Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 18 sie 2014, 10:34
Ja mam w ogóle oczy nierówne w tym roku juz wmawialam sobie guza mozgu...miastenie...stwardniebie rozsiane...stozek rogówki...raka piersi...teraz jestem na etapie raka slinianek lub chlonniaka czy ziarnicy. Wydaje mi sie ze mam powiekszona lewa slinianke podjęzykowa... Do tego dwa powiększone wezly chlonne podzuchwowe chyba ze to nie wezly tylko guzy ;(
w tym roku mialam juz setki badan i nie chcialabym zaczynać maratonu po lekarzach znow. Bo prawda taka ze jak podajemy re objawy to potem lekarze nas na badania wysylaja...a my jeszcze bardziej sie stresujemy.. Za każdym razem kiedy wynik wychodzil dobry mowilam ok juz sobie nic nie wmawiam i nie robie żadnych badan...a i tak w kolko to robilam...
Najgorsze jest to ze w kolo sie tylko slyszy rak tego rak tego rak tamtego....masakra to jak czlowiek na sie bie bac? Najgorzej jak sie te fora o nowotworach czyta...:(

przez claudiam 18 sie 2014, 16:36
AddictGirl21,

Witaj Kochana,

Po pierwsze jesteś młoda, silna.. przypadek, który masz jest do wyleczenia. Nie słuchaj lekarzy, poczytaj o amigdalinie i koniecznie oglądnij ten filmik.
https://www.youtube.com/watch?v=FRc4YvtJixM

przez Prakseda 18 sie 2014, 18:05
braksił22, żelazo w tabletkach polecam Chela - Ferr bio complex - po tym nigdy nie goni <nigdzie> :D Sprawdzone i bezpieczne ;) Swego czasu też miałam niedokrwistość - wtedy lekarz zapisał mi coś innego <na receptę> - ho ho - nie miałam pojęcia, że w ogóle mogą być takie sensacje po żelazie :smile: <he he>.

ps. jak tam po wizycie u psychoterapeuty?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Annie_Wilkes 18 sie 2014, 20:53
angie1989,

swędzi mnie skóra i wyczułam kuleczkę na szyi ok 5-7 mm i już panikuję, że to chłoniak

przez Adam Smith 18 sie 2014, 21:21
braksił22, a robiłeś badania na grzybicę ogólnoustrojową ?
Ja ostatnio rozwiązywałem internetowy test na candide i wyszło mi 179 pkt, a już od 140 pkt oznacza obecność grzybicy... Pójdę jeszcze do lekarza, ale dziwi mnie to, że robiłem badania krwi oraz moczu i wyniki wyszły dobrze. Czy potrzeba zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania ? czy to już definitywnie wyklucza obecność grzybicy w organizmie ?
Adam Smith

przez braksił22 18 sie 2014, 21:44
Tomcio Nerwica, ja już dawno temu zgłaszałem mojej lekarce, że prawdopodobnie mam przyrost grzyba candida. Wiesz co mi odpowiedziała? Że nie ma takiej choroby jak kandydoza, bo grzyb candida bytuje u każdego człowieka. Zajebiście świetnie :)
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez angie1989 18 sie 2014, 21:52
Annie_Wilkes, moze to wezel chlonny? W którym miejscu masz ta kuleczke?

przez evvelinka 18 sie 2014, 23:54
moje zawroty znowu wróciły, znowu mnie chwieje jak chodzę.. nie tak jak w najgorszych momentach na szczęście i nogi póki co nie robią się jak z ołowiu.

od tygodnia mi piszczy w uszach.. to taki stały dźwięk wysokiej częstotliwości jak w urządzeniach odstraszających komary. w sumie nie wiem czy to w głowie czy w uszach, faktem jest, że słyszę to cały czas, nawet jak słucham muzyki.. nie da się wytrzymać. jutro idę do laryngologa.

oglądałam niedawno program na tvnie o operacjach plastycznych. jednej kobiecie przeszczepiali włosy, bo ma łysienie androgenowe. ja chyba też to mam! włosy mi strasznie wypadają. staram się jak najrzadziej myć, bo każde umycie to utrata garści. nie suszę w ogóle, bo tracę dodatkowo 1/3 tego co w czasie mycia. czesać też się staram jak najrzadziej, bo gubię włosy. są cienkie, mało wytrzymałe. na czubku głowy widać takie małe, odstające do góry włoski, pełno tego.. nie mam tak, jak normalna kobieta jak się uczesze gładkich włosów. są ulizane, przyklapnięte i okropne. w ogóle nie mogę na siebie patrzeć.

a do tego wróciły schizy o jamistości rdzenia.

przyszłam wam pojęczeć, bo do chłopaka nie mogę się już odezwać.. od razu krzyczy, że ma już tego dość i nie będzie ze mną całe życie po lekarzach biegał :( nie dziwię się, bo też bym nie chciała być z kimś takim jak ja.

-- 19 sie 2014, 00:03 --

co do Addict.. czy ty nie miałaś też stwardnienia? kurcze jeśli to prawda to mi przykro bardzo.. kurcze od razu mi się zrobiło głupio jak to przeczytałam, bo ja z moją jamistością mogę mieć te kilka lat....

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

widzę, że gadacie o grzybicy.. moja kolejna schiza.. mam na 100%. miałam i kilka miesięcy temu jak zaczęłam się obżerać słodyczami.. boję się zbadać cukier czy już nie mam cukrzycy. już raz miałam stan przedcukrzycowy od takich akcji. a grzybica pewnie jako kolejna mnie zabija.. może szybciej niż zrobi to jamistość czy zmiany demielizacyjne w mózgu.

przez roseland 19 sie 2014, 03:00
Ja mam nadzieję, że jednak diagnoza Addict sie nie potwierdzi - z tego co pamiętam mama już raz w tym roku zataiła mri wykazujące sm, a glejak nerwu wzrokowego rośnie baaardzo długo i powoli!

przez Annie_Wilkes 19 sie 2014, 10:24
angie1989,

od 3 tygodni nie rośnie, jest malutka po prawej stronie blisko karku, jest taka półtwarda jakby przyczepiona do czegoś. Lekarka zaleciła jedynie obserwację. A z tym swędzeniem to zasugerowała,że może być pod wpływem sugestii. Ale czy sugestia może być aż tak silna? Oto jest pytanie.
a czemu myślę o chłoniaku? bo to najczęstszy rak w wieku 15-35 (mam 25) i schudłam 13 kg w 13 miesięcy (ale się odchudzałam)

przez angie1989 19 sie 2014, 10:59
Annie_Wilkes, ja tez mam 25 lat ja myślę ze to wezel chlonny. Sugestia moze byc bardzo silna wiem cos o tym...matko c sie ze mna w zime dzialo...ja juz wiem ze mozg wszystko moze... evvelinka, ty dalej tutaj...jak sie czujesz co u Ciebie? Mi tez szumi w uszach juz od jakiś 9miesiecy...

przez Annie_Wilkes 19 sie 2014, 11:01
angie1989,

ze mną coraz gorzej, dochodzi dezorientacja, rozbicie i czuję się jakbym miała gorączkę a jej nie mam, czuję silny niepokój. Ja miałam kiedyś nerwicę histeryczną, leczyłam się citalem 2,5 roku , ostatnio nie działał z 20 przeszłam na 30, teraz chyba przejdę na 40 bo umieram ze strachu, a swedzenie mija w nocy jak świadomość nie pracuje. Idzie oszaleć :/

przez evvelinka 19 sie 2014, 12:39
jestem po wizycie u laryngologa.. na piski w uszach dostałam betaserc :( lek na chorobę maniera. masakra. nie wezmę ani jednej tabletki.. ciekawe która to już z kolei niewykupiona recepta. piski jak były tak są. jedyne co mnie zmartwiło to, że mogę mieć niedosłuch lewej strony. raz bardziej słyszałam prawym uchem raz lewym.. mam iść na badanie słuchu.. szczerze mówiąc myślałam, że od razu je zrobi.

przez angie1989 19 sie 2014, 14:46
evvelinka, ja na piski dostalam polvertic również używany przy chorobie meniera, ale nie przeszlo...mam to juz gdzieś teraz bardziej martwią mnie wezly chlonne. Jak to chlonniak?
Staram sie odpychać te zle myśli przecież nie wszystko to rak nie?

Sortuj wg