to nerwoból. ale czy nerwobóle bola tak punktowo przez kilka miesięcy? A moze to od kręgosłupa. Nie raczej nie.

No tak to kuriozum:D u siebie widzimy najgorsze a u koleżanki wiemy, ze to nic. Nie nie wynika to z egoizmu tylko jakiegos innego spojrzenia. Ja czasem jak widzę co ktoś tu pisze, usmiecham się:) eee nic mu nie jest, znam to, sama chciałabym mieć takie objawy jak ktoś. To co ja mam teraz jest NAJGORSZE!!! straszne, zabiera chęć do życia i energię.

Tak czekałam na neurologiczne niedomagania ale nic nie było. Tylko ból. No wiadomo + to co mam codzień czyli niepokój, szczękościsk itp ale o tym nie wspominam:)
Neurologiczne miałam dokałdnie na początku, byłam pewna że mam SM! Zdrętwiałe kończyny, bóle, kłucia, przeczulica skóry, zaburzenia widzenia, zawroty i bóle głowy, oczu, karku. Słabość w nogach, jedna noga zimna jak lód. Haha teraz sobie myslę "biedna dziewczynko, po co się tak bałaś tyle lat, widzisz nic ci nie było".
Szkoda, ze muszą minąć miesiące a nawet lata by umieć tak spojrzeć. Ciekawe czy za rok np. będę się smiać z tego co mam teraz.;)
Boże nic nam nie pozostaje jak czasem żarty. Choć dzis rano nie było mi do żartów. Wyglądałam strasznie, blada, podbite oczy, suche usta, nawet nie spojrzałam na dzieci tylko wio do auta i do laboratorium.

Aha, nie nie palę. No coś Ty :o W moim stanie psych. palenie = czekanie na raka płuc. Nie miałabym z tego żadnej przyjemnosci.

Tak, tez tak mam, gdy ktos umiera i mowi sie o tym w TV to zaczynam sobie wyobrażać siebie w tej syt. Szukam przyczyn az czasm dochodzę do forów na temat danej choroby.

przez angie1989 21 lis 2014, 15:16
nefretis, Mnie tez wczoraj kuło po prawym żebrem...tez miałam różne myśli...alr moze to jelito drażliwe albo faktycznie nerwoból.

Maleństwo nie wiem przeziębienie chyba nie...czemu te kości bola;(

przez Alice in wonderland 21 lis 2014, 16:38
Angie,, nie olewamy Cię napewno, nie martw się ;) Ja odpisuję w biegu, czasem jednej osobie, ile zdąrzę..MOja dzidzia niestety pochłania ostatnio mój cały czas....ledwo obiad jem i do toalety chodzę...a tu jeszcze trzeba dom ogarnąć itd...Dlatego ja jestem tak z doskoku i czasem może to wygląda, że nie wszytkim odpisuję ale duchem jestem tu ze wszystkimi i myślę o Was :)
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez malenstwo31 21 lis 2014, 18:37
nefretis, ja miałam ból pod żebrem przez ponad miesiąc i codziennie tak samo bolało z róznicą ,ze raz promieniowało w strone plecow czasami w stronę lewą. na milion procent to nerwoból. Ja już sie balam ,że to rak albo coś z nerką. boli mnie to kilka razy w roku po miesiąc albo dwa. naprwadę wit B6 i magnez plus noSpa i przeszło.
angie1989, mnie jak zmarzne albo popada ale nawet tydzień przed grypa bola kości

przez angie1989 21 lis 2014, 20:10
Czuje sie dokladnie tak jakbym była chora bol glowy, kosci...ale gardło nie boli bolalo troche dwa dni temu ale od razu zarzylam groprinosin i przeszlo... Wiec nie wiem czy to jakies zwykle przeziębienie czy cooo ....? Marze juz o gorącej kąpieli i żeby mala poszla spać.

A jak wy dzis?

malenstwo31, nie dzwonili czyli wyniki dobre :) wiedziałam;)
Alice in wonderland, rozumie ;*

przez nefretis 21 lis 2014, 20:25
angie, myślałam juz o tym jelicie, no mam biegunki i podobne objawy ale nie słyszałam żeby kogos bolało mniej wiecej w jednym miejscu.
Chociaż na anglojęzycznych stronach cos czytałam o bólu pod prawym żebrem. Ale cięzko się czytało poprzez tłumacza.
Malenstwo bardzo bym chciała żeby to był nerwoból albo od kręgosłupa. Albo zbieranie gazów. Boże zeby to było to. Tak sie boje, mysle o tym non stop nawet jak się przebudzam w nocy to mysle o tym i czasem tez czuje to w nocy
Ja kłade córeczke o 21 wiec mam mało czasu wieczorem dla siebie, moja mała budziła sie w nocy do 2 rż z okropnym płaczem po kilka, kilkanaście razy byłam wyczerpana (karmiłam piersią 2 lata). Pamietam swoje zmecznie, żyłam jak w matrixie tak wiec rozumiem.

przez PannaNerwica 21 lis 2014, 20:39
malenstwo81 napisał(a):ja własnie palę ale ja jak odbiorę TK i schudne 5 kg to rzucam!!!!!!!!!

Trzymam kochana kciuki, żebyś to rzuciła! Od razu poczujesz się lepiej, wbrew pozorom pewnie także psychicznie :)
PS. Nie zadzwonili z badania TK, prawda? Czyli jest wszystko super :yeah:

angie1989, żadna białaczka. Nawet o tym nie myśl. Wiesz czemu? Zgaduję, że w przeciągu, powiedzmy, 3-4 miesięcy miałaś przynajmniej raz zrobioną morfologię. Białaczka jest jedynym nowotworem, który od razu ujawnia się w badaniu krwi. Nie wzięłaby Ci się w tak krótkim czasie z nieba :) Pewnie coś próbuje Cię złapać, ale Twój organizm nie do końca się daje :) Dużo wypoczynku, kochana i będzie dobrze :*

nefretis napisał(a):PannaNerwica, siedze i się gapię w te wyniki z radością, kurczę chciałabym zaszaleć iśc na zakupy, kolację z mężem, dzis piatek, ale nie, w drugim oknie mam google i kupę postów o bólu pod żebrem ( wsyd mi nawet, ze tu pisze wkólko i to samo). Zresztą pobolewa więc jak się cieszyć?

Ech, skąd ja to znam... Ja próbuję często terapii zakupowej, dzisiaj byłam z chłopakiem w Pepco, kupiłam fajny kalendarz. W Kauflandzie pyszną herbatę z jabłkiem i cynamonem. I jakoś też nie umiem się tym cieszyć, bo przecież głowa boli. Pojawiają się myśli, że kalendarz zostanie chłopakowi jako pamiątka po mnie... No i całą małą radość z zakupów szlag bierze.

nefretis napisał(a):No tak to kuriozum:D u siebie widzimy najgorsze a u koleżanki wiemy, ze to nic. Nie nie wynika to z egoizmu tylko jakiegos innego spojrzenia. Ja czasem jak widzę co ktoś tu pisze, usmiecham się:) eee nic mu nie jest, znam to, sama chciałabym mieć takie objawy jak ktoś. To co ja mam teraz jest NAJGORSZE!!! straszne, zabiera chęć do życia i energię.

Mogę się pod tym podpisać rękami i nogami.

nefretis napisał(a):Zdrętwiałe kończyny, bóle, kłucia, przeczulica skóry, zaburzenia widzenia, zawroty i bóle głowy, oczu, karku.

Wypisz, wymaluj - moje objawy + ucho. Mam jeszcze wysypkę na plechach, która najprawdopodobniej jest psychogenna, bo mam ją jedynie w okresach napięcia. Nawet wysypka :roll:

Też nie palę. Z tego samego powodu. Boję się jeść nawet smażone już ze względu na substancje rakotwórcze.

Kochana, a masz może w brzuchu przelewania albo jakieś dziwne burczenia? Ja tak dokładnie miałam, stawiali mi diagnozę jelita drażliwego. Kiedy wykluczyli mi całkowicie raki i inne jakieś patologie w obrębie jamy brzusznej, przeszło jak ręką odjął. Taka jest ta nasza "cudowna" nerwica.

przez angie1989 21 lis 2014, 21:11
PannaNerwica, miałam morfologię pod koniec sierpnia lub na poczatku wrzesnia jakos tak. Bylo ok. Próby watrobowe tez byly ok.

Dziewczyny a jakie macie zaburzenia wzroku? Również od roku jestem ich posiadaczka plus szumu w uszach

przez sinister 21 lis 2014, 21:49
Aliceja badania robiłem w Synevo w szpitalu Jonschera, Pulsmedzie na Powdu i Luxmedzie na milionowej zwykle. Mnie swedzi coś skóra, kurde nie wiem co to może być mam wrażliwą skórę, czasem swędzi, łatwo robią się siniaki, odczyn. Co to może być? :( angie1989 mie dzwonienie w uszach zaczęło się jakieś 2 lata temu, a ostra newica od kwietnia, z przerwami do sierpnia. Co do wzroku, gorzej widzę na prawe oko, ale to ponoć od dużej ilości spędzania czasu przed monitorem. Na lewym oku mam męty zmieniające kształt, ale u nerwicowców to podobno norma.

przez angie1989 21 lis 2014, 21:58
sinister, Mi też się robią łatwo siniaki...i swędzi skora bo jest sucha.

przez nefretis 21 lis 2014, 22:03
PannaNerwica, moze te zdrowe nawyki wyjdą nam na dobre kiedyś:)
Ja dzis poszłam z męzem do galerii handl. ale nie dałam rady długo...lek, pocenie, szybkie bicie serca, derealizacja, zadyszka, strach, ze zmedleję. Tak więc z zakupów wyszło 20 min jedynie w Piotrze i Pawle. Oczywiscie zdrowe chipsy, naturalny cydr bio, cykoria i inne dziwactwa:) Wszystko by było zdrowe.
co do wysypki, miałam taka raz, na plecach wyglądała jak odra. Trwała kilka dni, wiem na 100% ze była psychogenna

Sortuj wg