Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alice in wonderland 08 lip 2014, 22:09
Dobry temat poruszyliscie.... Temat wagi to dla mnie straszna trauma.... Mój wskaznik BMI to aktualnie właśnie wychudzenie !!! :( :( :( Wzrost 158cm, waga 42kg ...BMI wynosi 16,8......masakra........nie chcę o tym myśleć nawet......
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez Kakunia 123 08 lip 2014, 23:09
Ja też chudziak ...170 waga 52 ;/;/ tylko chudziakiem była zawsze i zawsze miałam niedowagi 10 kg....

Nie miałam neta 4 dni i czułam się nawet dobrze!!! Zaczełam brać leki od neuro i kłucia zmniejszyły się bardzo ....zatykanie w gardle też...ale dziś znów poczytałam o czerniaku podpaznokciowym ....mam dwie szare kreski pod paznokciem które idą wzdłuż ....i znowu mnie zatyka ..boję się, że go mam ;/:( W sumie jestem o tym przekonana znamię plus powiększone węzły no cudów nie ma :( ręcę mi opadają totalnie
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez TylkoSteki 09 lip 2014, 00:16
witajcie . znowu lek wrocil.

nie wiem czy to przez pogode ale teraz mam takie zawroty glowy ze mysle ze jakiegos wylewu dostane czy cos , rowniez w brzuchu mam masakre wogole bez zycia jestem . ;/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 09 lip 2014, 00:20
Tomcio Nerwica napisał(a):*Wiola*, " TSH 1,280- 0,51-4,300" to z badania krwi i moczu. Wszystkie inne wyniki były ok. Może trzeba zrobić jeszcze jakieś inne testy na tarczyce ? czy ten wystarczy ?

Tak , zrób Ft3 i Ft4, w Tsh nie zawsze muszą wyjśc odchylenia , a coś moze byc nie w porzadku.
Moderator

przez neea 09 lip 2014, 07:59
Hej wszystkim, hej w odp do Alice:
wczoraj sie napisałam odp Ci o nerwicy i nie mogłam wysłać wiad i wogle sie połaczyc z forum......tak, zanim stwierdono nerwicę miałam wszyyyyyystko:MRi głowy, szyjnego, zatok, usg serca, jamy brzusznej, hormony. wykluczałam borelioze,żółtaczkę, holtery itp.....wszystko było ok. A tak na marginesie to nic ze to dział o hipohondrii, u mnie z nerwicy sie wział ciągły lęk o swoje zdrowie. pozdrawiam ciepło.

-- 09 lip 2014, 08:03 --

TylkoSteki: nie wiem czy Cie pocieszę ale ja wczoraj i przedwczoraj miałam wirowanie w głowie....potem migrenkę......tez pogoda jeśli ktoś jest wrwżliwy to ma prawo mieć takie objawy. a jak zawroty głowy to sie czlowiek boi i lęk się nasila.

-- 09 lip 2014, 08:06 --

Kakunia od kiedy masz te kreski? Lekarz mi powiedział że czerniak wykluwa sie latami, a nie tak nagle. JEsli masz sie martic to leć do lekarza, a ja mam często węzły powiększone np z powodu zwykłej infekcji, taka ich rola. Nie wkręcaj się!

przez księżniczka 09 lip 2014, 08:24
;( boze to ja tłuscioch przy was ;( ja mam BMI 20.8 hahahah xD + rozstepy celulit na dupie xD pocieszcie sie kobietki :D.
Stopa nadal boli... chodz moge ale boli juz bez ucisku, albo se to wmawiam... ;( na bank rak.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez neea 09 lip 2014, 09:43
Księzniczko: moja siostra jak tak mówię odpowiada mi:rak srak...rak nie boli chyba ze w terminalnym stadium...a ty chyba od niedawna masz te bóle? pomysl ile juz razy sobie cos wymysliłas a ile z tych czarnych scenariuszy sie sprawdziło? pewnie(tak jak u mnie) a ni 1! I tak patrzę ze na mnie nerwica nie działa odchudzająco, u mnie ze stresu organizm trzyma wagę i nic go nie rusza.

przez księżniczka 09 lip 2014, 09:57
ja tez mowie rak srak :D pare razy juz tu to napisalam :) no ...i nie ma tma guza, a stopke mam szczuplutka, i nic nie czuje pod paluchem tylko jakby kosc bolala :(. Ale rak kosci boli akurat :( CHLIP.!!!! UMRE :(! <depresja>

-- 09 lip 2014, 09:22 --

a u teściowej w robocie szkarlatyna... :D:D pozdrawiam hahaha
Obrazek

przez Kakunia 123 09 lip 2014, 10:47
Neea kreski pojawiły się w maju nagle ! Jedna jest cienka szarawa druga na tym samym paznokciu grubsza ale mniej widoczna obie pionowe lecą przez cały paznokieć ....idę z tym w poniedziałek do lekarza ale oczywiście tu w Anglii już jestem ciekawa jakie mądrości życiowe mi powie;/ ble! 31 Lipca mam wizytę u dermatologa w PL nie wiem czy dobrze zrobiłam 2 sierpnia mam ślub i jak mnie lekarz dobije jakimiś przypuszczeniami to chyba się załamię . 28 lipca mam usg węzłów chłonnych co mnie też stresuje bo mam naprawdę dużo wyczuwalnych :(
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 09 lip 2014, 15:30
Te upały mnie dobiły :( Ogolnie dobrze sie juz czuje na codzien, nawet oslabien nie mialam ani nic. A teraz jak przyszly te upaly to znow sie masakrycznie czuje, oslabienie straszne, otumanienie w glowie, jakies zawroty. No normalnie jestem bez sil :( A przeciez ludzie normalnie zyja w czasie upalów. Ehhh
A jak tak gorzej sie czuje, to i lęk sie czasem tez pojawia na dokładke. :bezradny:
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Kakunia 123 09 lip 2014, 18:53
Wiesz nerwa tu w Anglii też przygrzewa i powiem ci szczerze że jest głupie 21 stopni w słońcu pewnie z 27 a ja zdycham....moja babcia która ma 70 lat lepiej znosi ciepło niż ja !!!! Ciężej mi się oddycha itp;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez nerwa 09 lip 2014, 20:28
Kakunia 123, no to ja tak samo, patrze a tu starsi ludzie normalnie chodza sobie, upał na maksa, a oni o kulach i spoko, daja rade. A ja jeszcze w miare mloda a po prostu umieram :))))) Na szczescie teraz ulewa byla i troche ochlodzenie przyjdzie, ale kurde, potem znow przyjdzie upal i ja znow bede miala ten sam problem...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 09 lip 2014, 21:00
a ja umre na stope ;(! i napisałam, moje pierwsze w życiu cv....
Obrazek

przez Kakunia 123 09 lip 2014, 21:38
mam pytanie nurtuje mnie już jakiś czas jaki w dotyku jest zwapniały węzeł ??? Bo mam dwa rodzaje węzłów miękkie jak fasolki i 5 jakby twardych Kulek typu główka od szpilki ... i nie wiem czemu ? Czy rakowe tylko są twarde czy zwapniałe też? nie mam pomysłu ,,,
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Sortuj wg