Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez adam_s 25 sie 2008, 00:00
No ja proponuję zawołać tu adminów i zrobić tu porządek :? Bo teraz to już nikt tu pisac nie chce nawet, nawet kochana kitty się przeniosła do mój dzisiejszy dzień...
A ja się chciałem pożalić że się tym refluksem denerwuję :(
GG: 5988000

przez ESTER 25 sie 2008, 00:07
adam a leczysz czymś ten refluks? Bo z tego co wiem to się leczy farmakologicznie.Moja mama to miała , przez 4 tyg.brała Controloc 40 i jej pomogło, teraz już od 3 miesięcy bierze Controloc 20 i jest ok.
ESTER

przez adam_s 25 sie 2008, 00:13
ESTER, tak mam tabletki "Nolpaza". Biorę je dopiero 2 dzień więc trudno żeby miały pomóc ale boję się że to nigdy nie przejdzie i nigdy nie będę się juz czuł dobrze.. Ech :(. Ale jest plus że się dowiedziałem co mi jest - mniej juz sobie wkręcam inne choroby. Boję się tylko że jeżeli nie będzie w miarę szybkiej poprawy to zawalę szkołę bo jak tu wysiedzieć po 8 godzin dziennie skoro co chwilę - za przeproszeniem - zbiera się na pawia i marzy się tylko o tym żeby wyjść z klasy.. A jak już się bardzo nakręcę to nawet atak paniki mam gratis :?
Dziękuję za pocieszenie, mam nadzieję że u mnie też wystąpi pewna poprawa tak jak u Twojej mamy ;)
Pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ESTER 25 sie 2008, 00:24
A wiem to jest podobny lek do Controlocu tylko ma inną nazwę.On cofa wydzielanie tego kwasu solnego w żołądku.
Musisz być cierpliwy bo takie leki leczą , ale dopiero po 4 tygodniach.Myśle , że już po 1 tyg. powinieneś poczuć jakąś poprawę.Mama poczuła się lepiej po już kilku dniach .Najważniejsze , ze to nic groznego.
Ale tutaj u Ciebie objawy mogą być nasilone też z powodu stresu który przeżywasz w związku z tą dolegliwością.Robi się takie trochę błędne koło a do tego lęk , ze to już zostanie. adam zapewniam Cię , że na 100 % to Ci przejdzie !
ESTER

przez adam_s 25 sie 2008, 00:42
ESTER, widzę że się znasz na lekach ;). Dokładnie - leki te mają za zadanie hamować wydzielanie kwasu w żołądku. A moje objawy się nasilają szczególnie wtedy kiedy wiem że na żadną 'niedyspozycję' nie moge sobie pozwolić - w szkole, w autobusie (boję się że zwymiotuję przy ludziach). Stąd faktycznie robi się takie błędne koło a stres przy refluksie niewskazany. Nawet teraz jak zaczynam skupiać się na objawach to od razu coś mnie kłuje w tym przełyku, muszę postarać się walczyć z tym nakręcaniem się!
Ester dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy, nawet nie wiesz ile dla mnie znaczą :).

przez Filomatka 25 sie 2008, 09:35
Uważaj Adam, bo za chwilę ci napisze, że dobrą terapią byłoby jakbyś dostał w d... Mi też niby z początku pomagała, nie można ufać takim ludziom. Jak będzie prowadzić psychoterapie to ja się załamię. Tam powinien być zakaz wstępu dla takich ludzi.
Wcale nie jest pomocna, tylko się wymądrza jak zwykle.

przez kajmanka 25 sie 2008, 10:00
Adam, najwazniejsze, ze juz masz diagnoze. teraz juz wiesz z czym dokladnie walczyc. oby szybko leki zaczely dzialac i przyniosly Ci ulge! ja mojego meza tez musze wygonic, bo on co chwile cierpi na przypadlosci zołądkowe, a od niech niewiele do wrzodów..

Mi za to chooolernie szumi w uszach! juz nie moge wytrzymac! uh

Filomatka, moze juz odpuscisz co?
Kasia

przez Filomatka 25 sie 2008, 10:17
A mi Ester odpuszczała? NIE ! to czemu mam odpuszczać co? Ja to zaczęłam?

przez Filomatka 25 sie 2008, 10:19
NIENAWIDZĘ TAKIEJ OBŁUDY! KTOŚ WSZCZYNA KŁÓTNIE A POTEM UDAJE DOBREGO WUJKA. TO PONIŻEJ WSZELKIEJ KRYTYKI.

przez wróbelek Elemelek 25 sie 2008, 12:27
Filomatka, nie denerwuj się, przecież i tak wszyscy wiedzą kto tu ma prawdziwe nie udawane problemy, i kto tu zaczął pierwszy mącić... szkoda twoich nerwów ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Filomatka 25 sie 2008, 13:02
Masz rację Wróbelek. Nie warto się denerwować już przestaję.

przez ESTER 25 sie 2008, 13:22
"Filomatka, nie denerwuj się, przecież i tak wszyscy wiedzą kto tu ma prawdziwe nie udawane problemy, i kto tu zaczął pierwszy mącić... szkoda twoich nerwów ;)"

Wróbelek a kto tu ma udawane problemy? Bardzo jestem tego ciekawa!
Po co bym wogóle wchodziła na to forum jakbym nie miała prawdziwego problemu? Myślisz, że psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy to nie mają problemów ze sobą a jak wchodzą na to forum to udają , ze je mają, tak?
I co teraz wyszło , ze to ja pierwsza zaczełam? To niesprawiedliwe :!:
ESTER

przez Filomatka 25 sie 2008, 13:27
Ty wchodzisz na forum się mądrzyć. I podkreślam jeszcze raz - wybierając taki zawód jesteś niebezpieczna dla ludzi chorych, więc może lepiej zrezygnuj? Zanim doprowadzisz kogoś do samobójstwa, bo postanowisz się wyżyć. Psychoterapia to nie zabawa.

przez ESTER 25 sie 2008, 13:34
Filomatko, ja nie wszczynam kłótni. To Ty zaczełaś się kłócic bo zabolały Cię słowa prawdy a pozatym za bardzo wszystko bierzesz do siebie i własnie dlatego masz te swoje wszystkie problemy.Nic dziwnego , ze żaden psychoterapeuta Ci nie odpowiada. Zawsze tak bedzie ! Kazdy według Ciebie bedzie szkodzić innym.Bo psychoterapia to samo zło i lepiej trzymać się od tego z daleka.Idż do księdza , może Ci pomoze lepiej albo do wróżki.Moze mi teraz zabronisz wchodzić na to forum i pod kazdym moim postem bedziesz pisała , że
szkodzę?
ESTER

Sortuj wg