Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 12 maja 2014, 19:35
A ja do$talam jazdy ze $ie nie wybudze po narkozie takiej na 20 min do kolono$kopii hahah
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez Jaghoda 12 maja 2014, 19:39
księżniczka napisał(a):A ja do$talam jazdy ze $ie nie wybudze po narkozie takiej na 20 min do kolono$kopii hahah

To jest powód dla którego nie ide na poprawkę przegrody nosowej chociaz powinnam ;/ juz ze 3 razy miałam narkoze i nic a teraz - jak pomysle ze narkoza a jeszcze ze tysiac badan przed narkoza. A nie daj boze znów bedzie trzeba robic do operacji test hiv.. masakra;)

przez księżniczka 12 maja 2014, 19:42
lol mi powiedzieli ze pare dni przed mam przyj$c z uzupelniona ankietka , a jaka miala$ narkoze ? ta z rurka czy tą w za$trzyku ? ja bede miala tylko ta w za$trzyku.... a mam $tracha :(
Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez psychidae 12 maja 2014, 19:47
jaka operacja?
psychidae

przez Jaghoda 12 maja 2014, 19:51
Miałam za każdym razem taka z wenflonem + maseczką na twarz. I to błyskawicznie działa, jak się położysz nie minie chwila i się budzisz.
Moja mama miała to badanie co Ty i tez w tej narkozie i przeżyła, tez nerwicowa.

przez nervuska81 12 maja 2014, 19:58
Jaghoda, z tych chorób które do tej pory niby miałam, nie potwierdziła się zadna. Ale w głowie hipohondryka zawsze jest takie zdanie "ale tym razem napewno sie nie mylę i mam tego raka guza czy Bóg wie co jeszcze".

przez księżniczka 12 maja 2014, 19:59
psychidae napisał(a):jaka operacja?

Zabieg :) Kolonoskopia :))

Jaghoda, a mialas krótkie te operacjke czy dlugie?
Obrazek

przez Jaghoda 12 maja 2014, 20:06
nervuska81 napisał(a):Ale w głowie hipohondryka zawsze jest takie zdanie "ale tym razem napewno sie nie mylę i mam tego raka guza czy Bóg wie co jeszcze".

Wiem, sama to mam. I za każdym razem jest: teraz to na poważnie.
A zapomniałabym że miałam też raka skóry i pousuwałam sobie niemal wszystko z ciała co podejrzane na własne żądanie. I też umierałam i jechałam na hydro jak czekałam na histopatologie.. I nic nie było. Tzn było co zwykle - chora głowa.

A operacje miałam długie - 2-3h. Migdałki i 2x ten nos bo krzywa przegroda po wypadku.

przez nervuska81 12 maja 2014, 20:14
łooo maaaatko z tym usuwaniem to rzeczywiscie masakra, ale moze to i dobrze teraz przynajmniej nie ma ryzyka :)

przez Jaghoda 12 maja 2014, 20:20
wiesz co - nie do konca:)

pousuwałam i za jakis czas poszłam do lekarza medycyny estetycznej kiedystam przy okazji i ten mi w luznej rozmowie powiedział ze w sumie te czerniaki powstac mogą zupełnie nie ze znamiona tylko z czegos co nie ma koloru i wyglada jak krostka.. albo w ogole w oku sie rozwijaja.
no i całe usuwanie i spokój poszło w ...

wiem ze to jest z wielu stron straszne ale ja po prostu czasem sama sie juz z siebie i ze swoich wkretów smieje.

przez nervuska81 12 maja 2014, 20:29
ja tez sie wiele razy sama z siebie smiałam, ale nie tym razem, juz mi nie jest tak do smiechu. W ogóle to fajnie ze trafiłam na to forum bo wy mnie dziewczyny rozumiecie, czego nie moge powiedziec o moich znajomych i rodzinie. moi bliscy uwazaja ze juz całkiem mi sie po...ło w głowie i nie wierza w zadne mohe choroby ani tez objawy.

przez Jaghoda 12 maja 2014, 20:38
ja to sie juz nawet wstydze mówic bliskim o tym co mi jest.
jak mi mówia ze to na pewno nic, to nie wierze i tak - a jak ktos mi powie ze 'moze idz do lekarza' to mam panike x100.

przez nervuska81 12 maja 2014, 20:47
A ja własnie gadam wszystkim i wszyscy maja mnie juz dość i kazdy mi powtarza ze po badaniach bedzie wiadomo a ja mam potrzebe pogadania o tym, ale oni juz nie chca i wcale się nie dziwię bo ile mozna. Ostatnio robiłam cytologie, a poniewaz dawno jej nie robiłam to byłam pewna ze mam juz raka szyjki macicy, i jak odbierałam ten wynik i podpisywałam dokumenty w rejestracji, to mi sie tak ręka trzęsła ze nie potrafiłam nawet sie podpisac, babka z rejestracji patrzyła na mnie jak na UFO hehe, a wynik czytałam chyba ze 20 razy bo nie wierzyłam ze wszystko jest ok. Pewnie się ladnie ze mnie kobitka usmiala :)

przez bezsilna_22 12 maja 2014, 21:09
hej dziewczyny ja tez choruje/chorowalam na hipo ale teraz niestety mam duzo chorob i tez sobie wkrecam najgorsze:
jesli chodzi o zdiagnozowane to mam: osteoporoza zaawansowana (wynik przebytej ponad 5letniej anoreksji) do tego brak miesni slaby kregoslup poprzestawiane kregi uciski na nerwy koszmar!!!
do tego choroba pasozytnica (zdiagnozowana!!! :( ) juz po kuracji za 2 tyg badanie i pewnie znowu kuracja bo watpie ze wytępiłam to cholerstwo tragedia
do tego ropne przewlekle zapalenie migdalkow (ropa na migdalach niesmak w jezyku sluz w buzi) - byc moze bedzie trzeba usuwac je (od stycznia koszma trwa)
no i stan zapalny w narzadach rodnych (pieczenie sikanie co 5 min i inne) a do tego dziwne zmiany na zewnatrz (bralam mnostwo lekow i gowno pomogly w srode ide do nowej ginekolog)
no i jezyk spuchniety caly w nalocie ze sluzem jezyk jak balon nie wiem co jest
od migdalkow to moze byc?
w miedzyczasie mialam w gardle gronkowca i grzybice :( teaz juz niby nie ma

tyle tego bolu i tych "syfow" wszystkich ze ciagle mam mysli samobojcze
poradzcie cos!!!!
ja ciagle mysle ze to juz nieuleczalne wszystko!!!!!
ból i te dolegliwosci mnie za bijaja!
jak wyjsc do ludzi z takim gardlem i jezykiem jak isc na randke jak ani sie pocalowac nie mozna ani nic :D
:(

Sortuj wg