Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 18 maja 2014, 20:00
księżniczka, mnie dziś się jedno kolano "popsuło" ;)
Z terminem do reumatologa może nie będzie tak źle, ja na pierwszą wizytę czekałam ok.2,3 miesięcy, więc nie najgorzej <wiem, jak to brzmi :roll: >.

Co do wody utlenionej jeszcze - Ivan Nieumywakin w swojej książce twierdzi, że ostatecznie można użyć tej zwykłej <"apteczkowej">. No ale nawet jeśli tak - to i tak lepiej poszukać tej spożywczej ;)

ps. I nie martw się na zapas tym czynnikiem reumatoidalnym, bo prawdopodobnie masz go w normie;)

przez scooby 18 maja 2014, 20:26
O co chodzi z tą grzybicą ogólnoustorjową? Czy można ją jakoś zdiagnozować? Jak ją leczyć? Bp czytając objawy oczywiście (jak zwykle) wszystko pasuje idealnie ;P

przez Lisa_ 18 maja 2014, 20:30
Już nie mam siły do tego przeziębienia... Mimo antybiotyku i leków, ciągle czuję się źle... A jutro muszę iść na zajęcia... Jak iść, skoro mam ciągle stan podgorączkowy i jestem cała zasmarkana... -,-
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez marta80 18 maja 2014, 20:39
boberator stluszona waroba wyszla mi na usg....a pare razy robilam;)mam tzw.niealkoholowe stluszczenie bo jest tez alkoholowe...
ostropest plamisty jadlam ponad rok szalu nie bylo...
jak chcesz przesle ci detox na oczyszczanie watroby??..mam go od dietetyczki

ksiezniczkabol nog mam dziwny nie potrafie go opisac...sa jakies niespokojne....a bola mnie tez kosci rak...dloni..
a ty te bole masz od dawna??

przez księżniczka 18 maja 2014, 20:40
scooby napisał(a):O co chodzi z tą grzybicą ogólnoustorjową? Czy można ją jakoś zdiagnozować? Jak ją leczyć? Bp czytając objawy oczywiście (jak zwykle) wszystko pasuje idealnie ;P

scooby, to co wypisuja w necie, to sa pierdoly totalne, pisane przez samozwanczych druidow, mi we flakach jezdzi nonstop. szczeiglnie jak sie klade na lewy bok. albo leze na wznak. ktos z nas nie ma czasem ciesnienia za uszami z tylu glowy jak my chodzimy obsrani codziennie i w nerwach ?
BA! czytalam anwet ze syfy na ryju to tez od candidy.
No i piekny test ze szklana na sam koniec........ taa napluc do szklanki, zaraz po snie, gdzie spimy z otwarta gemba i leci nam do niej caly syf, no gratuluje jak komuś nic nie splynie na dol.
Jak masz grzybice ogonoustrojowa, to wygladas zjakbys przez 3 miechy z szafy nie wychodzila i masz temp!!! CIALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAJWAZNIEJSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponizej 36 stopni. ( i to nie ze masz cale zycie tak, tylo mialas 36.6 a od paru miechow 35.)

-- 18 maja 2014, 19:41 --

Marta 80, rok ponad juz :) nogi nawet dopplera mialam, od paru miechow mam reke .... wydaje mi sie ze to garb od siedzenia na tym forum :D i fejsie :D
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Adam Smith 18 maja 2014, 21:00
możliwe, że mam tego grzyba ogólnoustrojowego :? Mam sporo objawów np temperatura ciała poniżej 36 ( ostatnio mierzyłem to miałem 35,4), zapalenie spojówek, sucha cera i wiele innych. Robiłem badania na krew i mocz, ale żadnych batkerii nie wykryto. Możliwe, że takie testy mogły nie wykryć grzyba ? trzeba jakiś specjalny test zrobić ?
Adam Smith

przez nervuska81 18 maja 2014, 21:05
A ja sie dzis znowu podłamałam bo te moje drgania zajmuja coraz wieksza czesc twarzy kolo oka, jest coraz gorzej :( i jakies mrowienia na policzku, masakra, juz nie daje rady :(

przez boberator 18 maja 2014, 21:27
marta80, chętnie, podrzuć :)

a co do obniżonej temperatury ciała - nie przybierajcie sobie za bardzo do głowy! Kiedy ja mierzyłem termometrem elektronicznym - miałem około 35,4 stopnia zwykle i byłem przerażony, bo grzybica itp. Wyczytałem, że takie termometry są obarczone sporym błędem pomiaru i żeby mierzyć TYLKO I ZAWSZE rtęciowym i co równie ważne - nie krócej, niż 6 minut. Odkąd się do tego stosuję nie miałem niższego wyniku, niż 36,4 :)

przez marta80 18 maja 2014, 21:29
ksiezniczka rok...umm to sporo...a nie myslisz ze to na tle nerwowym?bo gdzies dzis czytlam o bolach rak i nog w nerwicy..ze az ludzi wykrzywia i chodzic nie moga((:

nervuska81moja rowiesniczko zreszta;)))pociesze cie,,,bo ja mrownienia policzka mam od wrzesnia...teraz dzieki BOgu ustaly cos...a tomograf i rezonans za mna;)

przez nervuska81 18 maja 2014, 21:46
dzieki Marta :) co za paskudztwo sie do mnie przyplatalo, a bylam taka zdrowa jeszcze rok temu, a teraz wszystko sie sypie. starosc nie radosc...

-- 18 maja 2014, 21:49 --

ale takiego objawu jak ja z tym drgajacym okiem nikt nie ma, nikt mnie chyba nie przebije w dziwnosci dolegliwosci ;)

przez księżniczka 18 maja 2014, 21:54
marta :) tylko ze ja ciagle z garbem siedze i ciagle przy kompie :D moglo mi rozpier..... plecy xD
Obrazek

przez marta80 18 maja 2014, 22:16
nervuska mi oko dra czasami...ale za to od 9mcy przed lewym okiem mam jakas czarna plamke ktora lata i mnie wkurza(;

ksiezniczkaja tez sie garbie,,,i siedze na kompie...a wlasciwie leze na nim,,,moze jest ucisk na jakis nerw i dlatego te historie z dretwieniami....

przez księżniczka 18 maja 2014, 22:17
pewnie taaak :(((... ale przy guzie kregołupa tez takie sa objawy :(!!!
Obrazek

przez *Wiola* 18 maja 2014, 22:31
marta80 napisał(a):boberator stluszona waroba wyszla mi na usg....a pare razy robilam;)mam tzw.niealkoholowe stluszczenie bo jest tez alkoholowe...
ostropest plamisty jadlam ponad rok szalu nie bylo...
jak chcesz przesle ci detox na oczyszczanie watroby??..mam go od dietetyczki

Ty masz powazne schorzenie , więc nie dziwię sie , że ostropest mógł nie pomóc, . Ja go wypróbowalam na sobie, biorę duże dawki antybiotyków od roku i po wprowadzeniu ostropestu wyniki wracały do normy , ale nie miałam jakichś wielkich odchyleń,.
Moderator

Sortuj wg