Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 04 lis 2014, 10:26
Alice in wonderland, kurcze mi ta hipochondria niszczy zycie. Kiedys normanie chodziłam do ginekologa nic się ne bałam a teraz....Teraz to jest masakra....żałuje że nie szłam wcześniej, ale z drugij strony nic się nie działo kazał przyjść dopiero za rok. Wiec tak tez zrobilam...a teraz sie boje...po co to czytalam...moglam isc juz wczoraj i by bylo z gowy juz bym wiedziala...a tak to czekanie do czwartku...Horror....
Ale z drugiej strony nie wszystko jest rakiem prawda?
Na prawde przez ostatni rok odwiedzilam tylu lekarzy.
Ginekolog
Kardiolog 3 x bo myslalam ze mam cos z sercem
2 neurologow
Psycholog
Psychiatra tez dwoch
Okulistów pięciu bo miałam schiza że oślepne....i u niektórych byłam po kilka razy....
Laryngolog....
immunolog....ach szkoda gadac....

przez sinister 04 lis 2014, 10:27
Ja wczoraj byłem osłabiony, a jak położyłem się spać i przebudziłem na chwilę to byłem tak otępiały nie wiem czemu, może to guz mózgu, białaczka, albo ten rak kości, bo teraz się obudziłem i znów mam uczucie ciężkich kości.:/ Dziś mam wizytę u psychiatry mam nadzieję, że coś zaradzi.

przez lili121 04 lis 2014, 11:05
angie1989 markery zrobiłam, CAE wyszło ok, na CAE19 muszę poczekać na wynik do jutra. Enzymy trzustkowe też są w normie.
Też biorę Eliceę i już mi nie pomaga na lęki. :/
Idę dzisiaj do gastroenterologa, który leczył moją babcię na raka jelita. Przebadam się od stóp do głów, a i tak zawsze coś będzie jeszcze "do sprawdzenia".

A zapomniałam dodać, czasem w sytuacjach stresowych dopada mnie taki nerwoból pod prawym żebrem że oddechu nie mogę złapać. Trwa to kilka minut, wówczas krzyczę żeby ktoś wezwał karetkę i jak dodzwania się na pogotowie to mi przechodzi.

Boję się, że każą mi zrobić tomografię komputerową, a jak przeczytałam że po tym kontraście mogą wystąpić duszności, kołatania serca to tym bardziej się boję.

A co do jajników, może to jest po prostu zapalenie przydatków u Ciebie?
Chłodny okres teraz jest, to i mogło się tak zdarzyć.

-- 04 lis 2014, 10:08 --

na samym początku kiedy zaczynałam przygodę z lekami, przez miesiąc brałam hydroksyzynę trzy razy dziennie po dwie łyżki stołowe jednorazowo. Może to jakaś metoda? Byłam otępiała, ale nie czułam lęków. :D
Początek dołączenia do klubu nerwicowców: maj 2010r, z przerwami.
Elicea 10mg, hydroksyzyna doraźnie (3 lata) . Chyba czas na zmianę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 04 lis 2014, 11:51
lili121, Kochana dziękuję za pocieszenie mam nadzieje ze tak jest. Bo zobacz jesli rok temu miałam cesarke nic nie bylo tam na jajnikach nic totalnie nic...to teraz nawet gdyby bylo to chyba nie dawaloby jeszcze objawów? A skoro boli to moze być zapalenie czy cokolwiek...
JESTES ZDROWA JAK RYBA! Jak ten lekarz Cie przebada to daj spokój juz z badaniami. Zajmij sie czymś a kiedy zlapie Cie atak powtarzaj sobie to tylko nerwica i tak nic mi sie nie stanie śmiej sie z tego. Wysmiewaj ja !!! Mi to pomoglo i ataki minely bardzo szybko! Polecam tez forum zaburzeni.pl
Zostala tylko hipochondria...

przez lili121 04 lis 2014, 12:55
właśnie dostałam kolejnego napadu paniki. Koszmar :/ niby wiem że to lęk, a nie mogę sobie z tym poradzić. :/ nie mogę jeść :/ kiedy to się skończy? :(

przez angie1989 04 lis 2014, 13:03
Musisz sie temu przeciwstawić działać malymi kroczkami ! Z tego da się wyjść uwież mi!!!
Tez miałam ataki. To jest tylko nasza psychika.

przez lili121 04 lis 2014, 13:22
A jeszcze nie robiłam badań na pasożyty, może to to cholerstwo? dziecko poszło do przedszkola, może coś przyniosło? Miał ktoś z Was?

przez angie1989 04 lis 2014, 13:27
A daj spokój...nie ma co tego robić. Masz zespol jelita drażliwego i tyle. Uspokój się !
I przestan sie az tyle badać.
Spróbuj sie czymś zająć.
Ja leczylam sie przez ostatnie 8 miesiącu na bolerioze to dopiero teraz mogę miec grzyba i pasożyty po takiej amtybiotykoterpi i moze tez z tego brzuch mnie tak boli.

przez lili121 04 lis 2014, 13:31
wiesz angie, jeszcze tak sobie pomyślałam, że może zrosty po bliznach Cię bolą? w końcu miałaś cesarkę. Ja miałam laparoskopię pecherzyka, i mam cztery blizny. Boli Cię w tej okolicy? Może to przepluklina blizny pooperacyjnej?

przez beciiia 04 lis 2014, 13:47
witam dolaczam sie do porannych schiz...wzoraj sie ladnie na wieczor uspokoilam rano zajzalam w gardla moje bableki wydaja sie wieksze..a dopiero za tydz bede miala kase zeby oplacic uezpieczenie i sie wybrac do lekarza do tego czasu oszaleje..jeszcze maz caly czas na popoludine w pracy a ja samiusienka z dzieckiem...czytalam ze rak gardla ,migdalkow ma przezuty do pluc ..ok pol roku zycia :((((

-- 04 lis 2014, 12:48 --

moje dziecko m 4 mce patrzy na mnie tymi oczkami a ja nie mam sily i ochoty sie z nim bawic ..to okropne

przez lili121 04 lis 2014, 14:02
beciiia doskonale Cię rozumiem, najgorsze to jest, kiedy nie mamy siły i ochoty bawić się z własnym dzieckiem, bo to potęguje jeszcze bardziej naszego doła.

Też masz tak, że wieczorami się czujesz lepiej?

przez angie1989 04 lis 2014, 14:22
lili121, też czytałam wlasnie o zrostach tez mogą bolec...albo mogłam sie tez oberwc...wiesz nosze mala a ona juz dwoje wazy. Nie wiem juz sama i tak sie boję raka jajnika najbardziej. beciiia, mam to samo...moja córka ma roczek. Zamiast caly czas poświęcić jej to czytam o raku jajnika.
Rak gardła w Twoim wieku nie możliwe.

przez beciiia 04 lis 2014, 14:37
dzieki za pocieszenie.dziewczyny czytalam i po sobie stwierdzam ze od noszenia dziecka boli wszystko...mnie miedzy lopatkami ,po bokach pod pachami,i po bokach miednicy,i w krzyzu takze nie zamartwiajcie sie !

przez angie1989 04 lis 2014, 14:57
No wlasnie wiec może z noszenia. Mam nadzieje ze będzie ok. A po wizycie zacznę cieszyć sie życiem.boje die

Sortuj wg