Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez psychidae 15 maja 2014, 09:05
więc to może ostatni dzwonek jeśli chcesz mieć dzidziusia

kup sobie laskę - na niej będziesz mogła się oprzeć, a poza tym nikt nie potraktuje Cię jak pijanej - musisz pokonywać swoje lęki

pomyśl o psychoterapii
psychidae

przez marta80 15 maja 2014, 10:21
evvelinka wiem ze kazdy chce ci dobrze doradziz ale tak naprawde sama musisz sie z tym uporac...ja kochana mam PCOS i jeden jajowod zablokowany...a mimo tego zaszlam w ciaze i urodzilam duzego zdrowegp synka....wiec pcos i jeden jajowod to nie problem....
glowa do gory kochana

przez nervuska81 15 maja 2014, 11:32
evvelinka, ja jestem nowa na forum i nie sledzilam twoich wszystkich postow, ale przykro mi z powodu Twojego stanu. Twoi bliscy sa napewno po prostu zmeczeni, ale to nie znaczy ze im na tobie nie zalezy. Moi bliscy tez sa zmeczeni moim wymyslaniem chorob, opierniczaja mnie a czasem nawet smieja sie ze mnie. ja wiem ze ty jestes chora naprawde, i wiem ze jest ci ciezko, ale dopoki nie zmiensz choc troche podejscia nic nie zmieni sie na lepsze. ty sama musisz podjac taka decyzje, ze chcesz zmian na lepsze i w tym trwac uparcie. Gdy twoi bliscy zobacza ze jest w tobie jakas zmiana, napewno zaczna Cie traktować powazniej. Ja tez sie boje wychodzic z domu, i boje sie w nim zostawac sama, a zostaje cale dnie, boje sie ze guz (ktorego niewiem czy mam) mi peknie w glowie... masakra znam ten strach i Cie rozumiem. Wiem, dziwnie tak doradzac jak sie samemu w takiej sytuacji nie jest, ale ja tez jestem w kiepskiej i chcialam napisac cos od siebie co moze cię choc troszkę pokrzepi.

Trzymaj sie i trzymam kciuki zeby bylo lepiej!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez myszka1984 15 maja 2014, 16:32
chłopak 22 lata - chłoniak :( z sąsiedniej wioski :why:

przez psychidae 15 maja 2014, 16:52
myszka1984 napisał(a):chłopak 22 lata - chłoniak :( z sąsiedniej wioski :why:

umarł?
psychidae

przez myszka1984 15 maja 2014, 16:56
jeszcze nie, teraz zbiera 300 tysięcy na jakiś lek (jako już ostatnia deska ratunku) nierefundowany oczywiście :(

przez scooby 15 maja 2014, 19:33
evvelinka ile masz lat ?
Leczony wysoki testosteron i wyrównana tarczyca - jest możliwość zajścia w ciążę.
Gorzej z tym jajnikiem.
Zastanawia mnie za endometrioza - jak została u Ciebie wykryta? Jak wykrywa się te 'zrosty' ??
Czy USG transwaginalne może wskazać na endometriozę?

przez Fabienka 15 maja 2014, 20:01
Hey wszystkim
No z tymi lekami jest w Polsce po prostu jakaś katastrofa...w ogóle się nie będę wypowiadać o polskim systemie zdrowia bo ataku jeszcze dostane...:)
Szkoda chłopaka:( oby wyzdrowial!
Jutro dla mnir ważny dzień i się bardzo denerwuje:( mam iść na ten zabieg dwa zeby do usunięcia po zskazeniu.lecz dzis zaczęły mi się te dni:( nie wiem czy mi lekarz wyrwie:( podobno krwotoku można dostać:( a ja się zamarywiam jak wytrzymam te kilka dni jeszcze z bólem:( już,dwa tyg boli:( Boże już mam dość:( jeszcze na złość jakąś afte mam na ustach id malej załapałam:(pomóżcie się uspokoić proszę bo zwarouje chyba:(

przez Prakseda 15 maja 2014, 20:48
A ja się zastanawiam, czy chorując na boreliozę można mieć dzieci - oczywiście pod względem biologicznym jak najbardziej tak, ale czy istnieje ryzyko <i jakie> przeniesienia choroby na potomka? :roll: Pytałam nawet kiedyś o to swojego gina - odpowiedział raczej nie... raczej :roll:
Zresztą - z moim ciągłym stanem podgorączkowym, to chyba nie bardzo. Kij wie, co tam w organizmie się dzieje, że ciągłe boje toczy :roll:

przez evvelinka 15 maja 2014, 20:58
scooby napisał(a):evvelinka ile masz lat ?
Leczony wysoki testosteron i wyrównana tarczyca - jest możliwość zajścia w ciążę.
Gorzej z tym jajnikiem.
Zastanawia mnie za endometrioza - jak została u Ciebie wykryta? Jak wykrywa się te 'zrosty' ??
Czy USG transwaginalne może wskazać na endometriozę?

Tak, że bolał mnie brzuch po prawej stronie. Poszłam do gina i kazałam sobie zrobić usg. Wyszły ogromne torbiele na obu jajnikach. Nastraszyli mnie nowotworem, wylądowałam w centrum onkologii, gdzie profesor powiedział mi jeszcze przed operacją, że to klasyczna endometrioza. Tak więc moim zdaniem dobry specjalista od razu to wykryje.
Co do zrostów je się po prostu czuje. Czasem coś potrafi tak dziwnie zakłuć, zaboleć, czuć to najczęściej przy wypróżnianiu.
Lat mam 29.

marta80 dzięki za pocieszenie, ale wydaję mi się, że z ostatnim stadium endo może być trudniej niż przy pco.

nervuska91 masz rację. Dziś już miałam lepszy dzień. Po prostu miewam chwile załamania i wtedy wszystkich dookoła dołuję, a potrafię skutecznie.

psychidae nie jestem w stanie teraz myśleć o dziecku. Cała jestem chora, zanieczyszczona i źle się czuję. Laski nie kupię, bo tego, że jestem chora się wstydzę już i tak wystarczająco, nie pokazałabym nikomu tego gdybym na prawdę nie była do tego zmuszona.

przez nervuska81 15 maja 2014, 21:07
Jutro mam rezonans, mega sie boję. Nie wiecie moze czy przy rezonansie głowy wkładają sama głowę do tej tuby? Mam klaustrofobię i niewiem jak dam radę.

przez Prakseda 15 maja 2014, 21:18
nervuska81, miałam nie tak dawno temu rezonans głowy, ale ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie :? Przykryli mnie kocykiem, zamknęłam oczka, prawie zasnęłam i nawet nie zarejestrowałam w pamięci, jak to dokładnie wyglądało :roll: W każdym bądź razie w czasie badania dadzą Ci gruszkę do ręki, byś w razie czego ich zaalarmowała, także nie martw się na zapas ;)

przez nervuska81 15 maja 2014, 21:42
dzięki Prakseda :) troche mnie pocieszylas. Gorsze bedzie czekanie na wyniki i ten strach...

przez Prakseda 15 maja 2014, 21:44
A po jakim czasie będziesz miała wyniki?

Sortuj wg