Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez michalb 21 maja 2014, 09:42
nervuska81, nie zgodzę się z tym - dr Dominik Obzejta wspaniały lekarz i człowiek.

przez nervuska81 21 maja 2014, 09:44
a przyjmuje w Łodzi?

przez michalb 21 maja 2014, 09:49
Oczywiście Pan doktor jest z Łodzi. Nie będę robił reklamy więc wpisz w google dane i pierwsza strona (dowiesz się gdzie przyjmuje prywatnie i na fundusz). Niestety tylko prywatnie prowadzi terapie, ale po pierwszej wizycie stwierdzisz, że warto widzą kolejki do niego i po samej rozmowie z nim :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nervuska81 21 maja 2014, 09:50
dzięki wielkie :)

przez michalb 21 maja 2014, 09:57
nervuska81, proszę bardzo i życzę zdrówka :)

przez nadiee 21 maja 2014, 13:51
nervuska81, baaardzo cię cieszę, że to TYLKO nerwica. :) Powodzenia w terapii, na pewno dużo Ci da! A te drgawki CI zapewne wkrótce znikną, bo już CI się podświadomość uspokoi :D
Wszystko mnie boli. Gdzie byś mnie nie dotknął, to mnie boli. Gdzie byś nie strzelił, to trafisz we mnie. Edward Stachura

przez nervuska81 21 maja 2014, 14:05
dzieki nadiee :) aczkolwiek ja uwazam ze to nie tylko nerwica i bede szukac przyczyny tych drgan dalej, ale juz na spokojnie i psychoterapia przede wszystkim :)

przez marta80 22 maja 2014, 09:09
nervuska81 super ze wynik ok:)wiedzialam ze tak bedzie.....
ja mialam wszytskie objawy guza mozgu.....dalej mam nieraz mrowienia policzka i schiza....

idz do dobrego lekarza wez cos na wyciszenie organzimu...

ja znow mam,jakas choelrna wysypke na dloniach....WTF??????

przez nervuska81 23 maja 2014, 08:22
kurde, myslalam ze bede miec spokoj psychiczny po tym rezonansie, niestety jest tak jak pisaliscie, nie ma spokoju. w glowie mi sie kolejne choroby rodza, w mozgu guza nie ma, ale moze gdzies indziej...? w zatokach moze czy juz sama niewiem gdzie, bo moje bole i uciski sie teraz przeniosly w okolice wezlow, szczeki i zebow. maaasakra. do dentysty i tak ide bo musze ale wkurza mnie ze znowu sobie cos wkrecam. no i chyba bez lekow jakichs lajtowych na uspokojenie sie nie obedzie. przydal by mi sie wyjazd w gory to mnie zawsze wyluzowuje na dlugo, ale teraz nie moge sobie na niego pozwolic...
a co tam u Was?

przez marta80 23 maja 2014, 10:25
nervuska81 wiedzialam ze tak bedzie;)bo u mnie bylo identyko...ja zrobilam najpierw tomograf i tylko 3dni trwala radosc....potem rezonanas tydz trwala radosci,,,i jazda od nowa(((((:
ja mialam tez szczekoscisk...;)zreszta czego ja nie mialam:))?

teraz znow mnie cos miesnie bolala..kreca nogi bola rece....ja po jakim wysilku,,,,no masakaraaaaaaaaaaaaa..
ciagle mysle o tym ze cos mi jest(((:

przez pimpek82 23 maja 2014, 13:37
nervuska81, u mnie tez nerwica usadowila sie w głowie i sercu.Serce jakoś opanowane przez metocard przez kardiologa.Codziennie mam pojedyncze,dosatkowe skurcze serca.Nie jest to fajne uczucie.Mam tez problemy z oddechem,wydaje mi sie ze cieżko mi sie oddycha i zaraz sie uduszę.najgorze jednak jest to ciagle uczucie napiecia,kasku na głowie.mam scisnieta szczękę,az od niej bolą mnie skronie,pod oczami,podniebienie,oczy.mam wrażliwość na światło.czasmi jak mi ścisnie glowe to mam wrazenie ze zaraz wybuchnie,ze juz nie wytrzymam tego dłużej.takie dziwnie uczicie w głowie,jak bym jeździła winda w gore i w dół.wrazliwosc na dźwięki,az mi tam jak by cos pyklalo w uszach.wrazliwosc na podłoże, czy jest krzywo,miękko itd.neurolog stwierdziła po badaniach neurologicznych,ze to wszystko od nerwicy.dala mi skierowanie na rezonans,dla mojego spokoju,ale boje sie,ze cos jednak wyjdzie,a drugie boje sie tam wjechać.miałam jeszce pijane zawroty glowy,ale przeszły i mam nadzieje ze juz nie wrócą.to wszystko mam na codzień nawet wtedy kiedy czytam czy pisze, a przechodzą jak sie czymś porządnie zajmę.czyli mysle,ze to tylko siedzi w mojej głowie i nie jest objawem choroby,taka mam nadzieje.

przez nerwa 24 maja 2014, 00:37
Kurde a mi sie przypaletało kołatanie serca (tzn. konkretnie to te dodatkowe skurcze do chwile, czasem czesciej, czasem rzadziej).
Wkurzona jestem, bo juz kiedys mialam wkrecanie sie z sercem, tahcykardie itd. Przebadali mnei dokladnie, nic nie wyniklo (tzn. wypadanie płatka tylko) i tyle. I potem juz przez lata nie mialam zadnych akcji. Ze 2 lata temu mialam raz kołatanie przez 2 tygodnie, ale tez minelo. I juz myslalam, ze serce mam opanowane (nawet komus tu pisalam niedawno, ze nie ma co sie stresowac kołataniem).
No i prosze - dopadlo mnie pare dni temu. Nie wiem czy na zmiane pogody, czy przez te upaly (czytalam , ze duzo ludzi ma kołatanie jak goraco albo jak duze wiatry).

A od dwoch dni tez jakos mnie kołuje w glowie znowu :(
Co gorsza, nie mialam przez 3 dni dostepu do neta za bardzo, i mialam te objawy a nie moglam nic poczytac ani sie wyzalic. Wiec tylko siedzialam is ie stresowalam :(

pimpek82, czytalam, ze w nerwicy jest cos takiego, jak napiecie miesni przy splocie slonecznym, a to z kolei powoduje napiecie miesni szkieletowych - i w zwiazku z tym moga byc kolatania i dusznosci. Moze faktycznie cos w tym jest? ja chyba nie mam tych potykan serca w nocy. Tzn. chyba, ze nie moge spac, ale jak zasne to nie budzi mnie to w nocy, dopiero po przebudzeniu zaczyna sie na nowo.
Zauwazylam tez, ze mniej mi to dokucza jak sie czyms zajme - np. jak gralam w Scrable to bylo ok :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ellwe 24 maja 2014, 09:33
Ja wcxoraj wieczorem w lazience dostalam krwotoku z nosa. Lecialo ze mnie jak z kraniku przez jakies 5 min. Pozniej przeztalam ale wpadlam w taka hisgerie ze moj maz sie wkurzyl bo chcialam pogotowie wzywac. Kurde. Na nic sie nie zdaly jego tlumaczenia ze tez co jakis czasleki mu krew z nosa. Ze kolrga mial od wysilku co drugi dzien taki prodlblem kilka lat temi i zyje i ma sie dobrze. Fakt zaczely sie upaly i ja tez zarobiona kestem strasznie biegam, zalatwiam. Ale to byl dla mnie szok. Ostatnio mo tak leciala chyba z 7 lat temu:(( no i jako dziecko mialam czesto ale dzieciaki maja bardziej kruche te naczyniabkrwionosne. Biore rurinoscorbin i nagle tu takie cos :bezradny: sprawdzalam w necie i czesto takie incydenty sie ludziom zdarzaja, s ja oczywiscie jaka moj maz mnie zapytal jak ochlonelam dlaczego tak panikowalam to pow. Ze we wszystkich filmach w ktorych ktos xhorowal na bialaczke nagle zaczynala mu leciec krew z nosa i juz sobie zaczelam wkrecac ta wizje przez to panicznie od roku boje sie krwawienia z mosa a tu nagle niespodzianka :hide:
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 24 maja 2014, 10:20
Ellwe, ja tez bym sie pewnie stresowala tą krwią z nosa, bo mi to rzadko kiedy sie to zdarzalo (nawet w dziecinstwie), a od razu mam przed oczami te filmy - np. jak agentka Dana Scully (x-files) miala ta krew z nosa i potem sie okazalo, ze chora czy cos :)
Ale prawda jest taka, ze faktycznie to nic takiego, a jak bierzesz rutinoscorbin to chyba tym bardziej, bo on zdaje sie rozrzedza troche krew?

Kurde a macie w te upaly takie skolowanie w glowie? bo ja mam taki scisk czolowy i takie skolowanie, ze nie wiem jak bede funkcjonowac :-/ szczegolnie rano, wieczorem moze troche lepiej.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Sortuj wg