Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Nerwowa0 21 wrz 2014, 20:50
A ja mam tak, ze co 3 miesiace robie badania krwi, morfologia z rozmazem, crp, ob - taki zestaw. Dopiero jak odbiore dobre wyniki to troche mi ulzy ale na krotko, bo zaraz mam mysl, ze moze to pomylka, a moze z krwi nie zawsze wyjdzie choroba...mam obsesje. Ciagle mysle ze jestem na cos chora mimo ze lekarz jak widzi moje badania to mowi ze idealne wyniki sa. :( mam dosyc, przez to nie umiem sie cieszyc zyciem jak na 24 latke przystalo :(

przez marta80 22 wrz 2014, 11:48
Wiatjcie robaczki dawno mnie tu nie bylo:))widze duzo nowych osob....a moich starych ziomali juz nie ma...pewnie juz z nim wszystko ok:)))

Nerwowa0 rozumiem cie w 100% bo ja srednia co 3mace tez robie morfologie jestem szczesliwa 1-2dni....i od nowa jazda...nowe choroby i objawy(((:

przez Nerwowa0 22 wrz 2014, 12:32
a podobno takie badania morfologi robi sie normanie raz w roku jak jest wszystko ok. mam obsesje na punkcie wezlow chlonnych :( ciagle mi sie wydaje ze sa powiekszone. Mam co prawda troche powiekszone ale nawet onkolog (u ktorego bylam prywatnie i wybuliłam 150 zł) powiedzial ze jest wszystko ok i czasami po infekcjach sie powiekszaja i zostaja juz wieksze lekko.... a ja nie moge z ta mysla zyc normalnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez netusia_20 22 wrz 2014, 12:32
marta80 - witaj, starzy znajomi ziomale są, ciekawi mnie co u Ciebie? już nie wkręcasz sobie raka jelita?

Nerwowa0 witam Cię serdecznie, z autopsji wiem, że dobra morfologia uspokaja na góra tydzień :) a jak minie sielanka, to jest jazda na jakąś chorobę, jedną, czy inną, czy tą co sobie zwykle i długo przypisujemy. Ja mam 20 lat, tak samo jak Ty myślę, że nie umiem się cieszyć tym co mam, życiem... :( Chciałabym być tą osobą, którą byłam rok temu :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

przez Nerwowa0 22 wrz 2014, 13:26
dokładnie mam identycznie!kilka dni po odbiorze dobrych wynikow...znowu to samo :( za tydzien znowu ide na morfologie (tak dla pewnosci) w czerwcu ostatnio robilam i było wszystko ok. Logicznie myśląc to czasami nawet gorzej wychodząca morfologia nie oznacza od razu strasznej choroby... ale co z tego ze ja to wiem jak i tak nie potrafie sie cieszyc zyciem. Rok temu bylam zupelnie inna osobą :(

przez sinister 22 wrz 2014, 14:19
- sepsa
- rak mózgu
- SM
- rak żołądka / rak jelita grubego ( to do tej pory, bo mam problemy gastryczne )
- hiv
- wzw
- wścieklizna
- białaczka
- candida/lamblie, pasożty - tego nie mogę wykluczyć, ze względu na problemy gastryczne, ale po to idę do gastrologa
- rak trzustki
- rak wątroby
- rak płuc
- tak krtani
- a dziś do głowy wpadł mi chłoniak :/

przez ajana 22 wrz 2014, 15:53
Witajcie...a ja teraz jestem na etapie reumatoidalnego zapalenia stawów...:( a było ze mna tak dobrze....:(

przez marta80 22 wrz 2014, 17:13
A macie tez tak ze jak odbieracie wyniki to zawal...malo nie podniecie???bo juz macie wizje najgorszego??(:a tu ok....na 2dni spokoj...a pozniej a nolll moglam jeszcze zrobic to i to....i tak w kolko...ehhhh

netusia 20 tak u mnei ciagle sprawy gastryczne jak nie trzustka to jelito....i rak dupy jak to kiedys ksiezniczka napisala:)))

a swedzenia skory miewacie???

-- 22 wrz 2014, 16:19 --

sinsiter jezuuu jaka lista(:od jak dawno to przerabiasz???w sumie ja podlicze to moja bedzie nie mniejsza:))

przez sinister 22 wrz 2014, 17:47
Od kwietnia.Jednak teraz glownie rak zoladka i jelita przez ted problemy gastryczne,co mnie doddodobija

przez Nerwowa0 22 wrz 2014, 20:44
Ja mialam tak w kwietniu, przez kilka dni wszystko mnie swedzialo....okropnie sie czulam. Poszlam do lekarza, zrobilam cala morfologie, wszystko ok. Swedzenie przeszlo po kilku dniach.

przez netusia_20 22 wrz 2014, 21:04
marta80 - oczywiście, strasznie boję się odbierać wyniki, mało nie padnę, jak je odbieram, ostatnim razem poszłam z mamą, mówiła mi, że to strasznie widać, że się tak boję... blada, trzęsąca się, oj długo by opisywać...

a co chodzi o swędzenie skóry, miewałam, szczególnie wtedy, gdy sobie wkręcałam chłoniaka, ziarnicę itd.

Nerwowa0 w kwietniu zaczęła się moja nerwica występująca pod postacią hipochondrii... Wtedy to był rak przełyku wkręcany... okazał się być to tylko refluks...

Wiecie co? Chyba gdyby nie to forum, byłoby ze mną baaardzo źle :) Dobrze, że jesteście... :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

przez Nerwowa0 22 wrz 2014, 21:10
Ja sie starsznie boje obierac wyniki, mowie sobie ze co bedzie to bedzie. Za tydzien ide zrobic znowu badania...i znowu czekajac na wyniki bede wariowala :( bo moze cos wyjdzie... :( nawet w tej chwili zle sie czuje bo juz od czerwca nie robilam badan

przez marta80 22 wrz 2014, 21:49
chloniak i ziarnia juz za mna....noce nie spalam...tak sie balam....(:

sinisterjakie objawy gastryczne ci dokuczaja???ja tak mam od roku jelita zoladek trzustka((:

wracajac do badan....ja potrafie robie w 2 iinych szpitalach w jednym miescie...zeby sprawdzic czy sie zgadzaja;)

przez evvelinka 22 wrz 2014, 23:52
angie1989 napisał(a):evvelinka, Ja nie miałam rumienia a bolerioze mam. Niestety nasi lekarze mao wiedzą na ten temat. Poczytaj soobie o metodzie leczenia ilads. Ja lecze sie juz kilka miesiacy ta metda...W tej chwili najdokładniejszym badanie na bolerioze jet badanie KKI.

czytałam i abxy mnie przerażają.. grzybica jest tak samo groźna jak borelioza :(

-- 22 wrz 2014, 23:57 --

księżniczka napisał(a):Hej dziewczyny ! co u was ? ja mam dramat ZĘBOWY :(((
ciągle o nie dbam nitkuje i w ogóle, a tu po 10 miesiącach na kontroli 2 zęby do leczenia :( i jeden który juz mam po kanałowym zaczyna bolec i wkur**ć :( jest mi smutno bo to dolna 5tka ;( a ja uśmiech mam szeroki :((( cos czuje ze przed 30 tką stracę całą klawiature, plomba na plombie, ;((( na co to moje dbanie o nie :((!

no ja też ostatnio miałam przygodę z zębem.. kawałek ścianki z leczonego kanałowo mi odpadł, ale na drugi dzień poszłam i po sprawie. nie mam nic nowego od 3 lat, ale po dzisiejszej rozmowie z koleżanką muszę chyba iść wymienić sobie tę jedną, amalgamantowa plombę, która mi została. naczytałam się o zatruciu rtęcią i mam sporo objawów. koleżanka wspominała, że jej mamie po usunięciu przestało się kręcić w głowie i już ją głowa nie boli.

Sortuj wg