Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez lucy1979 03 maja 2014, 09:00
nerwa napisał(a):Kakunia 123, ja tez mam chyba ta niedomykalnosc, czy tam wypadanie platka - a pewnoe to to samo nawet :)

Miałaś robione EKG albo echo serca?
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez marta80 03 maja 2014, 09:56
nerwfajnie ze juz w domu na ziemi ojczystej :papa: :papa: :papa:

a ja zaczelam diete....i jade 2dnia na sokach warzywanych wiec lekko wkurw...jestem;))))no i pije eliksir aby odtluscici i oczyscic watrobe..i zamiast curcumy dalam wcz urry pomylilam sie;))ale jaja..myslam ze sie pozygam:)

przez nerwa 03 maja 2014, 09:56
lucy1979, tak, mialam wszystko kilka razy, w szpitalu tez bylam - i to wlasnie zostalo stwiedzone. Czyli WIEM, ze to mam, tylko u mnie to nazwali wypadanie płatka, i dlatego napisalam, ze "chyba" tez mam niedomykalnosc - bo wydaje mis ie, ze to moze byc to samo :)

-- 03 maja 2014, 08:57 --

marta80, ja tez chce teraz uregulowac diete, jesc regularnie i jakies sensowne rzeczy, bo tez widze, ze gorzej sie czuje np. jak glodna jestem albo malo pozywne rzeczy zjem :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hania33 03 maja 2014, 10:00
nerwa, Witam Wszystkich... nerwa, Jak tam w kraju kochana?
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez nerwa 03 maja 2014, 10:04
hania33, no dobrze, dobrze :) deszczowo tu i pada caly czas :) Ale wreszcie porzadny deszcz! a nie tak jak tam mialam, popadalo chwile, zaraz slonce, potem znow deszcz i takie nie wiaodmo co. Tu jak pada to jest przynajmniej na maksa zachmurzenie :)))
Dzisiaj sie nie wyspalam, jak zwykle w nowym miejscu, ale o dziwo, mimo krotkiego snu czuje sie w miare ok!

No i tak.. juz sie nie moge doczekac, az sie ogarne i gdzies pojade :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 03 maja 2014, 10:05
nerwa, No to super ..oby bylo Tobie juz lepiej.. :D
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez lucy1979 03 maja 2014, 10:07
[quote="nerwa"]lucy1979, tak, mialam wszystko kilka razy, w szpitalu tez bylam - i to wlasnie zostalo stwiedzone. Czyli WIEM, ze to mam, tylko u mnie to nazwali wypadanie płatka, i dlatego napisalam, ze "chyba" tez mam niedomykalnosc - bo wydaje mis ie, ze to moze byc to samo :)

To w takim razie nie można mówić w Twoim przypadku o hipochondrii.
Po prostu podchodzisz poważnie do swojej choroby, nie lekceważysz jej.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez nerwa 03 maja 2014, 10:18
lucy1979, nie no, z tym to nie mam hipochondrii :) ja z innymi rzeczami mam. I ogolnie przesadnie sie denerwuje o swoje zdrowie i ciagle sie boje, ze cos powaznego mi dolega - dlatego udzielam sie na tym watku :)
Z tym wypadaniem zastawki to ja mialam badania z 10 lat temu i w sumie nawet o tym juz nie mysle. Ale fakt faktem, moze to powodowac tez kołatania i chyba nawet lęki (z tego co kiedys czytalam - duzo osob z nerwica lękową ma to wypadanie).

przez evvelinka 03 maja 2014, 13:08
Prakseda napisał(a):evvelinka, a nie boisz się, że na rowerze również będzie Cię chwiało? Też bym pojeździła, ale nie mam na to sił :(

Co do antybiotyków - od roku nie umiem sobie odbudować flory bakteryjnej :roll: I nie wiem, czy kiedykolwiek mi się to uda :roll: Takie ilości leków to dość radykalne, a zarazem drastyczne posunięcie, aczkolwiek jakieś tam efekty przyniosło - część objawów po tych końskich dawkach zniknęła <a część niestety pozostała :( >.
Idę w przyszłym tygodniu zrobić Western Blotta - choć podobno żaden z testów dostępnych na rynku tak naprawdę nie nadaje się do monitorowania leczenia. Ładna lipa z tą borelką.

No właśnie na rowerze tego nie czuję, dlatego pomyślałam, że to dobry sposób na przemieszczanie się.

Ja po jednej kuracji mam problemy z florą, a co dopiero po czymś takim. Współczucia. A nie interesowałaś się naturalnymi metodami?

a ty nerwa już w kraju? I jak lot? Też tak przeżywałaś jak ja?

przez bezsilna_22 03 maja 2014, 16:43
ja już nie wytrzymam... po prostu nie dam rady!!!!
ledwo ślie przelykam, tak mnie boli gardlo, migdalki cale biale /cenzura/ mac zwariuje!!!!
a stopy i rece tak lodowate jakby mi ktos lodem przykladal
nog nie czuje, nie wiem co jest i ten potworny ból gardla i spcuhniety jezyk, wydzielina, ja zdechne!!!!!!!!
ciagle mysle o samobojstwie, ja juz mam dosc, pomocy :(

-- 03 maja 2014, 15:43 --

bezsilna_22 napisał(a):ja już nie wytrzymam... po prostu nie dam rady!!!!
ledwo śline przelykam, tak mnie boli gardlo, migdalki cale biale /cenzura/ mac zwariuje!!!!
a stopy i rece tak lodowate jakby mi ktos lodem przykladal
nog nie czuje, nie wiem co jest i ten potworny ból gardla i spuchniety jezyk, wydzielina, ja zdechne!!!!!!!!
ciagle mysle o samobojstwie, ja juz mam dosc, pomocy :(

przez nerwa 03 maja 2014, 19:05
evvelinka, wiesz co, bylo w sumie lepiej niz zwykle podczas lotu, bo i przed (rano) zalatwialam jeszcze sprawy na miescie, przed wyjsciem zjadlam obiad (a przewaznie nie moge nic przelknac), potem na lotnisku juz tez na luzie bez nerwow, i lot tez ok :) Moze tez dlatego, ze cieszylam sie, ze juz wracam i ogolnie mialam dosc dobry stan tego dnia.

przez Prakseda 03 maja 2014, 19:25
evvelinka napisał(a):
No właśnie na rowerze tego nie czuję, dlatego pomyślałam, że to dobry sposób na przemieszczanie się.

Ja po jednej kuracji mam problemy z florą, a co dopiero po czymś takim. Współczucia. A nie interesowałaś się naturalnymi metodami?

Interesujące, że na rowerze tego nie odczuwasz, ciekawe dlaczego. W sumie to jazda na jednośladzie wymaga więcej precyzji i skupienia się na utrzymaniu równowagi niż chód :roll: Kurczę, ja to nawet ostatnio do słupa na ulicy dobiłam :bezradny: Strach się bać co będzie dalej :lol:

Co do metod naturalnych - jestem aktualnie na ziołach "antyboreliczych".

przez Kakunia 123 04 maja 2014, 04:11
A ja teraz wróciłam z emergency ....4 bite godziny OMG ! ledwo żywa. MOje dziecko w sumie od paru dni chore ale dziś wybombiło mu coś wielkiego po uchem i spuchło ...oczywiście dowiedziałam się , że jak to w Anglii moje dziecko ma infekcję ucha, gardła i ślinianek ...jak zawsze wszystko jest infekcją . Antybiotyk dostałam ale ileż ja się przez te 4 h napatrzyłam na tym emergency , głowa mała . Teraz tylko spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććććc
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez Doctor Bloom 04 maja 2014, 10:23
Zawał, nowotwór mózgu lub białaczka, zapalenie otrzewnej, zapalenie wyrostka robaczkowego, niedoczynność tarczycy.

Za dużo programów medycznych :roll:

Sortuj wg