Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez AddictGirl21 07 sie 2014, 21:52
Moi Kochani,

nie płaczcie, nie chciałam, żeby mój post wzbudzał takie uczucia, przykre, smutne, złe.
Ja już się pogodziłam.
Nie boję się. Bardzo wierzę w Boga i wiem, że po śmierci będzie raj.
Piękna łąka, pachnące kwiaty i wszyscy bliscy, którzy dawno odeszli.
Wreszcie będę mogła swobodnie chodzić, biegać, tańczyć i szczerze się śmiać.
Będę wolna...każdy z Nas kiedyś będzie...
Ja prędzej, inni z Was później, jeszcze inni w bardzo odległym czasie...
...ale każdy z Nas...
Przecież śmierć jest nieodłączną częścia życia...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez szybki93 08 sie 2014, 15:24
Będziesz jeszcze próbować coś zrobić czy zostajesz przy opinii lekarzy? Spróbuj tej diety, na necie są jest chyba jadłospis na 28 dni, mi pomogło jedzenie serka zmiksowanego z olejem na plamę która wg. Dermatologa jest belielactwem i pojawiła się w zimie przy największych atakach, co się zgadza według tego co piszą w internetach.z dnia na dzień nabiera normalnych kolorów, wiec działanie jest, dodatkowo chyba ta pasta +zero cukru, najwyżej miód poradziła sobie z przerosnieta kolonia grzybkow na mojej głowie przez które wypadały mi włosy. Dostałem na to szampon i wcierke ze sterydami a jednak nie były potrzebne i ich nawet nie używałem.

przez netusia_20 09 sie 2014, 00:07
AddictGirl21, w tym wszystkim co mówisz masz rację, po śmierci będzie raj, na pewno Ty go osiągniesz... Bardzo wierzę w to, że jednak wyzdrowiejesz, albo, że diagnoza jest pomyłką :) Widzisz, czasami nie mogę się pogodzić z tym, że życie jest takie brutalne :( Czytałam Twoje posty, jesteś młodą osobą, ale pewnie w swoim życiu uczyniłaś dużo dobrego... Ludzie piszący na tym forum, szczególnie na tym wątku, nie zdają sobie sprawy z tego, co to znaczy być chorym, według mnie popełniamy duży grzech myśląc w takich kategoriach, nie ciesząc się życiem, które jest jedno.

Po Twoim poście miałam łzy w oczach, zrobiło mi się strasznie smutno, ale od razu pomyślałam, tak jak Ty, że tam, przy Bogu będzie Ci dużo lepiej, niż tu na ziemi. Dlatego ciesz się życiem, bo nikt nie wie, ile dni nam zostało. Diagnozy zdarza się, że bywają mylne :) Jestem pełna nadziei, że tak jest w Twoim przypadku :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 09 sie 2014, 01:07
AddictGirl21 nie poddawaj sie Kochana i walcz !! moze sa jakies dostepne metody leczenia ? jak nie w Polsce to zagranica...
pieniadze zawsze mozna uzbierac...
mam nadzieje, ze to bledna diagnoza i kolejne badania to pokaza...
bardzo mi przykro i sama nie wiem co napisac- czytajac Twoj post jest mi wstyd za to co ja sobie wmawiam i jak wszystko przezywam...

zycze Ci duzo usmiechu i zdrowka ! mam nadzieje, ze bedziesz tu z nami jeszcze dluuuuugie lata :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez szrama 10 sie 2014, 00:07
AddictGirl21 oddałbym wszystko żeby Ci pomóc. Mam nadzieję, że nie jesteś teraz sama, że każdego dnia nie spędzasz sama. Proszę nie siedź przed komputerem tylko spędzaj czas z rodziną przy wspólnym oglądaniu komedii czy spacerów. Ja również nie jestem zdrowy fizycznie - u lekarza nie byłem, ale to znacznie mniejsza sprawa i moje życie nie jest zagrożone. W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem osobą wierzącą. Nie jestem w stanie zgodzić sie z zasadami tej religii, ale to nie to jest problemem. Chcę wierzyć, że Bóg istnieje jednak gdy widzę co się dzieje na świecie nie jestem w stanie. Nie jestem w stanie w niego wierzyć gdy widzę taką niesprawiedliwość i rodzące się chore dzieci, które jeszcze niczym nie zawiniły. Jak wcześniej pisałem chciałbym Ci bardzo pomóc, nawet być przy Tobie w tej sytuacji, ale nie jestem w stanie przez swoje problemy z którymi muszę się uporać. Dlatego zrobię taką jedną rzecz. Będę co wieczór modlił się za Ciebie żeby stał się cud, nie nastawiam się na to, że będę to robił i wydarzy się nie wiadomo co, ale po prostu będę się modlił każdego wieczora żeby ten cud się wydarzył to mi nic nie zaszkodzi i mam prośbę żeby robił to każdy kto to przeczytał, chociaż minutkę przed snem. Życzę Ci jak najlepiej.

przez *Monika* 12 sie 2014, 02:50
AddictGirl21, Tak mi przykro... Nic nie mówiłaś wcześniej...
Tego guza nie da się powstrzymać poprzez naświetlanie?
Może jednak jest jeszcze inne wyjście?

Bardzo zasmuciła mnie Twoja wiadomość.
Będę trzymała kciuki za Ciebie, mam nadzieję, że diagnoza jest na wyrost.
Trzymaj się...
Obrazek
Główny Moderator

przez księżniczka 12 sie 2014, 12:28
Addict bardzo Ci współczuje ;( ale skoro to RAK w GŁOWIE! to dlaczego nie dali Ci chemii, nie położyli do szpitala , ani nie powiedzieli tego Tobie tylko Twojej mamie ??, takie rzeczy sie LECZY i jesteś osobą pełnoletnia i powinni poinformować Ciebie , a nie Twoją mamę.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Annie_Wilkes 12 sie 2014, 17:24
kurcze, to tak na poważniez tym rakiem?
Ja mam objawy chłoniaka- kulkę na szyi , kłucie skóry i schudłam 11 kg w rok
też boję się, że stoję nad grobem,bo nie chcę chemii bo stracę włosy i przytyję bo dają steryd na przytycie, a ja nie chcę przytyć

albo leki od psychiatry przestaly /cenzura/ dzialać
Ostatnio edytowano 13 sie 2014, 01:13 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto część zdublowanego postu

przez angie1989 17 sie 2014, 11:52
Witam was dawno mnie tu nie było. Było troszkę lepiej, w sumie jest, ale niestety jedno sie nie zmieniło wmawianie sobie chorób...teraz jestem na etapie chlonniaka lub raka slińianki :( masakra takie myślenie tak Rujnuje życie zabiera całe szczęście :(
Masakra po prostu....
Nie chce znów zaczynać maratonow po lekarzach.
No,ale z drugiej strony jak to to o czym myśle ?

przez braksił22 17 sie 2014, 12:04
angie1989, Hej :) Ja osobiście już mam w dupie wszystkie moje objawy, pomijając fakt, że niektórych po prostu nie mogę sobie wmówić. Chłonniak? Mam kilka powiększonych węzłów pod pachą. Jeden jest sporych rozmiarów, nie boli, jest dość ruchomy, niezbyt twardy. Dwa kolejne są malutkie, twarde, też nie bolą. Żeby było śmieszniej mam to od... ponad półtora roku. Zgłaszałem to mojej lekarce to wypaliła z tekstem "nie macaj się" :great:. Kolejnym objawem, którego nie jestem w stanie sobie wmówić, są napadowe gorączki do 38,5 stopnia, które szybko mijają. Nie są związane z żadnym przeziębieniem czy grypą (bo raczej nie choruję na takie coś).
Kolejny objaw to pojawiające się pojedyncze, malutkie, czerwone plamy na ciele, tak jakby krew się wylewała. Niektóre znikają po kilku dniach, inne nie znikają.
Od jutra zaczynam psychoterapię i postanowiłem sobie, że sram już na tych naszych lekarzy. Koniec latania, koniec wkurwiania się, koniec. Jak mnie szlag trafi, to mnie trafi.
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez angie1989 17 sie 2014, 20:44
Ja nie chce rozpocznac kolejnego maratonu po lekarzach bo to tylko na nerwy człowiekowi potrzebne.
A w zime zresztą zrobilam juz taki maraton i tysiące badan...
nie wiem z czego te wezly lub ślinianka...jutro mam wizyte u lekarza od boreliozy ciekawe co powie...gorzej jak wysle mnie do laryngologa...i sie zacznie usg...biopsja i okaze sie ze to rak slinianki albo ziarnica lub chlonniak;(

przez braksił22 17 sie 2014, 22:58
angie1989, a skąd u Ciebie obawa o raka ślinianki? Ja mam taki guzek w policzku (przy żuchwie) od ... kilku lat. Nie mam pojęcia co to jest :D
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez roseland 18 sie 2014, 04:07
niech mi ktoś pomoże :cry:
miałam wiele miesięcy spokoju a teraz te oczy...mam nierowne źrenice w przyciemnionym świetle więc jestem pewna tętniaka :(

w dodatku w jednym oku widzę męt... bólu głowy, mdłości czy zawrotow głowy nie mam wiele miesięcy...ale przeciez tętniak nie daje objawów a jak juz daje zrenice to pewnie jest olbrzymi:(

-- 18 sie 2014, 04:16 --

braksił miałam takie kropki przy dobrej morfo (wmawiałam sobie wybroczyny :( ) pomogły mi na to pokarmy zasobne w rutynę w duzych ilosciach

przez braksił22 18 sie 2014, 07:56
roseland, hej :) Źrenice, ah te źrenice :) Również mam mega nierówne źrenice w sztucznym, przyciemnionym świetle. Różnica między jedną źrenicą a drugą jest bardzo widoczna. W świetle dziennym mam normalne, ładnie reagują na światło.
Miałem robiony tomograf głowy, który nic nie wykazał.
Anizokoria, bo tak ta przypadłość się nazywa, podobno występuje dość popularnie u osób kompletnie zdrowych.

Co do tych wybroczyn, to nie wiem czy u mnie nie są spowodowane anemią. Niby ją lekko zaleczyłem, niby morfo w normie, ale chyba jeszcze żelaza brakuje. Niestety przestałem tolerować żelazo w tabletkach i po każdej dawce goni mnie na kibel :/

Tymczasem uciekam na pierwsze spotkanie z psychoterapeutą :)
Boję się :D

Sortuj wg