Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez sinister 04 lis 2014, 15:00
Ja dziś na 16 mam wizyte, mam nadzieje, ze moj psychiatra cos zaradzi, meczy mnie to wszystko teraz bola mnie plecy ;/

przez angie1989 04 lis 2014, 15:12
sinister, Daj znac co powiedział Ci psychiatra. I zapytaj go jak można pozbyć się hipochondrii...
Dziewczyny wiecie jak się boje...ale trzeba miec nadzieje. :(

przez beciiia 04 lis 2014, 15:50
wszyscy zyjemy w totalnym obledzie strachu..sinister moze powodzenia i napisz czy ci sie po wizycie chociaz stan ducha polepszyl

-- 04 lis 2014, 14:52 --

nie wiem skad to moze sie tam wzielo?!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lili121 04 lis 2014, 17:18
marker trzustki nowotworowy CA19-9 odebrany. Wynik w normie. Za godzinę idę do gastro. W kale zauważyłam dziwne coś, co wygląda trochę jak jakieś naczynko/śluz zabarwiony krwią. Ciekawe co mi powiedzą. Może to po antybiotyku.
Początek dołączenia do klubu nerwicowców: maj 2010r, z przerwami.
Elicea 10mg, hydroksyzyna doraźnie (3 lata) . Chyba czas na zmianę.

przez beciiia 04 lis 2014, 18:07
cale szczescie ze wynik w normie ;))

przez malenstwo31 04 lis 2014, 19:37
Kochani witam w klubie. Ja juz się nakrecila po śmierci Ani Przybylskiej. Zaczęło się od bólu brzucha. Po 3 tygodniach poszłam na usg i okazało się wszystko ok po wizycie ból minął. Ale potem dostałam ataku i znowu od 3 tygodni mnie trzyma. Wróciłam do leków i terapii. Ale głowa ciągle mnie boli. Ucisk po lewej stronie a to w okolic ucha a to koło skroni. Poszłam do neurologa. Zbadał mnie mloteczkiem i stwierdził że ok ale powiedział ze dla mojego spokoju daje skierowane na tk głowy. Mam 17 listopada tak bardzo się boje

przez beciiia 04 lis 2014, 20:03
widze ze smierc Anny Przybylskiej wszystkich przerazila...u mnie w miescie dwie tez sliczne,ale to malo wazne ze sliczne,dwie kobiety mlode umarly ok 30 roku zycia i tez na raka trzustki..masakra :(
mnie najbardziej przerazam mysl ze to jest loteria na kogo trafi...nie wierze ze np Anna Przyylska nie dbala o siebie,do tego stac ja bylo na wiecej niz przecietnego czlowieka..lepsza zywnosc itd a jednak choroba ja zabrala...z drugiej strony mysle jezeli juz ktos ma umrzec to moze lepiej tak niz w np.wypadku>? moze to glupie ale wtedy jest czas sie pozegnac,przygotowac bliskich,i bliscy tez juz patrza na to z innej strony ze to np ulga w cierpieniu.i latwiej sie z taka osoba pozegnac,jest czas sobie wszystko wyjasnic..Raz bylam w obliczu smierci(tylko sie nie bojcie,to nie moja wina-ktos probowal mnie zabic) i nie jest wcale tak strasznie.Najardziej przeraza bol,ale znow teraz sa takie srodki ze mozna go znies,zreszta po porodzie 24godzinnym stwierdzam ze nie ma bolu nie do zniesienia...moze glupoty opowiadam..nie wiem juz sama...

przez angie1989 04 lis 2014, 21:14
Dostałam ataku Paniki ze mam tego raka jajnika bo czytałam forum o tym raku i 33lata babka zmarła...
Chodziła co roku na badania...i przyszla i rak zaawansowany jajnika to chyba umrę...
Potem mój mąż sie wkurzyl zabrał mi telefon żebym ciągle na Internecie nie siedziala
...babcia powiedziała ze zachowuje sie jak macocha bo czytam tylko zamiast iść na spacer z dzieckiem...
Mama tez zla...ze co chwile co innego wymyślam.
Jak się z tego wyleczyc

-- 04 lis 2014, 20:17 --

malenstwo31, nic sie nie boj ja tez przed tomografia umieralam z nerwów. Bylam swiecie przekonana ze tam cos jest jakiś guz czy cos...mialam zaburzenia wzroku zawroty głowy...wiec wiesz...objawy sie pokrywaly potem okazlo sie ze nic tam nie ma bylam szczesliwa a objawy ustapily...ale co z tego jak potem wmawialam sobie co innego i tak jest do dzis.

-- 04 lis 2014, 20:18 --

malenstwo31, nic sie nie boj ja tez przed tomografia umieralam z nerwów. Bylam swiecie przekonana ze tam cos jest jakiś guz czy cos...mialam zaburzenia wzroku zawroty głowy...wiec wiesz...objawy sie pokrywaly potem okazlo sie ze nic tam nie ma bylam szczesliwa a objawy ustapily...ale co z tego jak potem wmawialam sobie co innego i tak jest do dzis.

-- 04 lis 2014, 20:23 --

beciiia, Anna Przybylska byla obciazona genetycznie na pewno wiec chodziła na badania itd...a widzisz...
Tak jak ja dzis forum czytałam o raku jajnika po przeczytaniu atak gotowy kobieta 30lat chodziła co roku na badania do ginekologa poszla na coroczna wizytę a tu proszę...taka diagnoza...i za 3 lata mimo leczenia umarła jej rak kiedy go wykryli byl juz zaawansowany bardzo. Masakra...

-- 04 lis 2014, 20:23 --

lili121, super cieszę się

przez beciiia 04 lis 2014, 21:34
angie1989 jednym profilaktyka uratuje zycie innym nie jedni maja lagodnego inni zlosliwego- czyli bedzie co ma byc ...ale jak tu sie nie zamartwiac i o tym nie myslec....

-- 04 lis 2014, 20:40 --

porozzmawiajmy soie tutaj o obawach,strachu itd ale nie czytajmy w necie co spotkalo innych i nie sprawdzajmy objawow co moga oznaczac bo mozna prypisac sobie wszystko a nie jestesmy lekarzami zeby stwierdzic..a od tego mozna oszalec

przez angie1989 04 lis 2014, 21:55
beciiia, Masz racje. Czasem obajwy pokrywają sie z jakas grozna choroba a potem okazuje sie ze to nie to.
Mam nadzieje ze okaże sie ze jest ok ale na prawdę jestem w takim leku ze masakra...a wszystko przez to ze się nie potrzebnie naczytalam. Gdybym nie czytalla i poczekala do wizyty byloby lepiej...

przez lili121 04 lis 2014, 23:40
Hej kochane :) wróciłam już od gastro. Lekarz nie z pierwszej łapanki (wyleczył moją babcię z raka jelita grubego) , powiedział żebym spaliła tamten wynik usg, zrobił jeszcze swoje usg i trzustka jest wporządku. :) A co do bóli brzucha to powiedział że wyglądają oczywiście jak zespół jelita drażliwego, ale żebym dla świętego spokoju jeszcze zrobiła badania na krew w kale i pasożyty. Wytłumaczył też że ten tępy ból z prawej to najcieńsze miejsce w jelicie, i jak się zbierają gazy to ma prawo boleć. Test na krew w kale kupiłam, ale niewiem czy mogę teraz wykonać, bo mam żylaka (hemoroidy po ciąży się zrobiły) i zaczął krwawić i mnie piecze (widziałam na papierze jasną, świeżą krew -niewiele jej było no ale jednak). Tak jak nic nie jadłam, tak po wyjściu od niego rzuciłam się na pizzę. :D

Dziewczyny trzymam kciuki za Was, dr google to najgorsze co może być. Wiem że trudno jest opanować się przed sprawdzaniem "co mi jest" ale od tego idzie zwariować. Moje ostatnie 50 haseł w google wpisywanych ostatnio to objawy chorobowe. :/ Żałuję, że zaczęłam to w ogóle czytać. Nie ma sensu, lekarz jest od tego, jak dupa od srania, żeby diagnozować. Tylko DOBRY lekarz, z dobrą OPINIĄ.

przez angie1989 04 lis 2014, 23:49
lili121, bardzo sie cieszę. Sama widzisz ze latanie po lekarzach moze wprowadzić w błąd tak jak u Ciebie z trzustka ! Masz nauczkę. Ja tez taka kiedys dostałam. Dlatego teraz uważam i wybieram tylko dobrych lekarzy. Doktor Google to najgorsza jest!
Co nie wpiszesz to rak...
Tak się cieszę że u Ciebie dobrze.
Ja sie boje nadal. Pociesza mnie tylko ze miałam ta cesarkę i lekarze musieliby cos zauważyć cokolwiek no nie wiem powiększony jajnik czy cos...przeciez od czegos to sie zaczyna...
mam nadzoeje ze okaże sie to jakas pierdola przeciążenie z podnoszenia obojętnie co tylko nie to
....

-- 04 lis 2014, 22:50 --

Wzięłam sobie pól afobamu na noc. Jutro znów wezmę jak będzie zle ze mną. Elicee tez lyklam

przez lili121 05 lis 2014, 00:09
powiększony jajnik mi wyszedł na 1 usg, teraz wyszedł ok, to zależy np od cyklu. Z nerwów można mieć wszystkie bóle, i wcale nie dopiero jak sie naczytasz. Po prostu któregoś dnia wstajesz i zaczyna Cię boleć. Tak jak mnie ten brzuch. Bolał, chodziłam chodziłam z nim , olewałam, aż w końcu poszłam do lekarza. I wtedy to się zaczęła dopiero jazda. Będzie dobrze, zobaczysz! :) Jak u Ciebie z wagą? nie waha się?

przez angie1989 05 lis 2014, 08:07
lili121, waga nie waha się. Jest stala od x lat. Od rana panikuje...;( brzuch boli juz nie wiem czy z nerwów czy z czegos poważniejszego.

Sortuj wg