Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nervuska81 14 maja 2014, 11:28
Jeszcze nie byłam u psychiatry ale zamierzam bo zdałam sbie sprawe ze moj stan nie jest dobry. Nerwicę mam odkad pamiętam ale nasilila sie razem z hipochondria jak zachorowalam na tarczyce i od tego czasu sobie nie radze. Najpierw rezonans, jesli nic nie wykaze, psychiatra. Tylko ze ja po tych objawach ktore mam jestem przekonana ze wlasnie wykaze. Oby to byla tylko moja shiza.

przez psychidae 14 maja 2014, 11:36
Ok, myślę, że może Ci bardzo pomóc, a psychoterapia walczyć z lękiem
Ciężko żyć czując ciągle lęk i tak naprawdę bać się żyć
Do psychiatry trzeba poczekać ok miesiąca, więc myślę że warto dzisiaj się umówić, zawsze można odwołać wizytę
Pozdrawiam
psychidae

przez nervuska81 14 maja 2014, 11:57
psychidae dzięki za rady, napewno skorzystam. W ogóle dziękuje wam dziewczyny za rady i opinie, gdyby nie one pewnie shizowałabym się jeszcze bardziej.

bezsilna, z tym Twoim językiem to nie jest czasem tak że im bardziej o nim myslisz tym wydaje sie większy i bardziej napuchnięty? gdzies tam dziewczyny opisywały że wrażenie duszenia się swoim językiem to objaw nerwicy, ja sie nie znam bo akurat takiego objawu nie mam, ale taka mysl mi przyszła do głowy. ja wiem że cos tam masz na tym języku napewno, ale może wrazenie to zostaje spotegowane przez umysl?

-- 14 maja 2014, 12:02 --

aha, sluchajcie a ktoras moze spotkała się z takim objawem jak niebieskawe białka w oczach? niewiem od kiedy to mam ale wydaje mi się ze odkad zachorowałam na tarczycę, choc nie jestem pewna. Zastanawiajace jest to że moja córka tez tak ma, ale inni z rodziny czy znajomych już nie, i oczywiście znów doszukiwanie się niewiadomo czego, znowu shiza, ale pytam bo na necie nie znalazłam na ten temat informacji, i myslałam ze mi to minie, ale mam tak caly czas wiec to tez trzeba rozkminic, co to za dziwactwo znowu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 14 maja 2014, 12:12
nervuska81 napisał(a):psychidae dzięki za rady, napewno skorzystam. W ogóle dziękuje wam dziewczyny za rady i opinie, gdyby nie one pewnie shizowałabym się jeszcze bardziej.

bezsilna, z tym Twoim językiem to nie jest czasem tak że im bardziej o nim myslisz tym wydaje sie większy i bardziej napuchnięty? gdzies tam dziewczyny opisywały że wrażenie duszenia się swoim językiem to objaw nerwicy, ja sie nie znam bo akurat takiego objawu nie mam, ale taka mysl mi przyszła do głowy. ja wiem że cos tam masz na tym języku napewno, ale może wrazenie to zostaje spotegowane przez umysl?

-- 14 maja 2014, 12:02 --

aha, sluchajcie a ktoras moze spotkała się z takim objawem jak niebieskawe białka w oczach? niewiem od kiedy to mam ale wydaje mi się ze odkad zachorowałam na tarczycę, choc nie jestem pewna. Zastanawiajace jest to że moja córka tez tak ma, ale inni z rodziny czy znajomych już nie, i oczywiście znów doszukiwanie się niewiadomo czego, znowu shiza, ale pytam bo na necie nie znalazłam na ten temat informacji, i myslałam ze mi to minie, ale mam tak caly czas wiec to tez trzeba rozkminic, co to za dziwactwo znowu.

dziękuję za odp
wlasnie to schiza nie jest on jest strasznie spuchnięty tak ze jest zarówno gruby jak i szeroki
jak balon wyglada i strasznie zeby sie odciskaja no i jest ciagle obłożony nalotem
w marcu byl caLY BIAly bo byla candida a teraz jest zolty bardziej ale candidy juz w gardle niby nie ma
za to jest glista dlatego sie zastanawiam czy ten jezyk to bardziej efekt ropnych migdalkow(ze bakterie tez jezyk atakuja) czy jednak tych toksyn od glistnicy :(
bo wyglada strasznie

przez nervuska81 14 maja 2014, 12:21
Z tym zoltym nalotem to byc moze cos w tym jest ze to od glisty, bo moja cora jak miala te nawracajace glistnice to tez miala zolty, wrecz pomaranczowy jezyk i nie chcialo to zejsc. Glisty juz dawno nie ma, ale czasem miewa jeszcze leciutko zolty jezyk, tyle ze jej przechodzi chyba po tym lisciu oliwnym ktory bierze.

przez scooby 14 maja 2014, 12:34
nervuska81 ja też gryłam poliki od środka, mam nawet blizny takie białe - niestety kiedyś byłam u laryngologa i ona mi powiedziała, że nie mam gryźć, bo ciągłe podrażnianie może doprowadzić do nowotworu. I nie ona jedna tam mówiła - moja mama też miała ten nawyk i również inna Pani doktor (LARYNGOLOG I FONIATRA) mówiła, że nie ma tak robić, bo może się to źle skończyć. Od tego czasu przestałam przygryzać :) Teraz ściskam szczękę ;/ Staram się z tym walczyć i to opanowywać.

A ja mam taki biały język dosyć często, lekko białawy.

przez nervuska81 14 maja 2014, 12:42
scooby a do jakiego nowotworu moze to doprowadzic? teraz to mnie przestraszylas bo ja odkad pamietam tak przygryzam te skorki.

bezsilna ja mialam kiedys taki plyn do plukania gardla i jamy ustnej Glimbax, jak mialam angine ropna i jakies swinstwo na podniebieniu i wylam z bolu gardla i jamy ustnej to mi bardzo pomogl, gdyby nie ten plyn to bym sie meczyla o wiele dluzej.

przez bezsilna_22 14 maja 2014, 12:46
nervuska81 napisał(a):scooby a do jakiego nowotworu moze to doprowadzic? teraz to mnie przestraszylas bo ja odkad pamietam tak przygryzam te skorki.

bezsilna ja mialam kiedys taki plyn do plukania gardla i jamy ustnej Glimbax, jak mialam angine ropna i jakies swinstwo na podniebieniu i wylam z bolu gardla i jamy ustnej to mi bardzo pomogl, gdyby nie ten plyn to bym sie meczyla o wiele dluzej.

dzięki bede musiala cos pomyslec tylko ze ja juz tyle leków biorę i brałam i tyle naturalnych sposobów ziół itd
specjalne jedzenie pełno witamin a to cholerstwo za nic w świecie nie chce wyjsc :(
zatruwa mnie cala czasem nawet krwią plułam bo glista tez płuca atakuje
ale ból gardla ciagle jest tylko ze ta ropa na migdalach to laryngolog stwierdzil przewlekly stan zapalny juz bakteryjny
a ten język to nie wiem wlasnie czy od tych migdalow czy jednak od jelit zatrutych glista:(
po prostu ostatnio nawet jak poszlam do kosciola (po kilku miesiacach bez ) i nawet do spowiedzi!
to jak ksiAdz dawal oplatek to sie wstydzilam
bo ten jezyk ciagle wielki i zoltobialy
oblecha:(
fuj

przez psychidae 14 maja 2014, 13:58
Szukałam w necie - powiększenie języka może wystąpić w akromegalii i niedoczynności tarczycy

Tylko niebieskie czy coś jeszcze ma?
psychidae

przez nervuska81 14 maja 2014, 14:03
Ale w sensie ze w oczach? Tylko niebieskawe bialka mamy zadnych jakichs plamek itp nie.

przez psychidae 14 maja 2014, 14:16
to wyluzuj ;-)
psychidae

przez nervuska81 14 maja 2014, 14:20
No to super ze to nic powaznego. Oj jak ja bym chciala wyluzowac ze wszystkimi shizkami :)

przez Lisa_ 14 maja 2014, 15:37
Dzisiaj umieram, nie wiem na co, ale głowa tak boli, że to na pewno coś poważnego :mrgreen:
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez Miro 14 maja 2014, 15:46
Co tam? :D
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Sortuj wg