Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 24 kwi 2014, 21:07
evvelinka, ja zaczęłam się nawet... jąkać :roll: No dajcie spokój, co to ma być w ogóle :? Założyłam, że to od boreliozy, więc mówię o tym swojej zakaźniczce, a ona "A co na to neurolog?" Mówię o tym swojej neurolog, a ona "A co na to zakaźnik?" Pogadane :lol:

przez nerwa 24 kwi 2014, 21:28
a sluchajcie, to mozliwe zeby podczas infekcji bardziej serce kołatało? :-/ bo ja wczoraj te kołatania mialam, dzisiaj teraz tez - i zastanawiam sie... podobno przy goraczce to powszeche, tyle, ze ja goraczki akurat nie mam...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Fabienka 24 kwi 2014, 22:53
Nerwa czytalam ze kolatania serca jak sie jest oslabionym to normalne bo organizm probuje sie ratowac I wiecej krwi pompuje czy jakos tak...jednak osobiscie uwazam ze w Twoim przypadku kochana to z nerwow bo sie stresujesz ta sytuacja I dolegliwosciami. Tak was czytam dziewczyny o tej kolonoskopii ...chyba bym z nerwow obrzygala caly korytarz:) albo ten rezonans tyle czasu w zamknieciu..choc czasem jak musze I nie mam wyjscia to widze w sobie taka silna dzuewczyne musze I koniec spinam sie I daje jakos rade ale nie wiem jakbym tak powazne badania przechodzila...Juz chyba wole rodzic:):) trzymam zavWas kciuki zeby poszlo dobrze szybko I bezczadnych komplikacjI tj uczulen, omdlen,wymiotow itp:) ja distalam komletnej paranoi na punkcie zdrowia po obejrzeniu serialu Dr House:):)-)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 24 kwi 2014, 22:57
Fabienka, no wlasnie mozliwe, ze tez nerwy. Kurde jak ja przezyje ten ostatni tydzien? :D ja nie wiem...
A ja tak samo, rezonans kiedys moglam zrobic za darmo od reki, ale nie chcialam bo sie balam :) W ogole ja sie boje lekarzy i nie chodze.
Ale za to, uwielbiam seriale medyczne :) Wlasnie kiedys - Ostry Dyzur, dr House, teraz - Chirurdzy i Lekarze :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez marta80 25 kwi 2014, 09:46
hej:))
ja rezonansu nie wspominam zle...tylko pukalo i huczalo....ehh...a juz jazda ze tak dlugo jestem bo pewnie cos znalezli((:

ja dzis znow jakas zlekniona((:bo wcz clay dzien ten policzek dretwial....i juz jazda ze pewnie mam tego guza na mozgu...i gotowa robic kolejny rezonans((: :why: :why:
:why: chociaz znalazlam gdzies watek...i dretwieniu i mrowieniu policzka przy nerwicy...kiedys mialam tak ze twarz mnie piekala....((:

przez nerwa 25 kwi 2014, 11:00
ja dzisiaj spac jakos w ogole nie moglam, i rano sie obudzilam od razu tak dziwnie w sercu, te "potykania", kolatanie :( Kurde a od lat juz nie mialam problemow z sercem noo!

przez Prakseda 25 kwi 2014, 15:23
Ja już po wizycie u kardio, skierowała mnie na wszystkie badania w trybie pilnym. Szkoda tylko, że w naszym kraju oznacza to nawet 3 miesiące czekania :lol: Bez tego dopisku - ponad pół roku :roll:

przez Fabienka 25 kwi 2014, 18:08
Oj właśnie najgorsze to czekanie trzeba mieć konskie zdrowie żeby w Polsce chorować:(
Nerwa ja jyz nie oglądam tych seriali bo wszystkie choroby bym miała:) haha:)
Marta a to drętwienie masz w jakiejś określonej sytuacji? Czy tylko tak od czasu do czasu?
Ja leze Dzis:( zatoki masakra bol glowy niedobrze jajas nieseoja jestem I gile do pasa:)

przez evvelinka 25 kwi 2014, 19:38
Prakseda napisał(a):Ja już po wizycie u kardio, skierowała mnie na wszystkie badania w trybie pilnym. Szkoda tylko, że w naszym kraju oznacza to nawet 3 miesiące czekania :lol: Bez tego dopisku - ponad pół roku :roll:

Nic nie mówcie. Nie wyobrażam sobie gdybym nie poszła płatnie na rezonans albo musiała czekać pół roku na wizytę u neurologa. Dodatkowo można sobie w miesiącu zrobić tylko 1 rezonans na nfz, czekać na niego przynajmniej 3-6 miesięcy, podobnie na wizytę u neuro, a choroba postępuje.

przez marta80 25 kwi 2014, 20:15
Fabienka te dretwienia zaczely mi sie we wrzesniu...tak co pare dni albo np.trwaja pare dni a pozniej ich nie ma jakis czas..robilam tomograf i rezonanas glowy...bo balam sie guza mozgu itd...dzieki Bogu wyszlo ok...szyjnego tylko rtg robilam....to balagan wyszedl...jakis czas mialam spokoj i od prau dni znow(((:dzienie uczucie takie mrowienie i zaraz mnie lek ogarnia...mysle o najgorszym :why: :why:

przez Prakseda 25 kwi 2014, 20:15
Najlepiej "na zapas" pozapisywywać się do wszystkich lekarzy - jak się zacznie coś dziać, to akurat będzie się miało wizytę :lol:
Na operację w trybie pilnym czekam już 2 miesiące :lol: W ogóle coś często raczą mnie dopiskiem "pilne" - znaczy, że chyba już umieram? :lol:

przez marta80 25 kwi 2014, 20:18
evvelinkaja nie mam w pl ubezpiecz wiec wszystko robilam prywatnie....juz nawet nie licze ile kasy...tomograf rezonanas...i setki innych badan pluz wizyy u lekarzy.....
jak nie masz kasy to trza umierac to takie smutne ale prawdziwe(((:kurcze poszlam sie zapisac na rezon prywat to na nast dzien mialam a ludzie pol roku czekaja((:

-- 25 kwi 2014, 19:19 --

Pradeksa a tobie co sie dzieje?bo nie w temacie jestem...

przez Prakseda 25 kwi 2014, 20:31
marta80, ja to w ogóle jestem ciekawy przypadek :lol: Już kilku lekarzy powiedziało mi, że jestem zagadką medyczną <chyba zażyczę sobie zwołać konsylium doktorskie w mojej sprawie ;) >, ale na szczęście wszyscy traktują mnie raczej poważnie - bez głupich docinków, że jestem hipochondryczką czy takie tam inne. Generalnie mam boreliozę przy jednoczesnej obecności przeciwciał związanych z chorobami autoimmunologicznymi, do tego zmiany w sercu, płucach, zatokach itd. itp. :lol:

przez marta80 25 kwi 2014, 21:32
Prakseda no to faktycznie....sie masz..a dlugo juz sie zmagasz z tym wszystkim...???ja tez myslalam ze mam bolerioze i robilam test,,,i candie..i toksoplazmoze...eeehh czego ja juz nie robilam((:?

Sortuj wg