Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 20 cze 2014, 10:15
księżniczka, ja nic nie wiem! co sie dzieje? :( a tak sie zastanawialam co tam u niej...

-- 20 cze 2014, 09:21 --

aa juz ogarnelam troche :-/ ehh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Lisa_ 20 cze 2014, 12:08
Dziś tak siebie nienawidzę... Kolejny poranek z bólem głowy. Pewnie z tego, że wyłączyłam budzik i postanowiłam dospać, a to mi nie służy... Ale wiecie, zaraz jazdy z guzem mózgu -,-
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez księżniczka 20 cze 2014, 14:18
:(( No nerwa, to smutne troche :((

Lisa, przy guzie mózgu masz niekontrolowane wymioty zaraz z rana, znaim glowe podniesiesz i to takie pod cisnieniem ze bys zaprzeproszeniem sufit obrzygala.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 21 cze 2014, 01:14
Ja to miałam dziś taką biegunkę , że o mało tego sufitu za przeproszeniem nie obsra**m ;p
Jak nie boli to to tamto;/ a węzełki są , są i ładnie sobie rosną ...a lekarze mają w pupie ...przynajmniej moja rodzina będzie miała podkład żeby im sprawę założyć w sądzie ...9 wizyt lekarskich i wielki nic !
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez jasaw 21 cze 2014, 01:47
Kakunia 123, a co masz z węzłami...mam trochę pojęcia o tym, bo chorowałam poważnie z węzłami w tle?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez marta80 21 cze 2014, 10:15
jasaw a co mialas z wezlam jesli moge wiedziec??
poniewaz ja tez mialam ostra jazde na ziarnice lub chlonniaka swego czasu....
mialam wezla na karku....ktory na usg im sie nie podobal....(tzn pani ktora robila usg)a onkolog twierdzil ze to nic takie i z epobudzam go kiedy go w kolko dotykam....wezel zniknal....ponziej znow wyszedl...tlumaczyl mi ze wezly nowotoworowe sie nie chowaja i nie wychodza..teraz zniknal...i poki co spokoj,,ale sprawdzam dalej obsesyjnie...czy go nie ma(((:

przez netusia_20 21 cze 2014, 14:43
no, ja też mam tą obsesję na punkcie ziarnicy i chłoniaków, tak bardzo się tego boję :( moje węzełki jak były tak są, czasem są większe czasem mniejsze... wydaje mi się, że jak ich nie macam, to są później mniejsze, jednego dnia tak wymęczyłam, że na drugi dzień mnie bardzo bolały... mam 3 obok siebie, ale ruchome, po za tym widziało je kilka lekarzy (w tym mój brat), ale ja się nadal boję, podobno nic mi nie jest... mam taką nadzieję :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

przez Kakunia 123 21 cze 2014, 22:42
a ja mam 14 węzłów;/ wszystko mnie boli już mam dosyć;/ jeszcze od dwóch tygodniu dziwne uderzenia gorąca do gardła i uczucie jakbym już mdlała
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Annie_Wilkes 21 cze 2014, 23:17
mam potworne bolesne, swędzące kłucie skóry wieczorem boję się, że ziarnica :/

przez Kakunia 123 22 cze 2014, 14:32
Mnie kłuje wszystko nawet te ścięgna na szyii ..dosłownie każdy skrawek ...i ten nadobojczykowy węzeł mnie drażni taki dyskomfort straszny mam choć jest mały bo ma jakieś 5 mm może ciut więcej ale i tak go czuję może to już moja podświadomość... co do swędzenia mnie głowa swędzi , choć zawsze tak miałam teraz jednak przypisuje to ziarnicy ...Nawet już mnie te drgania mięśni nie interesują zbytnio choć nadal je mam czasem nawet codziennie przez cały dzień ! Wiem jedno dzięki lekarzom którzy nie potrafią mi powiedzieć i nie chcą mnie zbadać mam nerwicę i depresję...rano nawet z łóżka mi się wstać nie chce
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Alice in wonderland 22 cze 2014, 16:04
Mam duszności, uczucie ucisku w gardle i gniecenia w klatce piersiowej. A oto lista chorób, które sobie przypisywałam/przypisuję w związku z tym:

- tarczyca (wole guzkowe) - bo to w szyji, tam gdzie mnie dusi a miałam niedoczynność w ciąży...
- serce (niewydolność serca) - bo szybko bije i pewnie coś z krążeniem nie tak...
- zatorowość płucna i zakrzepica żył - bo leżałam w ciąży, miałam cesarskie cięcie i kiedyś brałam antykoncepcję a to predysponuje...
- rak krtani - bo mam problemy z przełykaniem i pewnie tam się coś wytworzyło...
- uszkodzenie nerwu błędnego - to wyczytałam w necie...
- dyskopatia kręgów szyjnych - bo kiedyś nosiłam kołnierz, więc to może od tego i uciska na nerwy i mięśnie...
- chore zatoki - bo spływa mi flegma w gardle...
- astma oskrzelowa - bo mam odruch kaszlu i mnie przydusza od chemicznych środków...
- refluks żołądkowy - bo mam "kluchę w gardle"...
- tężyczka - bo w ciąży nie wychodziłam na słońce i nie piłam mleka i pewnie mam niedobory wapnia i wit D...

Odwiedzeni lekarze: Internista, Ginekolog, Pulmonolog, Radiolog od USG Doppler żył, Kardiolog, Endokrynolog, Ortopeda, Neurolog.
Wybieram się do: Laryngolog, gastrolog, Alergolog i jeszcze raz Neurolog.
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez netusia_20 22 cze 2014, 21:29
A mi się wczoraj wydawało, że bolą mnie węzły po alkoholu, wypiłam piwo :( już panika, mama mi mówi, żebym pokazała gdzie tak boli, to mówię, że przy skręcaniu głową, a to pewnie dlatego, że źle spałam, bo to nawet nie boli w miejscu, gdzie mam te węzełki :D mamie wierzę, ona wie, że przy ziarniczym chłoniaku bolą węzły, na pewno by się zmartwiła, kazała mi iść do lekarza, dzwoniła do brata itd. Nikt się nie martwi moim stanem zdrowia oprócz mnie. Wiem, że to chore, ale tak mam, nie umiem sobie z tym radzić :( A teraz boli mnie u góry brzucha, pewnie znowu refluks... nie, nie chcę sobie nic wkręcać, ziarnica i chłoniaki i ciągłe zamartwianie mnie wykończą :(
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

przez Kakunia 123 22 cze 2014, 21:48
Alice ...no w sumie większośc z tego co napisałaś też mam , ja jeszcze raka tarczycy, żołądka , guza noso-gardła, chłoniaka, raka jelit i jajnika...o szumach w uszach , biciu serca szybkim i zatykaniu w gardle nie wspomnę ...i kłucia wszedzie kłucia
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Annie_Wilkes 22 cze 2014, 21:49
Kakunia 123,

a swędzi Cię cała skóra? Bo mnie wieczorami kłuje aż boli i swędzi :-|takie punktowe ukłucia igłą
ale ja spożywam duże ilości białka i chudnę, ale nie wiem czemu akurat kłuje wieczorem, boję się ziarnicy

Sortuj wg