Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez evvelinka 26 maja 2014, 21:01
kurde.. nie wiem co się dzieje, ale od 3 dni czuję się zupełnie normalnie :shock: zero chwiania, ciężkości nóg, zawrotów.. po prostu nic.. :shock:

przez scooby 26 maja 2014, 21:05
księżniczka, spróbuj w Toruniu ?

przez Kaja1981 26 maja 2014, 22:03
evvelinka ja ostatnio z teściową się śmiałyśmy,że ze mną coś nie tak chyba bo właśnie dobrze się czuje i nic mi nie dolega.
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 26 maja 2014, 22:14
hahaha no dokładnie :) boże ja już nie pamiętam jak to jest się czuć jak normalny człowiek. normalnie wyjść na miasto, do sklepu, rozmawiać z ludźmi.. nie wiem co mam robić.. czy się cieszyć czy nie przyzwyczajać za bardzo..

przez nadiee 26 maja 2014, 22:56
Hej Wam. Odkąd umówiłam się do neuro, moja boląca "brew" zaczęła boleć coraz mniej... Aż przestała. o_O I teraz mnie nie boli. Ogólnie z myślą, że zaraz pójdę skontrolować głowę, ta mi nie szwankuje. Zastanawiam się zatem, co ja jej powiem. W nocy z piątku na sobotę obudziłam się i pewien fakt wywołał we mnie mocne napięcie i nagle zakuło mnie prawe oko czy tam za nim i ta brew, ale jak tylko zrozumiałam, że to nic takiego, to stopniowo mi ów ból przeszedł.
Ale zauważyłam, że częściej coś mi się robi z prawą częścią głowy. Myślicie, że to dlatego, iż sobie to po prostu wkręciłam?

nervuska81, moim zdaniem Twoja nerwica powoduje, że masz napięte te mięśnie ogólnie i, gdy nimi dodatkowo poruszasz podczas mówienia czy śmiania się, niejako napinasz je jeszcze bardziej, przeciążasz - stąd to drganie. Jak napięta struna - przy dotyku drga.
Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie. Edward Stachura

przez evvelinka 26 maja 2014, 23:27
aaa i wiecie co.. ja od ponad tygodnia biorę citrosept do badania na boreliozę w przyszłym tygodniu. od czasu kiedy go zaczęłam brać moje najgorsze dolegliwości można powiedzieć, że powoli ustały :shock: zrobię test, po badaniu odstawię go i jak objawy wrócą - zawroty głowy, zachwiania równowagi i problemy z nogami, a potem zacznę brać i ustaną to będzie kolejny trop może..

przez nerwa 27 maja 2014, 08:38
evvelinka, super!!!!!! No to widzisz, ciesz sie :) jak mozsz tak sie czuc, to znaczy, ze tak moze juz byc zawsze! :brawo:

-- 27 maja 2014, 07:43 --

Mi chyba ustalo kołatanie, jakos wczoraj po poludniu juz spoko bylo, wieczorem poszlam wczesnie spac, wyspalam sie jak nigdy i dzis od rana tez dobrze :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez pimpek82 27 maja 2014, 09:02
nervuska81,a oprocz tych uścisków,drgań masz moze takie dziwnie uczucie w głowie?trudno mi je opisać.Cos jak by wata w głowie,gilanie,uczucie jazdy winda.Uczucie takiego wewnętrznego pisku w głowie jak np.po jakimś koncercie,takie zmęczenie po, i do tego jakby zatkane uszy,ale nie to,ze jakoś słabiej słyszę,czy cos.

przez nerwa 27 maja 2014, 09:07
pimpek82, ja miewam w glowie czasem takie akcje. Mysle ze to wszystko bierze sie z napiecia - i napiecia miesni glowy, szyji itd. i przez to robi sie takie wycienczenie tez (jak caly czas napiete miesnie) i wtedy dochodza tez inne efekty - wlasnie jakies skołowanie, wata.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez pimpek82 27 maja 2014, 09:31
nerwa,no właśnie jakoś tak dziwnie w tej łepetynie ;)

przez nerwa 27 maja 2014, 10:00
Ja to w ogole ostatnio tak zwrocilam uwage, ze czesto mam napiete miesnie ramion - w ciagu dnia. Nawet nieswiadomie tak totlanie. Ehhh, nie wiem jak to ogarnac :-/

przez nervuska81 27 maja 2014, 11:58
ja to mam wrazenie ze w ogole jestem cala napieta, jak bym byla ciagle zestresowana mimo ze nie jestem, a przynajmniej tak mi sie wydaje. mamwrazenie ze sie w ogole nie rozluzniam i nie relaksuje.
co do glowy, mam tak czasem takie dziwne uczucie, nie zdarza mi sie to czesto ale bywa. pozniej jestem zmeczona... psychicznie? niewiem jak to nazwac. i mam czasem takie jakby odrealnienie jak bym patrzyla na rzeczywistosc przez jakas szybe... ale to wiem ze jest od nerwicy, bardzo dziwne uczucie. czuje sie nie tak jak powinnam, jakos... nienormalnie heh nie umiem inaczej tego opisac.
zatkane uszy to ja mam czesto, ale to przez problemy z uszami, zwlaszcza lewym od dziecka. u mnie w rodzinie od strony taty wszyscy maja problem z lewym uchem i ja tez. caly dzien czasem mam ucho zatkane, a czasem slysze jak przez rure od odkurzacza, wkurzajace. piski w uchu lewym tez miewam, szumy, pykania jakies dziwne, i niewiem czy to nerwica czy cos z uchem sie dzieje, laryngolog przedemna tak czy siak musze ucho zbadac bo w koncu ogluchne jak moj tata i brat.

-- 27 maja 2014, 11:58 --

a dzis od rana mnie boli czolo nad brwiami, takie klucia dziwne...

-- 27 maja 2014, 11:59 --

te bolu i klucia mi sie tak przemieszczaja, a to uszy, a to szczeki, czolo, glowa, skronie... i tak w kolo sobie tak wedruja, jeden dzien tak drugi siak, ale wszystko w obrebie glowy i twarzy.

przez księżniczka 27 maja 2014, 20:29
kurde, wstydze sie, ale skoro nikt mnie nie chce przyjac do reumatologa.... to moze na forum jakims lekarksim zpaytam sie czy czynnik RF 8 taka metodą to duzo czy malo.... xD
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez scooby 27 maja 2014, 21:03
Zapytaj

A prywatnie nie przyjmuje żaden taki lekarz?

Sortuj wg