Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez księżniczka 11 maja 2014, 14:51
wylewam moj bol dupy i pocie$zam $ie ze nie je$tem $ama xD.
z Rozjeb*** mozgiem czeba radzić $e $amemu xD
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez TylkoSteki 11 maja 2014, 15:47
najgrosze jest to jak czlowiek sobie wmawia ze dostanie zawalu serca tak jak ja sobie to mowie. caly czas mam przyspieszone serce czy cos takiego, bol brzucha i kłucie w klatce piersiowej...

przez nerwa 11 maja 2014, 16:22
TylkoSteki, no niestety, tak to wlasnie dziala wszystko :-/ ja mialam problemy z przyspieszonym pulsem caly czas, jak sie na tym skupialam. A jak zaczelam czytac o tym, to w szpitalu wyladowalam, bo nie chcial mi w ogole spasc :)
A potem jak jakos sie ogarnelam i juz nie skupialam w ogole i nie myslalam o sercu, to zawsze jak mierzylam puls to spoko, niski i zadnych problemow.
Takze najwazniejsze - nie wkrecac sie w takie myslenie, bo od tego wszystko sie nakreca :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kakunia 123 11 maja 2014, 17:15
Kiedyś miałam gorsze problemy z zębami ...i oprócz bólu owego zęba nic mi nie było......szczerze wątpię że to zęby najpierw boli mnie głowa u góry potem zaczynają zęby i spływa wydzielina non stop;/;/;/;/ Dziś już umieram dosłownie ;/ W marcu trafiło mnie choróbsko na które dano mi tylko paracetamol od tetgo się zaczeło widocznie nie doleczyłam no bo jak można samym paracetamolem się doleczyć ? Choć obstawiam też jakiegoś gównianego grzyba bądź gronkowca bo nigdy nie wiadomo
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 11 maja 2014, 18:09
oj dziewczyno zdziwiłabyś się jakie mogą być powikłania próchnicy - przecież to są ogniska bakterii, a ząb, który jest do wyrwania jest bombą pełną bakterii

jeżeli bolą Cię zęby to do dentysty, a potem do laryngologa i zastanowić się nad zapaleniem zatok, ale i tak laryngolog może chcieć konsultację stomatologiczną (na zatoki mogło pójść od zęba)

pierwsza lepsza stronka o próchnicy:
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/z ... 35975.html

pozdrawiam
psychidae

przez księżniczka 11 maja 2014, 18:18
Kakunia przy grzybie je$t obnizona temp. ciala :P np 35.5 :P
Obrazek

przez Kakunia 123 11 maja 2014, 19:26
No moja tem ciała to od 34,5, do 36....przeważnie mam 35 stopni ;/;/ i tak trwa to już jakiś czas . NIe twierdzę , że od zęba nie ..ale na początku miałam grypę i chore zatoki a teraz zdycham ;/ nie wiem czy w szpitalu się dziś nie znajdę ból karku i całej głowy ...ryczę już cały dzień....ropy coraz więcej :(
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 11 maja 2014, 20:04
Jedno nie wyklucza drugiego, spływa po tylnej ścianie gardła? Brzydko pachnie?
Masz coś przeciwbólowego w domu? Nie panikuj
psychidae

przez Kakunia 123 11 maja 2014, 20:44
Jeśli chodzi o zapach to w buzi mam brzydki i taki posmak ;/ rano biało w całej buzi i ten ból głowy jest tutaj straszny jak to zaczyna spływać to czuję jakby mnie ktoś normalnie kijem w tył głowy walił albo wielkie szpile wbijał tragedia jakaś ogólnie cała głowa boli strasznie ;/ mam przeciwbólowe ale szczerze nie pomaga .... jedynie temp nie mam na razie ....nowe węzły mi wyszły a tamte które znikły znowu są i OMG jak one dopiero bolą ;/ Jakby mi ktoś wbijał szpile w te węzły ...światło mnie drżani i jak ktoś coś głośniej powie mam ochotę przywalić...a tu dziecko cały czas biega i wariuje ...boję się, że to coś poważniejszego , nigdy opon mózgowych chorych nie miałam więc nie wiem ale skoro brak gorączki to chyba nie to jednak ;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez psychidae 11 maja 2014, 20:58
Bolesne węzły chłonne to węzły infekcyjne
Idź do laryngologa, bo coś to pachnie przewlekłym zapaleniem zatok - on najprawdopodobniej będzie chciał konsultacje stomatologiczną
Próbowałaś jakiś ibuprom zatoki?
W zapaleniu opon mózgowych występują objawy oponowe
Pozdrawiam
psychidae

przez księżniczka 11 maja 2014, 21:01
Kakunia , przy zapaleniu opon mozgowych wy$ goraczka i glowy nie mozena $chylic ( brodą do pier$i, taki ruch je$t niemozliwy do wykonania)
Obrazek

przez Prakseda 11 maja 2014, 21:11
Kakunia 123, księżniczka, a miałyście jakąś diagnostykę obrazową tych zatok? Ja byłam w szpitalu z czymś zupełnie innym, przy standardowym badaniu lekarz obejrzał mi gardło <często wtedy miałam zapalenie migdałków i zatkany nos> i tylko na tej podstawie przy okazji zlecił tomografię zatok i proszę - 3 centymetrowa torbiel w jednej z nich.

przez księżniczka 11 maja 2014, 21:12
ja mialam zatoki badane w ze$zlym roku, przy okazji jak mi zawa$y ze $zczeki wywalilo miliard zdjec jakimi$ ma$zynami mi robili w $zpitlau bo my$leli ze mi wym$knal $ie ten $taw i nic nie bylo
Obrazek

przez Adam Smith 11 maja 2014, 21:14
No moja tem ciała to od 34,5, do 36

Ja mam taką temperaturę ciała od zawsze i normalnie się czuje. 36 przekracza, tylko przy jakiejś infekcji, a i tak największą gorączkę jaką miałem przy chorobie od kilku lat była temperatura 37,1 ;) Robiłem badania w ubiegłym roku na krew i mocz, i wyniki były dobre. Wszystko w normie. W moczu żadnych bakterii nie wykryto, więc nie wiem. Co do zatok, to też mam chore zatoki, ale bez żadnej spływającej wydzieliny. Po prostu czasem mnie trochę bolą zęby, głowa, kark i mam taki ucisk w skroniach. Ale mi to już dawno laryngolog zdiagnozował i nic z tym nie zrobiłem. W końcu jakoś daje rade z tym funkcjonować i nie mam tak codziennie. Zastanawia mnie tylko czy nie mam jakiejś bakterii. Może to jakiś gronkowiec bezobjawowy ? chyba że w badaniu na krew i mocz by go wykryto, a wyniki były ok. Mimo wszystko i tak coś żle funkcjonuje w organizmie, bo mam lekkie problemy z cerą ( jakiś mały pryszcz wyskoczy od czasu do czasu) to znaczy mam suchą cerę i jakieś pomniejsze krostki na plecach, co mnie akurat trochę wkur.wia.
Rzucam pety, przechodzę na dietę i ide się leczyć ziołami do chińskiego lekarza, bo mam zasyfiony organizm od toksyn :D tylko z tym pierwszym kierwa będzie problem :evil:
Adam Smith

Sortuj wg