Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez boberator 06 maja 2014, 13:29
ksiezniczka - właśnie na szybkiego machnąłem ten test i też wyszło zakażenie ;] jutro rano zrobię sobie test ze śliną w szklance wody.

Seeker81 - pozostaje mi tylko przybić Ci piątkę i powiedzieć, że świetnie Cię rozumiem ;)

przez Seeker81 06 maja 2014, 13:35
boberator - dzięki, raz że mi ulżyło, że mogłem się choć trochę wygadać, a dwa że są ludzie którzy mają podobnie i mnie zrozumieją :)

A tak w ogóle to wyszedłem z kąpieli dosyć ciepłej i mam popękane naczynka na brzuchu... ech jak nic objaw tej pie..rniczonej białaczki :( Albo tego Biseptolu, bo jak to ja, niepotrzebnie przeczytałem ulotkę... chociaż też takie naczynka mogą być objawem chorej wątroby czy trzustki, ale to pótora miesiąca temu USG badałem to raczej by mi się tak szybko nie pogorszyło no nie? No normalnie zwariuję, a to pewnie zwykłe przeziębienie i tyle a sieję panikę kosmiczną...

przez księżniczka 06 maja 2014, 13:44
boberator, to klam$two z ta $lina :P bo to kazdy ma tak rano... nie ma bata ... ja oddycham buzia a nie no$em i zawze bede miala ciezka $Line ktora w dol opadnie.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 06 maja 2014, 13:54
Dziś chorobę kociego pazura.
jolantka

przez księżniczka 06 maja 2014, 14:56
$eeker81 co do trzu$tki moj wuja$ byl alku$em i rzygal jak popier..... w ZAPALENIU trzu$tki. i nie mogl nic je$c poza Ki$lem.... i ciagle mu $ie odpijalo taka beko-czkawka i nie ze 10 razy dziennie tylko MILIARD do$łownie i przez 3 miechy $chodl 20 kilo;/
Obrazek

przez Lisa_ 06 maja 2014, 16:06
Heh, kiedy zwykła osoba się przeziębi, przeleży dzień w łóżku, weźmie leki, odpocznie i jest okej... Ale ktoś, kto sobie wymyśla sto milionów chorób przeziębienie jest w stanie zamienić dosłownie we wszystko... Piję właśnie theraflu, bo znowu mi podskoczyło do 37,2 temperatura, więc wolę dmuchać na zimne, bo jutro znów uczelnia... Ale w głowie pełno mniej optymistycznych myśli...
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.
27.03.2014 - 17.11.2014 - escitalopram 10 mg

przez perla86 06 maja 2014, 16:53
witam
dawno tutaj nie zagladalam (mylalam,ze tak szybko nie wroci).Otoz nie cale 3 tyg temu urodziłam corke. Ciaza przebiegala po 30 tyg z małymi komplikacjami pojawiło się nadciśnienie ale sama nie wiem czy to nie stres 2,5 miesiąca w szpitalu żeby utrzymać ciaze sama mierzyłam bylook ale mimo tego brałam tabletki i je kontynuuje ale lecz schodzę z dawek. O jakiegoś czasu codziennie praktycznie cały czas czuje lekkie pieczenie w klatce i bole w mostku odczuwalne również z tyłu plecow na tej samej wysokości. Boje się czy to nie od serca sama nie wiem co czy czasem to ciśnienie nie uszkodzilo o czegos wysokie, az tak nie było lekko ponad gorne granice. Ogolnie tachykardue miałam rok temu twierdzona po ekg i ug serca tam było w porządku,ale to rok temu.Nie wiem może jaki zawa się czai czy to by wogole nie ustapilo czy choroba wiencowa :(może jakies rady?

-- 06 maja 2014, 15:59 --

Ból się nasila i na chwilke mija i znów pod żebrami też nieraz go odczuwam. :why:

przez Seeker81 06 maja 2014, 17:53
Lisa_ dokładnie tak jak mówisz, zwykła infekcja czy przeziębienie a ja od wczoraj oglądam się czy mi się siniaki nie robią, gdzie mi naczynka pękają, czy blady nie jestem, temperaturę kilkanaście razy mierzę jak głupi sam nie wiem po co, normalny człowiek przeleży leki wybierze i już, a ja się nawet leków boję bo się naczytałem że ten Biseptol to taki siaki i owaki, i już mam kilka objawów ubocznych oczywiście i schizę że sobie nim wątrobę rozwalę albo nerki, chociaż jedno i drugie mam zdrowe. :) plus te natrętne myśli o jakiś anemiuach/białaczkach/raku gardła/krtani itp. ech... a już zaczynałem się dobrze czuć psychicznie ostatnimi czasy...

księżniczka - niby wiem o tych chorobach trzustki i wątroby (bo to moje ulubione schorzenia) ale u mnie jest tak że jak na 10 objawów podpasują mi ze 3-4 to już na bank jest to, mimo że te objawy pasują do miliona innych chorób albo też i do niczego, bo jak mawia moja wyżej wspominana babcia "Jak człowieka nic nie boli, to znaczy, że już nie żyje" :)

perla86 - gratuluję córeczki, oby ci zdrowo rosła i w ogóle :) Natomiast, co do objawów to nie wiem, ja choroby serca kłucie, duszności, ścisk, pieczenie też już przerabiałem, badali mi serce ekg, usg, echo i nic nie wyszło wszystko mam zdrowe jak koń. Czasem mi wraca, głównie jak nachodzą mnie stresy i wymyślanie chorób, np. dzisiaj przy mojej białaczkowej fazie albo wątrobie rozwalonej po 2 tabletkach leku na którym napisane jest że może uszkadzać (jak zresztą na każdym) też mnie cały dzień kłuje coś i piecze w mostku, heh człowiek orkiestra jestem. Także może po porodzie się jakiś stres wyzwala i coś od tego to jest, nie znam się na tym, gdzieś słyszałem tylko czy tam czytałem.

przez Lisa_ 06 maja 2014, 18:08
Seeker81, No właśnie mi też siada białaczka znowu, bo mam siniaki na całych nogach po lekkim ucisku nawet... Masakra ;x
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.

przez księżniczka 06 maja 2014, 18:22
LI$a i $eeker81 mojemu R. kied$ biale krwinki $padly do 0, polezal tydzien w $zitlau i $amo $ie naprawilo..... i przy bialaczce to by$cie $pali 20 h na 24....
Obrazek

przez Seeker81 06 maja 2014, 18:26
Lisa_ moja narzeczona ma też dużo siniaków, słabą krzepliwość, ale ma jakoś od dziecka tak i u niej to rodzinne. Ja siniaków nie mam, gorączki jako takiej też nie, osłabienia, chudnięcia i potów... w sumie teraz jak przemyślałem sprawę to nie wiem dlaczego się wczoraj tej białaczki uczepiłem...aha już wiem miałem teoretycznie blady worek spojówkowy, plus ta dziwna infekcja gardła/zęba i sta wpadłem na ten pomysł, ale jak anrzeczona wróćiła z pracy i mi swoje worki spojówkowe pokazała miała bledsze... dzisiaj już dwóch kolegów molestowałem żeby mi worki spojówkowe pokazywali i mają takie same jak ja... najgorsze właśnie w tym wszystkim jest to że ja mam świadomosć że te wszystkie wymysły są tylko w mojej głowie, sam się nieraz z nich smieję jak mogę tak wymyślać...a jednak...wymyslam nadal, porąbane :(

przez Prakseda 06 maja 2014, 18:26
księżniczka, ten test na grzybicę na bank lipny? Bo ja im dłużej brałam antybiotyki na boreliozę, tym "wynik" miałam coraz gorszy. Potem wyszperałam w necie "przepis" na tzw. konia trojańskiego i po tej kuracji odczyn w szklance zmniejszył się o ok. 70%.

A czemu Ci tej biopsji nie zrobią?

przez Lisa_ 06 maja 2014, 18:26
księżniczka, Ja już i tak śpię po 12 godzin na dobę i ciągle chodzę zmęczona... Ale wiem, że jej nie mam. Tylko moje wkręty.
F41.0
Od 17.11.2014 bez leków.

przez Kakunia 123 06 maja 2014, 18:37
Ja też śpię po 12 godzin i jeszcze mi miało...ale białaczki chyba nie mam za dobre wyniki krwi a białaczkę jak masz to od razu we krwi to widać , znam dziewczynę ..nie lepiej napisać znałam bo niestety nie żyje nie udało się jej uratować . Zasłabła pewnego dnia i poszła zrobić morfologię po dwóch h labolatorium dzowniło , że natychmiast do szpitala ostra białaczka . Akurat tej choroby raczej nikt nie przeoczy
All we need is faith
Faith is all we nee
d

Sortuj wg