Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Kakunia 123 19 maja 2014, 20:10
Jak na razie zatoki ok ..leci co prawda jeszcze coś po gardle ale mało . Oczywiście przecież , bez bóli nie mogę zostać tak więc. bola mnie kości piszczelowe dziś , kolana, kości przedramienia , mam kłucia wszędzie baaa nawet wysypki dostałam i mam czerwoną plamkę w jamie ustnej juz zaczytuję się na temat raka w tym obszarze ...ciągle chce mi się do kibelka za potrzebą numer 2 ...i ogólnie rzygam już tymi bólami ! Za tydzień znowu do lekarza ...
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 19 maja 2014, 20:12
a ja bylam we wszystkich szpitalach jakie mi sa znane w BDG i nigdzie nie przyjmuja do akridologa ani reumatologa...... milo majac 200 dni w tyg. pracujacych i 4 reumaotlogow w 1 szpitalu. przyjmujac 20 pacjentów dziennie przez jednego czyli 80 dziennie... to daje 16 tys osob na jedna placowke :D..... a jest ich pełno... o ile z kardiologiem rozumiem ,.... to reumatologa chyba nie jestemw stanie ogarnac ? do kardio ide prywatnie, a co mi poleciacie zrobic z reumatologiem ???
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez scooby 19 maja 2014, 20:30
Księżniczka jesteś z Bydgoszczy ?

Mnie boli szczęka po prawej stronie u góry

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 19 maja 2014, 21:10
studiuje. tak.
:(
Obrazek

przez scooby 19 maja 2014, 21:20
Ja też pochodzę z Bydgoszczy :P W jakich szpitalach byłaś?

przez księżniczka 19 maja 2014, 21:24
we wszystkich..... w sorde dzownie po przychodniach.......
Obrazek

przez Fabienka 19 maja 2014, 21:27
Kakunia dobrze ze z zatokami lepiej pisalam posta wczesniej do Ciebie ale chyba nie zauwazylas:)
To prawda mi zeby zaczely sie psuc po poodxue jeden za drugim normalnie :( Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

Rzeczywidcie cieplutko u nas tez:)
Ppozdrawiam wszystkich!!

przez Adam Smith 19 maja 2014, 21:36
Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

Też mam traumę po leczeniu kanałowym. Co prawda nie było takich powikłań jak u ciebie, ale dentysta dotknął wiertłem nerwu i ból był nie do opisania :? Od tamtego czasu wpadłem chyba w dentofobie. Teraz omijam leczenia kanałowe i wole żeby mi wyrwali ząb i wstawili nowy.
Adam Smith

przez księżniczka 19 maja 2014, 21:50
Tomcio Nerwica napisał(a):
Ile sie trzeba nachodzic itp-( a teraz jeszcze trauma taka:( boje sie teraz tego bolu I zastrzykow:( Juz jestesmy po roznowie z firma I prawnikiem. Wszystko mam nadzuehe bedzie ok.

Też mam traumę po leczeniu kanałowym. Co prawda nie było takich powikłań jak u ciebie, ale dentysta dotknął wiertłem nerwu i ból był nie do opisania :? Od tamtego czasu wpadłem chyba w dentofobie. Teraz omijam leczenia kanałowe i wole żeby mi wyrwali ząb i wstawili nowy.

Tomcio.... leczenie kanałowe polega na WYCIAGNEICIU nerwu-Nerwów z zęba, więc musiał tam wrećz dłubac w nerwach zgrzytac, mnie nic nie boli, przeciez dentysci maja w zastrzykach lidokaine 2% ... a kobiety do produ dostaja 1%........ mi po tym geba na 8 h jest OUT cała.... marudzicie, to nie boli nic a nic.
Obrazek

przez scooby 19 maja 2014, 21:53
http://lomzynska.com.pl/dla-pacjentow/p ... ologiczne/ niestety, nie mam znajomego reumatologa ;( z kardiologa polecam dr Majera :) przyjmuje w Bizielu i prywatnie w Fordonie.

A miałaś już kolonoskopie? Jeśli nie, to gdzie i u kogo będziesz miała ?

przez księżniczka 19 maja 2014, 22:16
we włocławku, ale prze zproblemy z serduchem musialam przeniesc z 9. czerwca na 8 wrzesnia... bo by mi zniecuzlenia nie podali....... ale to prywatna klinika ;) z umowa na NFZ.
Obrazek

przez Fabienka 19 maja 2014, 23:16
Ja mialam wlasnie zeba do kanalowego wypadla mi plomba poszlam bol byl okropny a ten zapytal mnie tylko jak czesto boli wszystko powiedzialam I zacxal wiercic w tym bolacym zebie bez znieczylenia jak zapytalam czy dostane bo boli strasznie to przerwal I powuedzial ze jak chce to moge wyjsc...Wiec ksuezniczko rozne sa sytuacje..I jak ktos nie musi to nie marudzi:)
Tomcio tez teraz strasznie sue boje kanalowego mam nadxieje ze Juz nigdy nie bede musiala:(
Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

przez Adam Smith 19 maja 2014, 23:22
księżniczka, ale naprawdę mnie niesamowicie bolało, a byłem po 2 znieczuleniach :D Pani dentystka mówiła, że zachowuje sie jak dziecko, co było zgodnę z prawdą, bo byłem bliski płaczu :P

Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

Miałem kiedyś ten lęk. Zawsze się bałem nowych potraw, bo mogło tam być coś czego nigdy wcześniej nie jadłem i dostałbym uczulenia. To samo było z lekami :)
Adam Smith

przez lony 20 maja 2014, 00:11
Fabienka napisał(a):Mieliscie kiedys faze ze umrzecie przez wstrzas anafilaktyczny??:) ja ostatnio cos mam hyhyhy:)

Ja mam ostatnio non stop. Boję się, że mnie użądli pszczoła/szerszeń i dostanę. I tak dzień w dzień.

Teraz to ogólnie boję się, że zachoruję na zapalenie opon mózgowych. Teraz np. boli mnie głowa i już zaczynam chodzić po ścianach.
Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią.

Sortuj wg