Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez evvelinka 29 kwi 2014, 17:11
Ja chyba już nigdy nie uwierzę, że to wszystko nerwowe. Dziś spałam może ze 2 godziny, obudziłam się z bólem pęcherza - znowu mi się przeziębił. Boli przy sikaniu. Usnęłam z termoforem między nogami, bo tylko to jakoś złagodziło ból. Do tego od kilku dni boli mnie prawe kolano. Dziś wyjątkowo. Prawie nie mogę go zginać - wtedy najbardziej boli.. tak po prawej stronie. Kiedyś miałam już podobnie i samo przeszło. Teraz znowu boli mnie brzuch. Na mieście znowu mnie chwiało. Najgorzej jak trochę postoję i zaczynam iść. Nie chce mi się żyć normalnie :( A przecież nie myślę o tym cały czas, dziś byłam zajęta projektem i nie miałam czasu na martwienie się zdrowiem.

przez nerwa 29 kwi 2014, 17:50
evvelinka, ja tez spalam kurde 30min tylko doslownie, nad ranem, i czuje sie dzisiaj jak umierajaca. Przetrwalam ten dzien tylko chyba dlatego, ze juz tak nie raz mialam, i wiem, ze jutro moze bedzie lepiej :-/
A mnie wlasnie tez jakos zaczely bolec jakby jelita cale czy cos...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 29 kwi 2014, 18:40
Ja też dzisiaj malo spalam :-( płakać mi się chcę ze przez te sztywnienia nóg na wózku skończę :-(
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez evvelinka 29 kwi 2014, 20:02
Nerwa mnie jelita bolały chyba ze 2-3 dni temu, tak w okolicy pępka.. obudziłam się nawet w nocy..
Księżniczka ja też często myślę o wózku, ale w porównaniu do tego co ostatnio przeżyłam - tej całej sprawy z jamistością i strachem, że jak mi to urośnie będę sparaliżowana od szyi w dół wózek nie jest już taki straszny. A te nogi ci sztywnieją w spoczynku czy jak chodzisz? Mi chyba całe ciało sztywnieje jak chodzę gdzieś.

przez księżniczka 29 kwi 2014, 20:28
jak chodzę to się zajebiscie czuje. jak leże to to boli, szczegolnie ze od 3 dni na maxa dbam o kreoglsup i leze na prostym na wznak i przed kompem idealnie jak trzeba i sie prosutje co chwile, sciagam lopakti buty nawet zawiązuje przyciagajac noge do siebie a nie schylajac sie......
najgorzej w nocy i rano.... jak rozchodze to już oki
Obrazek

przez Ellwe 29 kwi 2014, 20:40
Ja mam tak jak ksiezniczka. Z rana boli mnie brzuch pecherz i macica a jak rozchodze jedt ok.
Moge lazic i lazic.
Brzuch mnie boli od pol roku obok pepka tak jak was. Przynajmniej dwa razy w.tygodniu. mialam usg, kolono i wszystko ok. Teraz tylko czekam na gasteoskopie.
Cala twarz w syfach od kilku tygodni i ciagle afty jak jedna zniknie tobpojawia sue kolejna i jakies dziwne plamy na skorze jakby AZS
Odczutalam wyniki badan krwi o ktorych pisalam i oczywisci sie doszukalam ze juz od okol pol roku mam limfocyty przy gotnej granicy normy...co prawda w tej chwili odrobine zmalaly niz kilka miesiecy temu ale nadal.l sa i wezly tez powiekszone.
Juteo robie mocz TR i hormony jak mi tam nic nie wyjdzie to chyba sie przebadam na wszystkie bakterie wirusy i grzyby albo zglosze sie do dr. House`a . No chyba ze mi kros kur.. a zasponsoruje Tk wszystkiego...wzielam dzis benzo, wypilam po pracy 2 piwa a i tak myslenie mnie meczy.
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Adam Smith 29 kwi 2014, 20:42
Ból gardła, chrypa i lekki kaszel, a o dziwo nie jestem przeziębiony. Mam to od 2 tygodni, tylko że wcześniej było, tylko takie lekkie drapanie w gardle, a dziś ból przy przełykaniu. Miałem podobne objawy jesienią, ale ustąpiło po 3-4 dniach. Nie wiem co to jest. Zacząłem sie nakręcać, że to rak kratni, bo pale papierosy. Oczywiście z umiarem, bo paczka starcza mi na 3 dni, więc nie kopce nie wiadomo ile. Na razie wypilem 2 litry wody, 3 herbaty ziołowe, 2 razy dziką róże i raz bratka. Do tego jeden litr wody z tych 2 wypiłem z cytryną i witaminą c w proszku. Zrobię jeszcze jakieś inhalacje i zobacze jak będzie, ale podejrzewam, że to może być od tego przesilenia wiosennego. Ojciec miał dziś bóle mięśni, brat przespał cały dzień w robocie, a mama dostała jakiejś alergii i ma problemy z katarem. Jednak najbadziej cierpie ja, bo mam wszystkie ich objawy :D
Adam Smith

przez nerwa 29 kwi 2014, 20:42
Ja tez dzisiaj sobie wlasnie benzo strzelilam jednak, bo ile mozna... :D
ale od rana bylam wrecz umierajaca, ale potem tez stan kiepski ogolnie ale jednak, dalam rade z szefem pogadan na skype, posprzatalam troche w mieszkaniu, moze nawet do smietnika sie wybiore, jak sie sciemni :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 29 kwi 2014, 20:44
Ellwe, ja mam ciagle eozynofile 15 %......... a norma 1-5%... moja mama ostatnio miala krew a tam eozynofile 18% .... moze to jakies rodzinne xD.......
Ale ja sie teraz nie o syf w bruzhcu boje tlyko o te nogi :((((

-- 29 kwi 2014, 20:12 --

Tomcio, to rzuć te fajki :P
Obrazek

przez evvelinka 29 kwi 2014, 22:51
A ja właśnie zaczęłam czytać o spastyce nóg i to jest chyba kurde to, co mi dolega tylko nie umiałam tego nazwać. Po dłuższym chodzeniu sztywniejące, ciężkie nogi i niemoc zrobienia kroku. Czytałam też jeszcze o tej jamistości jak się ją bagatelizuje i znowu mi wróciły jazdy, zwłaszcza, że jamistość może powodować tę spastykę.

przez księżniczka 29 kwi 2014, 23:30
evv, a ile ty mas zlat ( pewnie pisalas ale ja zapominam tyle tu nas jest) no ja tez mam jazdy :( ze przetsane czuc nogi i wozke ;/
Obrazek

przez evvelinka 29 kwi 2014, 23:50
W sierpniu kończę 30 :( Fizycznie czuję się jakbym miała 50, psychicznie jak 16 tak mnie to wszystko ogłupia :)

przez elo 29 kwi 2014, 23:52
drogie bravo uroilam se ze cierpie na hipo i co tera jak to sprawdzic??????????
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Fabienka 30 kwi 2014, 00:17
Hej:)
Nerwa wspolcxuje nocy:( Marta tobie tez:)
Dziewczyny ja tez sie czuje jak stara babcia:) czasem sie z moim Juz smiejemy ze mnie:) a psychicznie I duchowo tez na 16:) z wygladu chyba tez mlodo bo mi tu mezowi piwa nie chca sprzedawac ale to na plus chyba:)
Wiecie co tak sobie uroilam ze wcziraj mialam po psiknieciu tum sprayem do nosa reakcje akwrgiczna tzn zrobilo mi sie mega slabo I goraco myskalam ze sie przewroce normalnie ze nie biore tego a powinnam bo mnie zatoki wykoncza:( I nie wiem co mam zrobic:(Nerwa to jeszcze tylko pare dni:) napusz odrazu jak sie zaaklimatyzujesz w nowym miejscu:)
Elo a co to jest hipo??

Sortuj wg