Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 27 kwi 2014, 16:21
aaaa mysallam, ze taki bol normalny :)
a moze w tym szpitalu jak bedzies to jakiego neurologia zlapiesz na korytarzu? :P Albo moze nawet sami cie wysla.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 27 kwi 2014, 16:47
myslsiz ? jak sie zapytaja co mi dolega, to pojeczec ze kolana lokcie bola a nogi dretwieja :D?
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 27 kwi 2014, 17:10
No bo jak idziesz do szpitala i chca sprawdzic co ci dolega, to robia rozne badania zeby odkryc, to mi sie wydaje, ze moze tam cie tez umowia na jakeis konsultacje neurologiczne. Jak ja bylam z tachykardia i nie wiedzieli od czego to tez a to na jakies usg, a to na cos mnie wysylali, rozne badania.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez księżniczka 27 kwi 2014, 17:19
oki :P pojęcze im :D

-- 27 kwi 2014, 17:50 --

umre napewno :(! <puace>
Obrazek

przez evvelinka 27 kwi 2014, 19:05
Mam jutro wizytę u neurochirurga. Boję się co mi powie :(

przez marta80 27 kwi 2014, 19:50
evvelinka daj znac jutro co u lekarza czekamy na wiesci:)nie martw sie....moze operacja nie bedzie konieczna....czytalas cos co ludzie pisze cierpiacy na jamistosc??

ksiezniczkoa ty ktorego do szpitala.....?

przez księżniczka 27 kwi 2014, 20:13
evv CZYMAM KCIUKI. :P
5.05 :((( ja sie szpiala nie boje tlyko ze mam straszna chorbe jakas :( jak mozna sie tak chujowo czuc i wogole.... :( smutek mam az znerwow brzucho boli :(
Obrazek

przez Prakseda 27 kwi 2014, 20:54
evvelinka, zdaj jutro relację z wizyty ;)

przez księżniczka 27 kwi 2014, 22:15
Nie bede spala dzisiaj w nocy :(
Obrazek

przez aqnieszka 27 kwi 2014, 23:30
od kilku dni coś mnie jakby uwiera/ gniecie, mam uczucie jakbym miała "coś" parę cm poniżej żeber po prawej, to coś czuję czasem przy schylaniu się/ zginaniu plus jeszcze raz na jakiś czas niezależnie od wszystkiego delikatne kłucie w tym miejscu.

No i cóż ja wieloletnia hipochondryczka, która dopiero co "wyleczyła" się z raka krtani mogłam pomyśleć... rak wątroby!
potem mi się przypomniało, jak to kilka dni przed zaczęciem się tych wszystkich objawów, wykopałam sobie szpadlem w ogródku...oczko wodne. Pierwszy raz kopałam cokolwiek szpadlem! Nadwrężyłam jakiś mięsień? Tak to sobie tłumaczę w lepszych chwilach, w gorszych oczywiście rak :?

przez Fabienka 27 kwi 2014, 23:39
Hej
Ja pier***Ole czy można mieć gorzej zjeba***y wieczór?? Już było ok..Ale nie ...Już zawroty juz schizy że pewnie rak mózgu bo ile może głowa boleć...co chwilę do łazienki ze jestem blada ze mam siniaki pod oczami jyz,szukam aparatu do ciśnienia..nie mogłam znaleźć juz sraczka mnie dopadła iu oczywiście kochane trzesawki...a na koniec zajebi@#*** y ból głowy:( nic nie pomaga wiem że to zatoki jutro mam wizytę ale oczywiście że to rak pewnie ...bo i uszy i głowa i nie mnie boli i dziwne ściskanie aż się dosłownie posralam z tego wszystkiego...
Dziewczyny trzymam bardzo kciuki za was żeby poszło dobrze wszystko...
Księżniczka posmialam się strasznie z opisu twojego:) ale szczerze współczuje bo dobrze wiem jak to jest i ja też dziś nie żadne pewnie:/
Evelinko będę czekać na wieści mimo że jestem nowa tu gorąco Ci kibicuje żebyś była zdrowa.
Nerwa haha jak stare babcie mogę spytać który jesteś rocznik?? Oczywiście jeśli nie chcesz nie było pytania:)

Aga pewnie nadwyrezylas coś..nie martw sie rak wątroby chyba się inaczej objawia:) ale powiem ci ze jak kiedyś na łóżku krzywym spałam to tak mnie bolało pod zebrani jakby w środku gdzieś ze nieraz byłam przekonana ze to co innego pewnie bo dlugo trzymało cholerstwo

przez nerwa 27 kwi 2014, 23:45
Fabienka, no ja to juz wiekowa :) 83' , wiec naprawde boje sie co to bedzie dalej :D hehhe
A sluchaj, ty od tych zatok to masz takie walnie kołowanie w glowie? Bo ja co i raz mam i tez tak mysle, ze moze to zatoki? zazwyczaj przechodzi po paru dniach. Ja dzisiaj wstalam, i z rana bylo kiepsko, ale jakos sie wzielam za robote i teraz po poludniu to juz nawet sily wiecej mialam! Co gorsza, teraz tez jakeis takie pobudzenie mam, a powinnam isc spac :-/

przez Fabienka 27 kwi 2014, 23:58
Eee młoda dziewuszka:) ja 82 rocznik:):)
Tak u mnie zaczęło się od kolowania w głowie taka nieswoja się czułam najgorzej rano głowa boli na czubku zazwyczaj i mnie w skroniach nad brwiami kolo nosa schylic się nie da rady bo mi się wydaje że mi głowa pęknie:/ do tego katar spływający po gardle ciagle i czasem aż niedobrze od tego i teraz ten ból szczęk i uszu...doprawiłam się mam nadzieję że otrzymam jutro antybiotyk bo jeśli jeszcze raz usłyszę ze paracetamol i spacer po parku mi pomoże wsadze tej babie palec do oka:)

przez marta80 28 kwi 2014, 09:39
witajcie moje wspolniczki niedoli;))))

Fabienka a czy mieszkasz moze w uk ze ci paretamol kaza brac???(bo tutaj to norma):)kochana ja mialam silny bol glowy w potylicy dzien w dzien chyba przez 4mace....do tego bol ucha...dretwienie policzka glowa sprawdzona i dzieki BOgu OK...wiec chyba od szyjnego....w pl zdazylam tylko rtg szyjnego no i balagan wyszedl...a przydal by sie rezononas...ale juz czasu nie mialam...
achhh sil brak((:
jak dlugo waliczysz z tym wszystkim...?bo na forum jestes nowa....

no ciekawe jak nasze evvelinka dzisiaj u lek??

Sortuj wg