Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Seeker81 07 maja 2014, 19:19
księżniczka - nie martw się, jak podobne co w tamtym roku, to na pewno muszą być Twoje :) wiem że łatwo mówić jak samemu się ma wkręty ale głowa do góry :great:

Ja sam dzisiaj po wczorajszej fazie że to białaczka, ni z tego ni z owego, po przeczytaniu jeszcze raz ulotki tego leku co biorę, wkręciłem sobie że mam zapalenie mięśnia sercowego od tej infekcji bo mnie coś gniotło w mostku dzisiaj, takie niby lekkie kłucie, ucisk jak bym miał zakwasy na mostku, ale godzinna rozmowa z moją mamą przez telefon jakoś mnie uspokoiła, wygadałem się i mi ulżyło trochę, zwłaszcza że mi powiedziała że za dzieciaka się nażarłem z karton tego biseptolu i nic mi nie było. No i ogólnie mnie pocieszyła, że niepotrzebnie sobie wkręcam, bo u mnie w rodzinie wszyscy zdrowi i mega długowieczni są, więc mam dobre geny...heh łatwo mówić hipohondrykowi :)

przez Ellwe 07 maja 2014, 19:32
Czesc robaczki.:) wieki mnie tu nie bylo;) przez nlnawal nauki i obowiazkow w nowej pracy jestem ciagle na wysokich ibrotach i nie mam czasu myslec o chorobach. Ape czasem mnie nachodzi. Ksiezniczka mi przypomniala ze od deoch tygodni mam zrobic badanie na czynnik reumatoidalny i tsh i nadanie moczu. Mam kurde caoy pakiet tych nadan od rodzinnego. Nawet morfologie. Typko ze morfologie robilam ze tak powiem z innrgo zrodla dwa tygodnie temu i nie wiem czy jest dens ja potarzac co cheila. Aeszcze mi wyjda teoche inne wyniki i bedzie znowu jazda.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez księżniczka 07 maja 2014, 20:28
$eeker..... u mnie nikt nie zyl ponizej 90 lat @.@ prabacia $Lepa juz chodzila i wogole miala 94, dziadki zyja w$zy$cy maja juz powyzej 75 kazde @.@..... tylko tato, no ale to nieudana operacja.....
No wydaje mi $ie ze to moje bo jeden czynnik zaw$ze mialam wyoki bo przedzial je$t 20-43 a ja mam 41 :))))) i po tym poznalam HGB podobna, re$zytta podobna tlyko biale krwinki z 7 na 5.50 toi chyba najwiek$za roznica...:P mocz taki $am... tylko juz bakterii nie ma :D... a bilurbiny itp i inne to $amo
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez boberator 07 maja 2014, 20:39
Ja dzisiaj cierpię na ziarnicę złośliwą, a Wy? :roll: wkręcam sobie powiększone węzły chłonne na szczęce, choć chyba w tamtym miejscu chyba nawet nie ma węzłów chłonnych, gdzie ja wyczuwam guzki, ale obmacałem szczękę mojej narzeczonej i nic takiego nie wykryłem, miałem nadzieję, że to jakiś element kości szczęki, czy coś... I znowu ciężka noc przede mną, a o czwartej trzeba wstać do pracy. Życie.

przez marta80 07 maja 2014, 20:59
Ellwe :papa: :papa: :papa:

ksiezniczkafajnie ze w domu;))czyli co??zdrowa jestes?:)i spokojniejsza,,,,?

[b]boberator
ziarnica daje wiecej objawow niz tylko powiekszone wezly..przerabialam to;)poty nocne...swedzenie..spadek masy ciala...
pewnie to jakies pozapalne zmiany...glowa do gory;)

przez boberator 07 maja 2014, 21:15
marta80, problem w tym, że wszystkie z tych objawów mnie dotyczą :?

przez Kakunia 123 07 maja 2014, 21:16
Boberator.....no prosze ja na bank mam ziarnicę;/ dwa pakiety węzłów chłonnych plus węzeł pod żuchwą na moje ponad centymetr dość twardy ...węzeł z lewej strony szyii dość spory tak ogólnie mam jakieś 14 węzłów i co??? no nic lekarz w dupie to ma a ja jakieś uderzenia gorąca mam , swędzi mnie ciało itp....USG brzucha mam normalne i morfologię z rozmazem też ale nie ufam tym badaniom ....nie wiem sama się muszę chyba zdiagnozować bo już rzygam tą niepewnością
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 07 maja 2014, 21:22
marta80, taa fajnie ze w domu ale chyba ne odycztala$ poprzendiej $torny z tymi wynikami <lol2>
Obrazek

przez boberator 07 maja 2014, 21:23
Kakunia 123, mnie lekko pociesza OB i krew w normie, ale reszta niestety do bani. A nie mam nawet kiedy iść do lekarza, bo praca i praca.

przez Kakunia 123 07 maja 2014, 21:28
Ob I crp też mam w normie i wszystko inne ładnie książkowa ..oprócz moczu i zapalenia jajnika co może tłumaczyć akurat powiększone węzły w lewej pachwinie ...a co z reszta i co ze swędzenie i poceniem...już w paranoje wpadam ...w Anglii jak krew masz dobrą to znaczy że zdrowy i koniec kropka nie wiem jak mam tu jakiekolwiek badanie wymusić ..no ale jak nie masz jakiś innych objawów tak jak ja np. to chyba nie masz się czego bać
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez księżniczka 07 maja 2014, 21:54
kakunia aco, my$li$z ze tu lepiej :D???? ja mam po lewej $tronie w$zy$tkie wiezly powiek$zone, $zyja , pachwiny i gowno :D
Obrazek

przez Prakseda 07 maja 2014, 21:57
księżniczka, a zrobili Ci w końcu te kolagenozy <p. ANA itd.> i boreliozę?

przez Kakunia 123 07 maja 2014, 22:08
Ja je wytnę za chwilę ;p sepuku na sobię zrobię i będzie ,święty spokój z tymi gówienkami !
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez khaleesi 07 maja 2014, 22:09
to, że umrę na raka jelita to wiem na pewno. Bo takiej chemii jaką mamy w zywności nie sposób inaczej umrzeć. No chyba, że zjedzą mnie moje psy które sobie jako staruszka przygarnę ze schroniska bo zawsze dobra dusza ze mnie była.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg