Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 23 kwi 2014, 20:50
aga GRATULACJE KOCHANA;))))sliczne imie;))))
Kakunia ja wlasnie sie kapalam i tez zauwazylam ze mam bardzo widoczne zyly(:jak nigdy...

ja ostatnio nawet ok....nie bylo swedzenia z 2tyg i znow wcz wrocilo...wezla macam...ehh....kichy jakby sie uspokily....
najgorzej mnie wkurza ze mam 6kg do przodu przez leki((((:boje sie odstawic....((:

ellwe zyjesz??

przez Ellwe 23 kwi 2014, 21:18
Witajcie wzyscy:) :papa: widze ze duzo nowych ludkow schorowanych sie pojawili:) marta80, dzieki Martus. Czytalam was codziennie ale jakos sie nie udzielalam. Troche mam zamieszania przez ta zmiane przcy. Zyje i mam sie w miare dobrze, tzn. mialam bo czuje sie w miare ok ale psycha mi siadla i znowu mam wkrety z moja torbiela. Jutro ide do gina i juz sram ze strachu i od swiat jade na benzo i fajkach :why: juz dlugo bylo dobrze. Rzucilam palenie cwiczylam se z mel b, biegalam a tu nagle mnie wzielo i dupa:/

Aha w miedzyczasie cycki zbadalam wszystko ok typki malenkie torbielki ale nawet ich lekarka nie wpisala do wyniku bo same znikna wedlug niej no i bylam w koncu u gastro i dal mi skieroawanie na gastroskopie.
Kurde do konca tygodnia mam urlop i zamiast odpoczywac to pielgrzymka po lekarzach i badania. :bezradny:
Cale szczescie ze mam w piatek terapir bo przestalam ogarniac:/
Aga gratulacje:))) mala jest sliczna:) po mamusi:*
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez michalb 23 kwi 2014, 21:23
aga9115, Gratulacje :) Wiem jakie to uczucie u mnie też już po 22.04.2014 8:54 Kajetan przyszedł na świat :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ellwe 23 kwi 2014, 21:25
W ogole wczoraj zarejestrowalam sie na forum dla kobiet chorych na endo i troche mnie te dziewuszki pocieszyly:))

-- 23 kwi 2014, 21:26 --

michalb, gratulacje dla Ciebie tez w takim razie:) :great:

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez nerwa 23 kwi 2014, 21:29
michalb, no i jak tam ??? Jak sie czujesz z nowym czlonkiem rodziny? :)
Ellwe, mnie teraz tez duza zmiana czeka, bo wracam juz do PL po latach, i troche sie boje. bo jednak takie zmiany czy to dobre czy zle to zawsze stresuja...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez monmaria 23 kwi 2014, 21:31
Ellwe, przepraszam, że pytam masz potwierdzoną endo...
monmaria

przez michalb 23 kwi 2014, 21:44
nerwa, ciężko mi stwierdzić jestem szczęśliwy ale też zestresowany ojciec nerwicowiec/lękowiec hehe byle co i panika...
Oj dziś się stresowałem nogi z waty pot mnie oblewał ale spoko na rączki małego wziąłem przestał płakać, i nawet karmiłem butlą :D jeszcze przewijanie hehe.
Taki mały szkrab aż strach by mu nic nie zrobić. Ale jak mam go przy sobie to nie myślę o sobie.

przez Ellwe 23 kwi 2014, 21:44
monmaria, nie na 100 % bo czekm na lapariskopie w czerwcu. Ale dwoch lekarzy podejrzewa endometrioze po objawaxh ktore mam od trzech lat a inni lekaze je zlewali do czasu az pokawila mi sie torbiel ktora wyglada na endometrialna i nie wchlania sie po lekach. Pare lat temu co prawda tez mialam cos podobnego w poblizu drugiego jajnika ale znikmelo po kilku misiacach. Cieszylabym sie gdyby okazalo sie ze to nie endometrioza ale z moja nerwca oczywiscie zyje w ciahlym leku zeby nic goszego z tego nie wyszlo:/

-- 23 kwi 2014, 21:46 --

michalb, to twoje pierwsze dziecko?:) nerwa, nie dziwie sie ze masz stresa kazda taka sytuacja powoduje lek. Ja poczatkowo bylam w euforii ze nowe doswiadczenie i lepsza kasa ale pozniej przyszly obawy:/

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez evvelinka 23 kwi 2014, 21:51
Witajcie, wróciłam. W UK było super. Prawie zapomniałam o problemach. Źle było tylko podczas podróży tam i pierwszej nocy oraz dzień przed powrotem. W drodze tam źle mi było w samolocie.. wiecie tam są takie dziwne zawroty głowy przy wznoszeniu się i każdy to ma, ale ja się oczywiście bałam, że coś ze mną nie tak. W nocy nie mogłam usnąć, bo następnego dnia zaplanowaliśmy wejście na najwyższy szczyt Walii i przeżywałam, że po drodze upadnę. Nic takiego się nie stało. Owszem chwiało mnie chwilami, bolały mnie plecy i nogi, ale przetrwałam. Potem było już lepiej. Starałam się oszczędzać, wszędzie chodziłam z chłopakiem pod rękę i bardzo miło spędziłam czas poza tymi momentami zachwiań równowagi, które czasem były krytyczne. Odwiedziliśmy Bristol, Stonehenge, Bath, Walię no i Londyn. W Londynie czułam się najgorzej. Zwłaszcza w galerii i w londyńskim metrze - tu złapał mnie chyba atak, bo zrobiło mi się niedobrze, ale po chwili odpoczynku wlazłam tam z powrotem i pojechałam. W każdym razie przez złe samopoczucie nie zwiedzałam za wiele oprócz wycieczki autobusowej po mieście, która swoją drogą była świetna. Dzięki temu wszystko widziałam.

No, ale po powrocie wróciły zmartwienia. Teraz głównie myślę o mojej jamistości rdzenia. Dobiła mnie dziś moja wspólniczka, a potem matka. Od roku powtarzam, że źle się czuję i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, a koleżanka dziś do mnie z tekstem: ludzie mają większe tragedie i chodzą do pracy, nie mam racji? Odpowiedziałam tylko nie. Skąd ona wie jaką ja mam tragedię? Ludzie z tą chorobą mają normalnie rentę z tego co się dowiedziałam na forum. Potem moja mama się uczepiła, że siedzę ciągle przy kompie, a ja do niej: a co mam robić? Mama na to: biegać, skakać. A ty wiesz w ogóle na co jestem chora? Przeczytaj sobie. W jamistości rdzenia trzeba się oszczędzać, a skakanie podobno trzeba w ogóle sobie odpuścić jak i wiele innych form aktywności. Nie wspominam już, że zachorowałam kiedy byłam najbardziej aktywna.

A co tam u was? Dużo mnie ominęło?

przez michalb 23 kwi 2014, 21:57
Ellwe, tak pierwsze.

przez monmaria 23 kwi 2014, 22:00
Ellwe, ja też mam podobne problemy, brak słów

-- 23 kwi 2014, 22:01 --

michalb, moje gratulacje :D
monmaria

przez marta80 23 kwi 2014, 22:06
ellwe :papa: :papa: :papa:
no duzo nowych sie pojawilo....;)witajcie :papa: :papa: :papa:
evellinka trza bylo mnie odwiedzic w londynie;))))nie przejmuj sie....nikt nas nie rozumie.....ja to znam :why: :why:
dobrze ze jest to forum i mamy siebie;)kiedy jakies dalsze badania??

przez evvelinka 23 kwi 2014, 22:09
Prakseda napisał(a):ps. Wie ktoś, co z evvelinką? Załamała się wynikiem rezonansu i zniknęła :roll:

To też. Ale nie. Byłam w UK przez ten tydzień. Odwiedzaliśmy z chłopakiem znajomego. Jutro dzwonię umawiać się na wizyty z neurochirurgami i będę wam pisać co mnie czeka.

przez Ellwe 23 kwi 2014, 22:10
monmaria, ale co sie u ciebie dzieje ?

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

Sortuj wg